AKTUALITY - NOVINKY

NAŠE MUŽSTVA 21.-22.10.2017

19.10.2017 11:01

DALŠÍ LEKCE V KRAJSKÉ SOUTĚŽI

15.10.2017 18:58
JEDOMĚLICE - SPARTA LUŽNÁ 6 - 1 /4 - 0/ BIČÍK   4. 1:0 – přízemní křížná přihrávka od pravé lajny prošla před bránu, kde volného útočníka vychytal ještě Duda, ale další hráč už pohodlně dorážel. 15. 2:0 – rohový kop a tečovaná hlavička proskákala do sítě. 43. 3:0 – ztráta při útočné akci a po...

NAŠE MUŽSTVA O VÍKENDU 14.-15.10.2017

11.10.2017 13:00

NA VÍTĚZSTVÍ STÁLE ČEKÁME

07.10.2017 18:49
SPARTA LUŽNÁ - VELKÁ DOBRÁ 0 - 2 /0 - 0/   7.10. – 7.kolo: SPARTA LUŽNÁ – Čechie Velká Dobrá  58. 0:1 – hosté pronikli do soustředěné obrany Lužné povedenou narážečkou středního záložníka, který se rozběhl ze středového kruhu a dostal k noze míč na hranici vápna, odkud zamířil křížem...

NAŠE MUŽSTVA O VÍKENDU 7.-8.10.2017

05.10.2017 08:52

S LÍDREM SOUTĚŽE BEZ BODU

02.10.2017 11:02
SPARTA LUŽNÁ - SK DOKSY 1 - 2 /0 - 2/ REK   15. 0:1 – hosté rozehrávali od vlastního pokutového území a díky nesoustředěnosti Lužné se dostali na tři přihrávky do brejkové situace, kdy volný útočník postupoval od středového kruhu sám do vápna. 29. 0:2 – podobně jako v prvním případě...

NAŠE MUŽSTVA O VÍKENDU 30.9-1.10.

27.09.2017 12:51

ZATÍM NEJPOVEDENĚJŠÍ ZÁPAS

24.09.2017 18:27
SPARTA LUŽNÁ - SOKOL HOSTOUŇ "B" 1 - 2 /1 - 2/ ŠNAJDR   20. 0:1 – penalta; opět začal domácí zápas písknutím, které bylo víc než diskutabilní; pronikající útočník souboj tělem nejdříve ustál, ale po třech krocích, kdy už měl míč v autu, se poroučel k zemi, což mladému rozhodčímu...

NAŠE MUŽSTVA O VÍKENDU 23.-24.9.2017

19.09.2017 11:10

GÓLOVÝ PŘÍDĚL DODRŽEN

17.09.2017 20:19
SK ZLONICE - SPARTA LUŽNÁ 5 - 0 /1 - 0/   31. 1:0 – dlouhý centr do pokutového území našel trestuhodně volného útočníka, který si mohl míč i zpracovat. 53. 2:0 – tlak Lužné vrcholil rohovým kopem, po němž se dostal míč až k posledním hráčům u půlící čáry. Následná rozehrávka do plných...

ZÁPASY:

Dospělí:

21.10., 15:30, 9. kolo
Sp. Lužná - Braškov 
hlavní: JAROLÍMEK
pomezní: SLEPIČKA, STEHLÍK
delegát:

 

Starší žácí: okr.pohár

21.10., 10:00, 2. kolo
Sp. Lužná - Kolešovice
hlavní: HUSÁK

Mladší žáci:

22.10., 10:00, 9. kolo
Sp.Lužná - Hředle 
hlavní:

TABULKA DOSPĚLÍ

17.08.2013 18:57
1. Velká Dobrá 21
2. Doksy 17
3. Mšec 16
4. jedomělice 14
5. Braškov 14
6. Slaný "B" 13
7. SK Rakovník"B" 13
8. Vraný 12
9. Unhošť 12
10. Hostouň "B" 11
11. Klobuky 10
12. Tatran "B" 9
13. Zlonice 6
14. Sparta Lužná 0

 

TABULKA STARŠÍ ŽÁCI

11.07.2014 21:23
1. Lužná 9
2. Olešná 6
3. Kolešpvice 0

 

MLADŠÍ ŽÁCI

17.07.2016 18:46
1. Hředle 16
2. N. Strašecí 14
3. Rakovník "B" 14
4. Mšec 12
5. TJ Roztoky 11
6. Kněževes 10
7. Lány 9
8. Zavidov 6
9. Lužná 3
10. Slabce 0