AKTUALITY - NOVINKY

NAŠE MUŽSTVA O VÍKENDU 23.-24.9.2017

19.09.2017 11:10

GÓLOVÝ PŘÍDĚL DODRŽEN

17.09.2017 20:19
SK ZLONICE - SPARTA LUŽNÁ 5 - 0 /1 - 0/   31. 1:0 – dlouhý centr do pokutového území našel trestuhodně volného útočníka, který si mohl míč i zpracovat. 53. 2:0 – tlak Lužné vrcholil rohovým kopem, po němž se dostal míč až k posledním hráčům u půlící čáry. Následná rozehrávka do plných...

NAŠE MUŽSTVA O VÍKENDU 16.-17.9.2017

13.09.2017 13:53

OPĚT S BŮREM A BEZ VSTŘELENÉ BRANKY

09.09.2017 19:26
SPARTA LUŽNÁ - TJ UNHOŠŤ 0 - 5 /0 - 4/   9. 0:1 – penalta „jakou svět neviděl“; míč u rohového praporku a v náběhu ve vápně spadli obránce a útočník; k údivu přítomných sudí píská a ukazuje na „puntík“. 10. 0:2 – po dlouhém míči jsme měli míč, ale pomalá zpětná přihrávka dala...

NAŠE MUŽSTVA O VÍKENDU 9.-10.9.2017

06.09.2017 11:01

DRUHÝ ZÁPAS, DRUHÝ VÝPRASK

03.09.2017 19:13
SK SLANÝ "B" - SPARTA LUŽNÁ 5 - 0 /3 - 0/   16. 1:0 – ztráta míče ve středovém kruhu spustila rychlou akci, na jejímž konci byla zasekávačka rychlého útočníka, po které trefil na bližší tyč. 40. 2:0 – díky malému důrazu prohraný souboj na polovině Lužné, po němž se domácí útočník dostal ke...

NAŠE MUŽSTVA O VÍKENDU 2.-3.9.2017

30.08.2017 09:55
ZÁPAS STARŠÍCH ŽÁKŮ ZRUŠEN - ČISTÁ SE ODHLÁSILA ZE SOUTĚŽE

VSTUP DO KRAJSKÉ SOUTĚŽE SE VŮBEC NEZDAŘIL

26.08.2017 19:30
SPARTA LUŽNÁ - SK RAKOVNÍK "B" 1 - 5 /1 - 4/  KRUMHANZL   5. 1:0 – Šnajdr vybídl křížným pasem do náběhu Krumhanzla, který důsledně sledoval míč, když se srazili brankář a stoper hostí na hranici šestnáctky. 12. 1:1 – trestný kop zapadl přes zeď na bližší tyč. 31. 1:2 – útočník...

KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA ZAČÍNÁ

24.08.2017 10:32

ANI POSLEDNÍ PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS VÝHRU NEPŘINESL

24.08.2017 10:29
SD TATRAN - SPARTA LUŽNÁ 3 - 1   Duda Filip – Staněk Jakub / Kolínský Jan, Rek Martin, Špička Josef, Špička Adam – Telvák Patrik, Mašek Adam, Grill Robert, Bičík Pavel -  Krumhanzl Karel / Pokorný Radek, Šnajdr Radek

ZÁPASY:

Dospělí:

23.9., 16:30, 5. kolo
Sp. Lužná - Hostouň "B" 
hlavní: Slepička
pomezní: Malý, Doubrava
delegát:

 

Starší žácí:

30.9., 10:00, 6. kolo
Olešná - Sp. Lužná
hlavní: 

Mladší žáci:

23.9., 10:00, 5. kolo
Slabce - Sp.Lužná 
hlavní:

TABULKA DOSPĚLÍ

17.08.2013 18:57
1. Velká Dobrá 10
2. Doksy 9
3. Klobuky 9
4. Vraný 8
5. Mšec 7
6. Slaný "B" 6
7. SK Rakovník"B" 6
8. Jedomělice 6
9. Unhošť 6
10. Zlonice 6
11. Beaškov 5
12. Hostouň "B" 3
13. Tatran "B" 3
14. Sparta Lužná 0

 

TABULKA STARŠÍ ŽÁCI

11.07.2014 21:23
1. Lužná 6
2. Olešná 0
3. Kolešpvice 0

 

MLADŠÍ ŽÁCI

17.07.2016 18:46
1. N.Strašecí 9
2. Rakovník "B" 6
3. Hředle 6
4. Kněževes 5
5. TJ Roztoky 5
6. Mšec 4
7. Lány 3
8. Zavidov 3
9. Sparta Lužná 0
10. Slabce 0