SPARTA LUŽNÁ - FK HŘEDLE 2 - 1 / 1 -1 / DRENKO , SCHOLLER

Opět jeden z velmi důležitých zápasů pro záchranu soutěže. Rozdíl mezi námi a posledním byl 7 bodů , takže záchrana pro Lužnou byla stále důležitá. To samé hostující HŘEDLE , ale ty jsou na tom hůře.

Začátek zápasu se nám náramně povedl , když hned po minutě vstřelil první branku DRENKO , který se po zranění vrátil do sestavy. Míč pro něj vybojoval KOŠULIČ na velkém vápně , když skluzem vypíchl míč hostujícímu obránci . Ten se dostal k DRENKOVI a tváří v tvář prostřelil. Hředle se dostali do nebezpečné situace zanedlouho , když po levé straně založili rychlí protiútok , ale BARTYZAL byl na svém místě. Podobnou šanci měl kapitán AMBRŮŽEK , který tentokrát z pravé strany střelou ohrozil brankáře. Pak se středem hřiště probíjel ŠNAJDR , ale narazil na dobře postavenou obranu hostí. Parádní střelu z voleje vypálil ELSNIC , když se k němu dostal odražený míč za vápnem. Golman hostí měl plné ruce práce , ale míč za svá záda nepustil. Pěknou akci založil MBRŮŽEK , který na levé straně vysunul ČERNÉHO , který posunul na ELSNICE. Jeho centr však nikdo z domácích nedokázal zužitkovat. Hředle mohli vyrovnat po centru z pravé strany , když hlavičkujícího utočníka vychytal BARTYZAL. Pak se Lužná dostala pod tlak , ale HŘEDELŠTÍ spíš drželi míč , než se dostávali před branku. Další šanci měl opět DRENKO , když mu krásně posunul míč opět KOŠULIČ . Drenkýs se rychlou kličkou zbavil obránce , vypálil bohužel však nad. Za chvilku vysunul FRONK ŠNAJDRA , jeho střelu zastavila bohužel tyč. Další gol měl na noze ELSNIC , ke kterému proletl míč po rohovém kopu AMBRŮŽKA. Asi to nečekal a nedokázal z malého vápna protlačit míč do sítě. Krásnou fotbalovou akci předvedla dvojice ŠNAJDR a DRENKO. To prvně jmenovaný našel nádherným křižným pasem PETRA , míč doplachtil za všechny obránce , DRENKÝS však přehodil golmana i branku. Poslední šanci prvního poločasu měl na noze opět ELSNIC ,  přihrávku od KOŠULIČE si pěkně zpracoval ,ale následnou střelu golman vyrazil.

Začátek druhého poločasu se nám moc nepovedl. Nejdříve BARTYZAL podběhl roh , ale HŘEDELŠTÍ naštěstí tuto minelu nepotrestali. Další špatnou rozehrávku domácích ve středu hřiště , však už ano. Balon ztratil KOŠULIČ , který se snažil svou chybu napravit  , ale ve skluzu chtěl míč odkopnout . To se mu bohužel nepovedlo , protože neštastně vysunul rychlonohého VITNERA , který si počkal až se BARTYZAL položí nazem a pohodlně k tyči vyrovnal. Svou chybu mohl ONDRA napravit za chvilku , když prošel po pravé straně přes tři bránící hráče . Míč chtěl potom nacentrovat , ale nějak se mu kop nepovedl ,  míč trefil spojnici branky. Lužná se samozřejmě začla tlačit víc a víc dopředu. ŠNAJDR měl na kopačce další šanci , když se dostával po pravé straně před branku. Jeho střela však šla vedle tyče. Další obrovskou šanci měl KOŠULIČ , kterého ve vápně našel ŠNAJDR . ONDRA však velmi splašeně vystřelil z první . Stačilo míč zpracovat a placírou ho poslat podel brankáře. Nevadí jindy určitě dá. Rozhodující moment si schoval SCHOLLER. Na levé straně se postavil k přímému kopu tak ze 30 metrů. Jeho bomba vytvořila trejektorii a míč zapadl do vzdálenější šibenice. Gol , který by mohl být i brankou roku. Lužná dotáhla zápas do vítězného konce a její záchrana je v podstatě skoro hotová.

Lužná byla lepší , ale strašně se nadře na vstřelení branky.

SESTAVA BARTYZAL , KOPERNICKÝ - SCHOLLER - CHLÁDEK - FRONK , ŠNAJDR - ČERNÝ - AMBRŮŽEK - KOŠULIČ , DRENKO - ELSNIC

STŘÍDALI HÁJEK L. , STANĚK , RUPRECHT

SPARTA LUŽNÁ - FK KNĚŽEVES 3 - 1 / 1 - 1 / HÁJEK M. , AMBRŮŽEK , ELSNIC

Po vydařeném výkonu před týdnem v Městečku jsme doma přivítali celek z předních pater tabulky. Kněževes před týdnem doma porazil ZAVIDOV 1 - 0  , takže se dal čekat dobrý fotbal.Za hosty v jarní části chytá LÁDA RÁC , který byl dlouhá leta oporou LUŽNÉ. Na dobře střiženém pažitu se dalo krásně kombinovat. V prvním poločase moc šancí nebylo , hra se spíše přelévala od vápna k vápnu. Do vedení se , ale dostali hosté , když po rychlé rozehrané standartní situaci se se do vápna dostal jejich utočník a prostřelil Bartyzala. Lužná se nemohla dostat do tempa ,zbytečně ztrácela balony ve středu hřiště . Útočníci nepodrželi balon a tak se hosté v obraně docela nudili. Časem se domácí vzpamatovali . Velkou zásluhu na tom měl kapitán MÍRA HÁJEK , který zavelel k obratu. Využil nedorozumění obránců , krásně si na malém vápně zpracoval míč a nedal RÁCOVI žádnou šanci. Tak skončil i první poločas.

Ve druhé púli už byla jasně lepší SPARTA. Lepší pohyb a bojovnost. Tím se zvedala hra celého mužstva . Velice pěkné akce po stranách  , tím se dostávali hosté pod tlak . Byl to opět MÍRA HÁJEK , který po pravé straně po krásné kolmé přihrávce od KOŠULIČE poslal hned z první balon přes celé vápno na nabíhajícího AMBRŮŽKS , který uklidil balon za zcela bezmocného RÁCE. Podobná akce byla k vidění tentokrát z levé strany . AMBRŮŽEK našel nabíhajícího ELSNICE , který uklidil míč do kasy. Dáljsme měli vyloženéšance hlavně my. Nejprve nedal tutovku KOŠULIČ , když dorážel vyražený míč brankářem hostí . Stačilo se zeptat " kam to chceš " , ale bohužel trefil jen tělo RÁCE. Další šanci zavraždil ŠNAJDR , když po pravé straně utekl všem , ale pro něj tradičně minul. Zkušený STANĚK se dostal do slibné příležitosti , ale takto zkušený borec místo ideální přihrávky na nabíhajícího AMBRŮŽKA , zvolil střelu . Tu ovšem poslal pánubohu do oken. Velké problemy začal dělat hostujícím obráncům střídající ČERNÝ  hlavně svou technikou a rychlostí. Krásně vyhlížející akci , kterou založil právě ČERNÝ nedokončil KOŠULIČ.

Lužná s přehledem dovedla zápas do vítězného konce . Kankou bylo vyloučení SCHOLLERA po dvou žlutých kartách. K dalšímu zápasu zajíždíme k poslednímu mužstvu tabulky , který ale dokázal na podzim u nás vyhrát. Dnes dokonce senzačně zvítězil v ZAVIDOVĚ 3 - 0 .

SESTAVA : BARTYZAL , FALBR - HÁJEK L. - SCHOLLER - KOPERNICKÝ , ŠNAJDR - HÁJEK M. - KOŠULIČ - AMBRŮŽEK , ELSNIC - STANĚK

STŘÍDALI FRONK , ČERNÝ

MĚSTEČKO - SPARTA LUŽNÁ 1 - 2 / 1 - 1 / HÁJEK M. , ČERNÝ

Městečko je tradiční soupeř . Několik zápasů i v krajské soutěži , které jsme mezi sebou odehráli  mělo štávu . Nám se na půdě domácích , ale vůbec nedaří. Malé hřiště vždy dělalo problemy a proto si ani nepamatuji , kdy jsme zde naposledy vyhráli. Dnes nám to konečně vyšlo.

Začátek zápasu se nám , ale vůbec nepovedl. Hned po 3. minutách odhadl špatně situaci Hájek L. , když si zakřičel , že má vzduchem letící balon , Polanský míč tedy pustil , ale Libor míč neměl.  Balon se dostal k hráči domácích , který šel sám na golmana. Hájek chtěl chybu napravit , ale v pokutovém území bohužel hráče fauloval . Penalty jasně proměnuje P. ŠNÍDL  a zase mu to vyšlo. To však dalo impuls hostům . Do poločasu jsme si vytvořili několik slibných příležitostí. Nejprve se po krásné akci dostal ve vápně k zakončení KOPERNICKÝ , ale neproměnil. Pak se dostal do šance AMBRŮŽEK , který trefil pouze bránícího hráče. Další tutovku měl ELSNIC , ale dnešek mu nebyl vůbec nakloněn. Vyrovnání jsme se nakonec dočkali , když se na malém vápně nejlépe orientoval MÍRA HÁJEK a zadovkou přes hlavu trefil míč přesně pod břevno. Domácí měli dvě tutovky , nejprve přímý kop PETRA ŠNÍDLA vyrazil MAŠEK před sebe , ale dobíhající hráč naštěstí nedal . Pak se v prostoru penalty objevil zcela volný hráč , ale HÁJEK LIBOR včas zblokoval střelu.

Druhý poločas přinesl pěkný fotbal hlavně z LUŽENSKÉ strany. Domácím nic nevycházelo a když se už dostali před branku , tak v ní stál perfektně chytající MAŠEK. Ten přiváděl domácí k zoufalství. Lužná poslala do hry čerstvé síly. Místo zraněného HÁJKA L. přišel ČERNÝ , dále přišel místo STANKA RUPRECHT a zraněného AMBRŮŽKA vystřídal FRONK. Obzvláště ČERNÝ přinesl do hry několik šancí. Po levé straně z pozice záložníka několikrát utekl a připravoval tutovky pro naše útočníky. To co jsme nedali bylo trestuhodné. ELSNIC na malém vápně nedokázal dopravit míč za záda golmana domácích. FRONK skvělou střelou za vápnem nechal vyniknout opět brankáře. Krásná akce byla po ose KOŠULIČ , ŠNAJDR a zakončující ELSNIC , ale jak jsem psal nebylo mu dnes dopřáno vstřelit gol. Za velmi dobrý výkon se však branky dočkal ČERNÝ , který si naběhl za obránce a sice nadvakrát , ale přesto vsítil rozhodující branku. Lužná podala skvělý kolektivní výkon a zaslouženě si odváží tři body.

SESTAVA : MAŠEK , FALBR - HÁJEK L. - POLANSKÝ - KOPERNICKÝ , AMBRŮŽEK - HÁJEK M. - KOŠULIČ - ŠNAJDR , ELSNIC - STANĚK

STŘÍDALI : RUPRECHT , ČERNÝ , FRONK

SPARTA LUŽNÁ - JANOV 1 - 3 / 1 - 1 /  HÁJEK M.

Po velmi dobrém výkonu ze zápasu se ZAVIDOVEM přišlo vystřízlivění. Začátek zápasu však patříl domácím , kteří několikrát měli možnost otevřít skore. Janov měl však velmi nebezpečné protiutoky . Jeden z nich však dokázal proměniit , když si bohužel do vlastní brány hlavou poslal míč kapitán HÁJEK M. . Do přestávky ovšem Lužná nesložila zbraně  . Několik šancí , které měla neproměnila . Obzvláště ŠNAJDR a AMBRŮŽEK nedokázali výborně chytajícího golmana překonat. Až se to podařilo M. HÁJKOVI , který si krásně narazil s ELSNICEM a z malého vápna technickou střelou překonal konečně brankáře hostí.

Druhý poločas začal obrovským nátlakem domácích. Několik rohů , nespočet šancí , ale bohužel nic jsme nedokázali proměnit. Janov se tak pomalu dostával do šancí , které s postupem času dokázal proměnit. Obdobné akce po krajích s následným centrem vedli ke konečnému stavu 1 - 3 pro hosty.

Lužná nedala tolik bojovnosti a srdce k tomu , aby vyhrála . Důležitým faktorem bylo nucené střídání celé stoperské dvojice , když se po 20. minutách zranil CHLÁDEK  a ve druhém poločase i HÁJEK LIBOR. Janov toho dokázal využít a odvezl si zaslouženě tři body.

SESTAVA : BARTYZAL , FALBR - HÁJEK L. - CHLÁDEK - KOPERNICKÝ , FRONK - HÁJEK M. - AMBRŮŽEK - STANĚK , ELSNIC - ŠNAJDR

STŘÍDALI MAŠEK , KOŠULIČ

SPARTA LUŽNÁ - SOKOL MŠEC 5 - 3 / 3 - 2 / ELZNIC , HÁJEK ,ŠNAJDR ,vlastní , AMBRŮŽEK

Po výhře v Roztokách jsme na domácí půdě přivítali mužstvo SOKOLA MŠEC. Hosté potřebují také body , tak se dal očekávat zajímaví zápas. Kdo si pamatuje zápas v minulém ročníku , tak jistě ví , že tenkrát padlo dokonce 12 branek. I tento duel nebyl vyjímkou a diváci si přišli na své.

Začátek zápasu přinesl šanci na obou stranách. Nejdříve páli ELZNIC z 20. metrů těsně vedle , potom se hosté krásnou kombinací dostali až na dostřel BARTYZALOVI branky , ale domácí golman Lužnou podržel. Slibná akce se rozvíjela v 8. minutě , kdy pěknou uličkou našel ŠNAJDR ELZNICE , tomu však chybělo kousek , aby míč stihnul. V 10. minutě udeřilo . CHLÁDEK našel krásným pasem na levé straně rychlonohého ŠNAJDRA , který zatáhl míč a když se k němu dotáhl bránící hráč , tak mu balon krásně zasekl a technickou střelou obhodil golmana , balon však trefil pouze tyč . Ovšem všudybyl ELZNIC stál na správném místě a pohodlně doklepl. Mšec zahrozila o něco později střelou z dálky , která však svatyni Balty neohrozila. Další krásná akce ze strany Luženských po ose HÁJEK , FRONK a zakončující ŠNAJDR ovšem k brance nevedla. Ihned z protiútoku se dostala Mšec do velké šance , ale střela minula těsně branku. Ze strany domácích se dostával do velké šance KOŠULIČ , ale v poslední chvíli si dal míč daleko od nohy a hostující golman včasným vyběhnutím šanci zlikvidoval. Ve 32. minutě mohla Mšec vyrovnat , když se po rohovém kopu k hlavičce dostal jejich hráč , ale trefil pouze břevno. Nepříjemná situace nastala ve 33. mnutě , když se ve vápně srazil hostující brankář s naším CHLÁDKEM. Vypadalo to dost ošklivě , ale naštěstí oba pokračovali dál. Od 40. do konce poločasu se děli neuvěřitelné věci. Padly celkem čtyři branky. Nejprve Mšec vyrovnala , když si z pravé strany naběhl VAJNAR na balon ,k terý prošel přes celé malé vápno a pohodlně zavěsil. Hned minutu na to našel z levé strany ve vápně ELZNIC MÍRU HÁJKA , který ač atakován si míč zpracoval a  z otočky v pádu dostal Lužnou do vedení. Stav dlouho nevydržel , protože ve 45. minutě zahrávala MŠEC rohový kop . Míč opět proletěl vápnem a nabíhající hráč hlavou vyrovnal. To však nebylo vše. Z pravé strany zahrával přímý kop AMBRŮŽEK . Pěkný střílený centr nejlépe vyhodnotil ŠNAJDR , který konečně po dlouhé době zavěsil hlavou. Konečně prolomil smůlu , která ho doprovázela několik zápasů bez vstřelené branky. Poločas , tak skončil 3 - 2 pro domácí.

Druhý poločas začal náporem domácích , kteří se nejdříve dostali ve 47. minutě ke golové šanci. Rohový kop zahrával AMBRŮŽEK , našel CHLÁDKA , který bombou vyzkoušel golmana hostí. Ten však bravurně vyrazil. K balonu se však dostal ještě MÍRA HÁJEK , ale střela mu nevyšla , tak jak určitě chtěl. Ve 48. minutě Lužná udeřila po čtvrté. Na pravé straně dostal do běhu míč ŠNAJDR , ten utekl všem a centrem chtěl najít nabíhajícího ELZNICE. Tomu však zabránil hostující obránce , ale neštastně si míč tečoval do vlastní sítě. Kdalší brance došlo v 57. minutě , když si na rohový kop hostů naběhl CÍVKA a snížil na 4 - 3 . Pak se Lužná začla bránit a to nebylo moc dobré. Mšečtí se dostávali do tlaku a tak domácím pořádně zatápěli pod kotlem. Nicz toho však nebylo . Z tlaku hostů však trestala Lužná. Nejprve v 78. minutě dostal krásný balon od FRONKA nabíhající DRENKO , ale golman hostí byl proti. Ani na dvakrát se PETROVI nepodařilo prostřelit. Za dvě minuty na to se však divávi dočkali. DRENKO na pravé straně našel krásným obloučkem ve vápně AMBRŮŽKA , který nechytatelnou střelou dal výsledku konečný stav.

Zápas se musel líbit. Padlo hodně golů , byly k vidění pěkné akce na obou stranách . Lužná potvrdila tři body z venku a posunula se do středu tabulky. Ovšem je potřeba dále bodovat , protože spodek tabulky je velmi vyrovnaný. K dalšímu zápasu jedeme do JESENICE , kde nás čeká velice tvrdý boj na velkém hřišti.

SESTAVA : BARTYZAL , KOPERNICKÝ - SCHOLLER - CHLÁDEK ( 70 min. DRENKO ) - FALBR , KOŠULIČ ( 63 min. RUPRECHT ) - HÁJEK MÍRA - AMBRŮŽEK - FRONK , ELZNIC - ŠNAJDR

TJ ROZTOKY  - SPARTA LUŽNÁ 0 - 2 / 0 - 1 / ELZNIC , LUKEŠ

Velice důležitý zápas pro obě mužstva. Oba potřebovali body jako sůl a tak se dal očekávat pěkný útočný fotbal. Tím kdo se nakonec radoval byla zaslouženě Lužná.

Hned od začátku jsme přebrali iniciativu na své kopačky. Do první šance se dostal dobře hrající LUKEŠ , který se dostal po pravé straně k zakončení , bohužel mu střela nevyšla. Další šanci měl na kopačce kapitán HÁJEK MÍRA , který zkoušel střelu levou nohou , ale nastřelil pouze bránícího hráče. V 6. minutě LUKEŠ vysunul krásnou uličkou do šance ŠNAJDRA , který jako tradičně nezvolil ten správný způsob zakončení. Další minuty se odhrávali spíše ve středu hřiště . V 16. minutě zahrozili domácí , kteří zahrávali trestný kop z dobrých 20 metrů. Střela se vydařila a brankář BARTYZAL  pouze vyrazil před sebe a domácí borec dorážel za záda golmana. Naštěstí byl máván ofside. V 18 minutě vystrašil domácího brankáře ELZNIC , který levou nohou provětral jeho rukavice. Další tlak hostů trval několik minut , ale bez efektu. Ve 30. minutě se dostal do šance ELZNIC, když ho krásným centrem našel FRONK , bohužel byl znovu v ofside. 5. minut na to měl velkou příležitost HÁJEK , který se ocitl na malém vápně , ale bohužel byl zády a než se stačil otočit , tak mu jeho šancui zhatil domácí brankář. Poločas se dohrál spíše na domácí polovině . Roztoky se do vážnější akce nedostali.

Hned na začátku druhého poločasu se do šance dostal LUKEŠ , ale přestřelil. Prvního golu se promrzlí příznivci dočkali v 56. minutě , když na pravé straně zatáhl míč LUKEŠ a krásnou přihrávkou přes celé malé vápno našel ELZNICE , který se dokázal prosadit. Další příležitost měl ŠNAJDR , kteý ale z otočky trefil dobře postaveného golmana. RADEK měl ještě jednu příležitost , ale bohužel ne a ne se trefit. Velkou tutovku měla dvojice HÁJEK , LUKEŠ. Nejdříve HÁJEK z levé strany prošel do vápna a střelou vyprášil rukavice brankáři domácích , který vyrazil na hlavu dobíhajícího LUKEŠE , ten však hlavičkoval pouze do břevna. Po pár minutách se z levé strany prokličkoval HÁJEK , ale místo zakončení volil přihrávku , škoda. Domácí obránci však balon odvrátli. Na konečných 0 - 2 pro hosty zavěsil LUKEŠ krásnou střelou k tyči. Golovku pro něj připravil střídající MAŠEK , když ho našel přihrávkou z pravé strany.

Domácí občas zahrozili nebezpečnými centry do vápna , ale BARTYZAL udržel čisté konto.

Vynikající výkon podal KOPERNICKÝ , který nepustil do žádné šance domácí útočníky. Lužná bojovala a vítězství si zasloužila. Jen ho musíme potvrdit v příštím zápase  , kdy hostíme mužstvo SOKOLA MŠEC.

SESTAVA : BARTYZAL , FRONK - SCHOLLER - CHLÁDEK - KOPERNICKÝ , RUPRECHT - HÁJEK MÍRA - LUKEŠ - KOŠULIČ , ELZNIC - ŠNAJDR

STŘÍDALI MAŠEK , GRILL

CHYBĚLI Z RŮZNÝCH DŮVODŮ : AMBRŮŽEK , DRENKO , STANĚK , HÁJEK LIBOR , ČERNÝ ,  FALBR

SPARTA LUŽNÁ - TATRAN RAKOVNÍK "B" 2 - 4 / 1 - 1 / LUKEŠ , HÁJEK MIROSLAV

První jarní mistrovské utkání na domácí půdě proti aktuálně prvnímu celku přeboru přilákalo do  ochozů o něco málo fanoušků než se předpokládalo. První poločas byl z obou stran kvalitní. Začátek patřil hostům , kteří nás uzamkli na naší polovině , ale k vážnější akci se nedostali. Stoprocentní šanci měl nejdříve domácí LUKEŠ a poněm ještě RUPRECHT , ale nikdo z nich nedokázal překonat ZACHA. Další pěknou střelu vyslal z pravé strany ELZNIC , ale míč šel nad branku. Ve 14. mimutě jsme kopali první rohový kop . Ten zahrával SCHOLLER stříleným centrem na hlavu ELZNICE , který ale opět netrefil přesně. Hned minutu na to zahrozili hosté , kteří po pravé straně zatáhli balon a  krásným centrem hledali nabíhajícího spoluhráče , naštěstí domácí CHLÁDEK odvrátil na roh. Další dvě akce  naše brana i s BARTYZALEM vyřešila. Lužná zahrozila ve 25. minutě , kdy CHLÁDEK z levé strany našel krásným centrem ŠNAJDRA , který ale nebyl dost razantní a hlavou poslal míč do náruče ZACHA. Udeřilo však ve 29. minutě , když krásně načechraný míč za obranu hostí kopl SCHOLLER , tam si naběhl LUKEŠ a prostřelil golmana Tatranu. Ve 39. minutě zahrával trestný kop hostí ZBYŠEK BOK , domácí Bartyzal však vyrazil na roh. Z něho pak měl šanci BETHEL , ale trefil pouze tyč. Do další šance se dostal LUKEŠ , když na pulce vybojoval HÁJEK MIROSLAV míč a krásně Martina poslal do breaku , ten však vystřelil mimo branku. V zápětí přišel trest , když Tatran založil rychlí protiútok po pravé straně . Bethel našel centrem nabíhajícího POULU , který prostřelil . Škoda golu do šatny.

Druhý poločas už ovládl TATRAN , který hned na začátku měl šanci , ale BOK trefil pouze tyč. Další střelu na BARTYZALA vyslal BETHEL  , naštěstí vedle. Krásná akce domácích po ose HÁJEK - RUPRECHT - ŠNAJDR a zakončující KOŠULIČ , ale gol z toho nebyl. V 60. minutě se dostal do vedení TATRAN , kdyse středem hřiště prodral KOZÁK a protllačil míč do sítě. Několik minut poté přidali hosté další branku , když na 3 - 1 zvýšil BETHEL po přihrávce POKORNÉHO. Na 4 - zvýšil KOZÁK , který se na velkém vápně otočil kolem obránce a střelou od tyče nedal BALTOVI šanci. Lužná dala ještě jednu branku a to v závěru , když se z penalty trefil kapitán MÍRA HÁJEK.

Lužná hrála pouze první poločas dobrý fotbal . Druhou puli nás soupeř přejel hlavně fyzicky i herně. V tomto zápase jsme mohli pouze získat . Za týden zajíždíme do ROZTOK , kde se nám zrovna nejlépe nehraje.

SESTAVA BARTYZAL , KOPERNICKÝ - SCHOLLER - CHLÁDEK - FALBR , KOŠULIČ - LUKEŠ - HÁJEK MÍRA - RUPRECHT , ELZNIC - ŠNAJDR

STŘÍDALI : FRONK , GRILL , ČERNÝ , MAŠEK