DEBAKL A ČERVENÁ Z ORÁČOVA

26.03.2011 17:57

ESTA ORÁČOV - SPARTA LUŽNÁ 5 - 0 / 1 - 0 /

Nepříjemné počasí , které doprovázelo celé utkání vyhovovalo domácím. Lužná , která odjela v dobrém složení myslela na lepší výsledek. Začátek zápasu jasně patřil luženským , ale stoprocentní šance DRENKA , ŠNAJDRA , LUKEŠE vyšli naprázdno . Měli jsme vest 3 - 0 a bylo to oněčem jiném. Bohužel nic tam nespadlo. Definitivní konec pro dobrý výsledek nastal ve 30 minutě , kdy nesmyslně AMBRŮŽEK atakoval domácího borce a šel zaslouženě pod sprchy. Toho využili domácí ke vstřelení branky .

Druhý poločas jsme si řekli , že skusíme s výsledkem něco udělat , ale hned na začátku oráčovští vstřelili druhou branku a bylo po utkání.Pak už využili některou z šancí , které jsme jim svými chybami naservírovali a přidali další tři goly. Zápas z naší strany se nepovedl , nedodrželi jsme pokynů trenerů a proto to skončilo debaklem .