DEBAKL NA ÚVOD

23.08.2014 21:36

ČL KOLEŠOVICE - SPARTA LUŽNÁ 5 - 0 / 3 - 0 /

Sparta zajížděla na první zápas nového ročníku okresního přeboru na hřiště Kolešovic. I když neodjela v kompletní sestavě, myslela určitě na zisk nějakého toho bodíku.

Prvních 10 minut patřilo hostům, ale poté pomalu přebrali otěže zápasu rychlonozí domácí hrači. První poločas vyhráli domácí přesvědčivě 3-0. Do druhého poločasu nastoupili hosté s předsevzetím zkorigovat pro ně velice nepřiznivý stav. Domácí ale nenechali nic náhodě a přehrávali hosty po všech stránkách, zejména svou rychlostí a důrazem v osobních soubojích. Není proto divu, že skóre dále narůstalo v neprospěch hostů. Konečný stav 5-0 je pro hosty jěště milosrdný výsledek. Svým výkonem velice zklamali.

Za předvedený výkon si tentokrát zaslouží hostující mužstvo známku 3, vyzdvihl bych jen výkon Jardy Grilla. U hostů předvedli všichni hráči velmi dobrý výkon, zejména pak dvojice Bauer a Roubík.

Sestava: Mašek - Staněk - Hájek - Rek - Grill - Ambrůžek - Špička - Šnajdr - Koch - Polanský - Drenko

Střídali: Vejvoda, Fronk, Dolhý