DOROST NEVYHRÁL ANI PROTI OSLABENÉMU SOUPEŘI

20.05.2012 12:20

SPARTA LUŽNÁ - BANÍK LUBNÁ   2 - 6 / 0 - 2 / POLÁK 2x

Hosté nastoupili pouze v 8 hráčích. Lužná měla opět šanci na dobrý výsledek. Domácí však měli problem se sestavou také. Musel nastoupit , později nejlepší hráč Lužné . starší žák BERÁNEK. Hned na začátku utkání se zranil HOLUB , takže zůstalo do boje poze 10 hráčů. Lužná se mohla dostat do vedení  , když HÁJEK se do dobré příležitosti dostával po pravé straně. Na vápně ho však hostující obránce odzbrojil. Lubná se dostala do vedení  ve 20 minutě , když domácí obranou prošel hráč , dostal se až na malé vápno  a prostřelil. Druhý gol padl hned za necelých 10 minut .

Druhý poločas dokázala Lužná vstřelit dvě branky z kopačky POLÁKA až za stavu 0 - 4. Hosté však přidali ještě dvě a v pohodě dohráli utkání. Ze strany domácích ostuda , ze které vyčníval pouze žák BERÁNEK.

SESTAVA : GOROL , DRENKO - ZELENKA LUKÁŠ - SILNICA - BERÁNEK , ČEPELA - HÁJEK - POLÁK - SOSNA , HOLUB - ARTUR