DOROST VYHRÁL NAD SENOMATY

05.05.2012 12:33

SPARTA  LUŽNÁ - SK SENOMATY 9 - 5  / 5 - 4 / POLÁK 3x , BLECHA 3x , DESORT 2x , HÁJEK

Zápas začal s 20 minutovým zpožděním , protože hosté nemohli dát dohromady 11 lidí . Takže ještě sháněli kde se dalo. Nakonac dorazilo pouze 8 fotbalistů. Tím měla Lužná velkou šanci na jasnou výhru. Kdo se byl podívat , tak nevěřil vlastním očím. Hrát proti oslabenému soupeři se zdálo být pro mnohé jasnou záležitostí. Po hřišti běhalo , tak osm fotbalistů a to ještě byli všichni ze Senomat. To co předváděla Lužná , byl katastrofální a nezodpovědný výkon. Padlo sice dohromady čtrnáct branek , ale do pěkného fotbalu to mělo ze strany domácích hodně daleko. Za to hosté bojovali a byli lepším mužstvem. Bohužel druhý poločas se už projevovala na hostech únava. Toho dokázala Lužná využít a vstřelila několik branek.

Treneři budou mít určitě co říci svým svěřencům .

SESTAVA : GOROL , DRENKO , ZELENKA , SILNICA , BLECHA , ČEPELA , POLÁK , HÁJEK , KEJLA , HOLUB , DESORT , SOSNA