DOROST Z TUCHLOVIC BEZ BODU

14.04.2015 21:27

TUCHLOVICE - SPARTA LUŽNÁ 2 - 0  /2 - 0/

Slova trenéra Ambrůžka:

Už před zápasem nastal problém s hráči. Dlouho se mi nestalo,že bych někoho musel kopat z postele a dokonce přemlouvat,aby jel. Někteří se vůbec neráčili omluvit.Odjeli jsme,proto jen s 11 hráči.

I když sestava byla "splácaná", tak naše hra nebyla špatná. Snažili jsme se co nejvíce držet míč na svých kopačkách a nepouštět domácí do tlaku. Bohužel jsme ve 25. minutě neuhlídali při standartní situaci domácí útočníky a bylo to 1-0. Na 2-0 zvýšili Tuchlovice nechytatelnou střelou k tyči ve 35. minutě.

Ve druhém poločase jsme bojovali i za ty,kteří nás nechali ve štychu. Brankář Gorol vychytal minimálně dalších šest tutovek. Hodně nás podržel,patří mu poděkování. Bohužel někteří hráči v poli nepodali výkon,který bych očekával.Byla to špatná individuální příprava na zápas.

Musíme hlavně vyřešit spoustu věcí ohledně tréninků, docházky atd. To si necháme do kabiny.

SESTAVA: GOROL,BRABEC- BERÁNEK - ŠPIČKA - STANĚK, HÁJEK - GRILL - VEJVODA - ROUŠAVÝ, PAVLÍČEK - BALUCH