DVANÁCT BRANEK BYLO K VIDĚNÍ V LUŽNÉ

06.11.2010 18:10

SPARTA LUŽNÁ - SOKOL MŠEC 5 - 7 / 4 - 4 / AMBRŮŽEK 2 , ŠNAJDR 2 , DRENKO

DNES MI PŘIPADALO , ŽE JSME SPÍŠE HRÁLI TOTO -

Takový zápas co se odehrál na LUŽENSKÉM hřišti dlouho nepamatujme.HISTORIE TENTO VÝSLEDEK NEZNÁ.  Začalo to tím , že všichni rozhodčí dorazili s půl hodinovým spožděním.Takže obě mužstva doslova vytuhla.

Nakonec rozhodčí BREJNÍK , kterého známe z několika zápasů z 1. B třídy začal své ne příliš povedené utkání v čase 14.25.

Aniž by se někdo stačil rozkoukat , tak přišel na řadu pokutový kop , který viděl asi jenom právě on. Mšec se dostala do vedení 1 - 0 . Zanedlouho hosté přidali ještě druhou branku a vypadalo to , že luženští jejich nástup nezachytí. Ale opak byl pravdou . Ovšem naši hráči nesložili zbraně a během 8 minut otočili výsledek na 3 - 2 . Stav utkání ve 35 .  minutě byl 4 - 4  , když svoje branky přidali hráči ještě na obou stranách. Tak skončil i první poločas , který se musel líbit všem divákům , protože to mělo úroven krajské 1.B třídy . Útoky nahoru , dolu . Rychlé přechody z obrany na zteč , to zdobilo obě mužstva.

Druhý poločas začali lépe hosté , kteří dokázali strhnout golovou úrodu na svou stranu. My jsme ještě stačili vyrovnat na 5 - 5 , ale SOKOL do konce zápasu přidal ještě dvě branky a bylo rozhodnuto.Na straně domácích ještě uviděl červenou kartu CHLÁDEK , takže jsme dohrávali o deseti hráčích. Zápas  , který se ale vůbec nepovedl hlavnímu rozhodčímu  , se alespon líbil všem přítomným divákům. Dvanáct branek už jsme dlouho neviděli .

Za týden nás čeká poslední utkání na hřišti TJ ROZTOKY  a poté tradiční dokopná s TATARÁKEM a skvělímy syrečky , které pro nás tradičně připravuje PETR VLČEK.

SESTAVA : RÁC , FALBR - STANĚK ( HÁJEK ) - URIK - CHLÁDEK , AMBRŮŽEK - KOULA - KOŠULIČ ( DRENKO ) - LUKEŠ , ŠNAJDR - SCHOLLER ( POLANSKÝ )