GENERÁLKA NA ORÁČOV VYŠLA

19.03.2011 21:09

Sparta Lužná - SK Černčice 3 - 1 / 1 - 0 / Drenko , Košulič , Koula

Zápas ve kterém se měla vykrystalizovat základní sestava pro mistrovské utkání v Oráčově. Bohužel jsme nebyli opět kompletní. Zranění a jiné omluvy vyřadily pro dnešní zápas LUKEŠE , VOLRÁBA , CHLÁDKA , AMBRŮŽKA , POLANSKÉHO . I bez těchto hráčů jsme odehráli nejlepší utkání z celé přípravy. Konečně jsme se prosadili i střelecky. V prvním poločase se prosadil Drenko , který přehodil vyběhnuvšího golmana hostů. Druhý gol přidal Grill , ale pro ofside nebyl uznán.

Ve druhé půli přidal Košulič druhou branku , když využil krásné uličky od Kouly a sám proti brankáři nezaváhal. Třetí gol zaznamenal Koula , který z přímého kopu ze 30 metrů vymetl pavučinu hostující branky.Jmenovaný mohl skore nyvýšit , ale neproměnil pokutový kop. Hosté snížili na konečných 3 - 1. Opět se velice dobře prezentovala čtveřice mladíků , kteří hokejově střídali.

ZA TÝDEN SEHRAJEME PRVNÍ MISTROVSKÉ UTKÁNÍ NA PŮDĚ NEPŘÍJEMNÉHO SOUPEŘE ESTY ORÁČOV.

SESTAVA : RÁC , KOPERNICKÝ - HÁJEK LIBOR - DOLHÝ - STANĚK , ŠNAJDR - KOULA - FRONK - KOŠULIČ , DRENKO - GRILL

STŘÍDALI : HÁJEK LUKÁŠ , MAŠEK , BLECHA , KEJLA , SCHOLLER