LUŽNÁ NADĚLILA KANÁRA

24.04.2011 09:21

ČL KOLEŠOVICE - SPARTA LUŽNÁ 0 - 6 / 0 - 3 / ŠNAJDR 2x , DRENKO 2x , SCHOLLER , KOULA

Do Kolešovic jsme jeli s cílem už konečně naplno bodovat. To se nám podařilo , ale že to bude s výsledkem 6 - 0 asi nikdo nečekal.

Začátek zápasu byl pro nás opět představením neproměněných šancí. DRENKO , ŠNAJDR , CHLÁDEK nikdo se nemohl trefit. Nakonec prostřelil domácího SÝKORU SCHOLLER a konečně jsme vedli. Kolešovičtí zahrozili pouze jednou , ale skvěle zasáhl RÁC. Do přestávky jsme přidali ještě dvě branky . Poločasové vedení 3 - 0 jsme už dlouho nezažili.

Druhá půle byla z naší strany horší , ale další tři goly dali zápasu konečný výsledek. Branek mohlo padnout mnohem víc , ale vše nevyšlo , tak jak mělo. Nutno podotknout , že Kolešovice byly zatím nejslabším mužstvem , se kterým jsme hráli.

Konečně povedený zápas z naší strany a hlavně jsme proměnili šance . To nám v jiných zápasech chybělo.

Za týden hrajeme opět venku a doufám , že potvrdíme zlepšenou formu.

SESTAVA : RÁC , CHLÁDEK - HÁJEK - STANĚK - GRILL , ŠNAJDR - KOŠULIČ - KOULA - AMBRŮŽEK , SCHOLLER - DRENKO

STŘÍDALI : FRONK , KOPERNICKÝ , KLECANDA , DOLHÝ