LUŽNÁ VYPRÁSKALA OHNIVCE

04.06.2017 22:19

SPARTA LUŽNÁ – SK Ohnivec Městečko 5:0 /0:0/ - Pokorný 3, Vejvoda 2

Foto ze zápasu od ANTONÍN VYDRA - zde

62. 1:0 – Pokorný otevřel skóre jistou penaltou nařízenou za faul na Grilla, který byl po celý zápas výborný nejen při bránění kapitána Ohnivce, ale i v útočné aktivitě.

76. 2:0 – Vejvoda po ulici Pokorného oběhl všechny, kteří se ho snažili všemi možnými způsoby zastavit a z úhlu odstartoval „demolici“ Městečka.

81. 3:0 – Pokorný s přehledem zavěsil z hranice vápna v „tréninkové“ střelecké pozici, do které ho vysunul ideální přihrávkou Kuba Staněk hned minutu po svém příchodu na hřiště.

83. 4:0 – Vejvoda dostal od Pokorného tentokrát lob a únikem z vlastní poloviny si připravil ideální střeleckou pozici (opět podobnou té z tréninků), kterou suverénně zakončil.

90. 5:0 – Pokorný si pohrál kličkou s brankářem hostů, který jen vyrazil na malé vápno parádní křížnou střelu Adama Špičky.

Z pohledu trenéra:

Výborná defenzivní práce celého týmu připravila především v první půli základ pro fantastický výsledek. V obranné práci byli k vidění i oba útočníci, kteří vytvořili ve finále gólovou nadstavbu. Ovšem základem bylo zkrocení silné středové dvojice hostů, při kterém odvedli ohromnou práci Mašek s Grillem. A když už něco prošlo, tak Duda hlásil ZAVŘENO!

Duda Filip - Špička Josef, Rek Martin, Kopernický Daniel, Kolínský Jan - Špička Adam, Grill Robert (87. Krumhanzl Karel), Mašek Adam (87. Fronk Stanislav), Šnajdr Radek (80. Staněk Jakub) - Pokorný Radek, Vejvoda Josef