OPĚT PROHRA

12.03.2011 13:25

V dalším přátelském zápase jsme se střetli s účastníkem 1.B třídy OHNIVCEM MĚSTEČKO. Na obou stranách chybělo několik hráčů základní sestavy. Proto Lužná zapojila do hry i tři hráče ve věku 15 a 16 let - HÁJEK LUKÁŠ , KEJLA PATRIK , BLECHA MATĚJ a v brance si zachytal několik minut MAŠEK ADAM .

První poločas vyhráli hosté 1 - 0 , ale tomu předcházelo několik velmi dobrých šancí , které měli DRENKO a ŠNAJDR. Mohli jsme se dostat do vedení 3 - 0 a nebylo očem. Bohužel Ohnivec trestal.

Druhá půle byla na branky bohatší . Městečko přidalo další tři a za Lužnou se trefil po rohu GRILLA DRENKO.

V generálce na první mistrovský zápas , sehrajeme za týden na UMT RYNHOLEC přátelák s týmem SK ČERNČICE . Zápas začíná v sobotu od 17 hodin.

SESTAVA : RÁC  , KOPERNICKÝ - HÁJEK LIBOR - DOLHÝ - GRILL , SCHOLLER - AMBRŮŽEK - KOULA - ŠNAJDR , DRENKO - BLECHA