POSLEDNÍ ZÁPAS PRO ML. ŽÁKY NEROZHODNĚ

12.06.2011 11:50

SPARTA LUŽNÁ - TJ ČISTÁ 2 - 2 / 2 - 2 / STANĚK , HÁJEK MICHAL

Poslední zápas jarní části přinesl pro LUŽENSKÉ žáky nerozhodný výsledek. Počasí pod psa , dešt , který vydržel celý zápas. Domácím chyběl pro zranění nejlepší střelec VEJVODA dále SKÁCEL a GRILL .

Hlavně absence rychlonohého VEJVODY byla znát. Utkání  na šance bylo skoupé . Všechny čtyři branky padly v prvním poločase. Čistá se dostala do vedení 2 - 0 , ale domácí nenechali svou kůži lacino. Nejprve snížil STANĚK ,který si naběhl na rohový kop HÁJKA a prostřeli vše co mu stálo v cestě. Potom si oba hráči role vyměnili ,STANĚK vysunul po levé straně HÁJKA ,který prošel přes tři bránící hráče a krásnou střelou vyrovnal na konečných 2 - 2.

Druhý poločas už byl vyrovnaný . Největší šanci měl těsně před koncem ŠPIČKA , který krásně unikl po pravé straně a jeho střela skončila pouze na boční síti.

Všichni žáci zaslouží pochvalu.

SESTAVA : ZELENKA , BERÁNEK JIŘÍ - HÁJEK - ZASPAL - BERÁNEK EDA , HRUBEŠ - STANĚK - ŠPIČKA - KOREJS , ŠTĚPÁNEK - SUCHÝ