POSTUPUJEME DO 2. KOLA OKRESNÍHO POHÁRU

14.08.2011 20:31

OLYMPIE RAKOVNÍK - SPARTA LUŽNÁ 1 - 2  / 0 - 2 / FRONK , ŠNAJDR

První ostrý start před začátkem mistrovských utkání . Pohárové utkání na hřišti " NA ZÁTIŠÍ " jsme zvládli . Velké problemy se sestavou , které nás provázeli , nakonec dopadli dobře. Chybělo nám několik hráčů - SCHOLLER , KOŠULIČ , DRENKO , VOLRÁB , POLANSKÝ , FALBR , KOULA

Takže do základní sestavy se dostal i 15 letý LUKÁŠ HÁJEK.

První poločas byl z naší strany lepší toho druhého. Olympie hrála dobrý fotbal , ale asi jim chyběl rychlejší přesun do útočné fáze. My jsme se poprvé dostali do vedení po střele STANDY FRONKA , když dorážel odražený balon za velkým vápnem. Domácí se k pořádnému zakončení nedostávali. Do poločasu ještě zvýšil ŠNAJDR , když proměnil centr od STANKA.

Druhá půle a obzvláště posledních 15 minut už bylo z naší strany hodně špatné. Domácí měli možnost snížit z pokutového kopu , ale RÁC skvěle vyrazil. Hodně jsme si koledovali o snížení , které taky přišlo , ale až v samotném závěru. Vítězství a postup do 2. kola bylo zasloužené.

Ve druhém kole se utkáme s týmem BANÍK RYNHOLEC na jeho hřišti  ,který porazil KROUČOVOU 5 - 1.

SESTAVA : RÁC , FRONK - HÁJEK LIBOR - MAŠEK - STANĚK , SÝKORA ( 46.min. VÍTEK ) - CHLÁDEK - LUKEŠ - AMBRŮŽEK , ŠNAJDR - HÁJEK LUKÁŠ