PŘES RYNHOLEC DO SEMIFINÁLE POHÁRU

21.08.2011 17:48

BANÍK RYNHOLEC - SPARTA LUŽNÁ 0 - 2 / 0 - 0 / STANĚK , ČERNÝ

Nedělní odpoledne patřilo na UMT v Rynholci 2. kolu okresního poháru. Domácí , kteří vyřadili Kroučovou 5 - 1 , byly papírově slabší než protivník z Lužné. První poločas měli více šancí domácí , ale bud zakončovali vedle nebo byl na místě RÁC. Nesnesitelné vedro provázelo celý zápas a tak rozhodčí SÝKORA dal čas i na občerstvení.

Ve druhém poločase bylo už jenom jedno mužstvo . Lužná hned na začátku šla do vedení , když do prázdné branky dorážel STANĚK. Zanedlouho ukázal svojí kvalitu ČERNÝ , který utekl domácím obráncům , udělal kličku i brankáři a pohodlně zvýšilo na 2 - 0. Několik tutovek doslova zazdil RADEK ŠNAJDR , to co nedá je až neuvěřitelné.

SESTAVA : RÁC , STANĚK - MAŠEK - HÁJEK - FRONK , AMBRŮŽEK - ČERNÝ - CHLÁDEK - SÝKORA , ŠNAJDR - GRILL

STŘÍDALI : VÍTEK , URIK , HÁJEK LUKÁŠ