PŘÍPRAVNÝ ZÁPAS ML. ŽÁKŮ

31.03.2011 20:22

RAKOVNÍ ( děvčata 1996 , 97 ) - SPARTA LUŽNÁ 1 - 5   VEJVODA 4x , ŠPIČKA

Přátelské utkání mladších žáků s děvčaty z Rakovníka se odehrálo na hřišti NA ZÁTIŠÍ . Po domluvě trenerů se hrálo 3 x 20 minut. Pro naše borce to bylo uplně první utkání , které odehráli na celé hřiště. Ještě k tomu nás bylo pouze 10 . Luženští , ale velice pěkně překvapili a svým pohybem a napadáním dělali vyspělejším děvčatům , které byly ještě o hlavu vyšší , velké problemy. Ve velmi dobrém světle se předvedl nejlepší kanonýr PEPÍNO VEJVODA , který zatížil konto domácí brankářky čtyřmi brankami. Pěkně se prosadil i PEPÍNO ŠPIČKA , který odehrál zápas  dobře v obraně a i v útoku. Kdo by si myslel , že prckům dojdou síly , tak se spletl , protože bojovali až do konce a naběhali spousty kilometrů. Za to jim patří velké uznání .

CO K TOMU ŘEKL TRENER PETR STANĚK?

Dnešní výkon proti hráčkám Rakovníka byl přímo super a to mě můžou dosvědčit všichni co byly na tomto zápase,který jsme vyhrály 5:1 Goly dávaly čtyřikrát Vejvoda a ŠPIČKA JOSEF pro kterého to byl uplně první gol v dresu Sparty Lužné.Musím kluky pochválit za bojovnost a plnění mých pokynů. Někteří hráči hrály poprvé na celé hřiště a to ještě třikrát dvacet minut měl jsem strach aby to kluci uběhaly a především zvládly fyzicky.Musím říct,že jsem byl mile překvapen když řekly jak je to baví A KDY BUDE ODVETA.Tak sám ani nevím čím to bylo jestli jsou tak natrénovaní nebo to bylo SOUPEŘEM.Poslední poděkování patří p.ZOCHOVI který nás na tento zápas odvezl DÍKY MOC.

SESTAVA : STANĚK , ŠPIČKA , ZASPAL , BERÁNEK JIŘÍ , BERÁNEK EDA , HÁJEK , KOREJS , GRILL , VEJVODA , HRUBEŠ