PROHRA SE ZAVIDOVEM

31.08.2014 15:52

SPARTA LUŽNÁ - FC 05 ZAVIDOV "B" 1 - 2 /0 - 1/ VEJVODA

Na perfektně připravené hrací ploše jsme přivítali nováčka soutěže, ambiciozní tým Zavidova.

Domácí nastoupili bez několika hráčů základní sestavy (Koch, Drenko, Chládek, Ruprecht, Kopernický).  V úvodu zápasu se dostal do jasné gólové šance dorostenec Vejvoda, který však nevyužil hrubou chybu brankaře hostí a minul prázdnou bránu. Poté se osmělili i hosté, kteří po rychlé akci překonali domácího brankaře a zásluhou Ryšlavého se tak ujali vedení 0-1. Stejným výsledkem skončil první poločas.

V úvodu druhého poločasu zasadili hosté domácím druhou trefu zásluhou Truksy 0-2. Domácí snížili až v samotném konci zápasu Vejvodou na 1-2.

Za předvedený výkon si zaslouží domácí známku 5, nejlepším hráčem byl 16letý Pepíno Vejvoda. Hosté předvedli kompaktní výkon, ale vyzdvihl bych výkon rychlonohého Ryšlavého. Překvapením byl velmi dobrý výkon mladých dorostenců, zklamáním tohoto utkání byl samotný výsledek.

Sestava: Mašek - Hájek - Grill Jar. - Rek - Staněk - Vejvoda - Fronk - Ambrůžek - Šnajdr - Polanský - Špička

Střídali: Grill Robert