PROHRA ŽÁKŮ S PAVLÍKOVEM

27.05.2012 12:16

SPARTA LUŽNÁ - SK PAVLÍKOV 2 - 4 /1 - 2 / VEJVODA , GRILL

Poslední zápas okresního poháru pro naše žáky nedopadl dobře. Lužná nehrála to co dokáže . Po nedorozumění na naší levé straně se k míči dostal Pavlíkovský utočník , který dokázal projít pře tři hráče až do pokutového území a nedal STANKOVI šanci. Hosté byli v tu dobu jasně lepší , byli dříve u balonu , do soubojů šli tvrději . Lužná si nedokázala pořádně přihrát  , takže když se balon dostal k našim obráncům , tak to byl pouze odkop dopředu , kde byl pouze osamostatněný VEJVODA , kterého si však hosté dokázali pokrýt. První náznak šance měl ZOUPLNA , který se postavil k přímému kopu , ale střela šla vedle. K další příležitosti se dostali domácí po pěkné spolupráci ŠTĚPÁNKA , který posunul do leva na HÁJKA , ten posunul na VEJVODU , který se dostával až do pokutového území  , kde chtěl zpětnou přihrávkou najít nabíhajícího spoluhráče. Obránci však dokázali tuto přihrávku přečíst . Pak velkou část prvního poločasu měli míč na kopačkách hosté. K ojedinělé šanci se dostala LUŽNÁ po rohovém kopu GRILLA , když si na něj naskočil VEJVODA . Jeho hlavička však šla pouze do břevna. Pak měli dvě velké šance hosté. Nejdříve se ve vápně dostal k míči osamocený hráč . Naštěstí si nedokázal míč zpracovat. Pak vypálil pěknou střelu hostující hráč , STANĚK však chytil. Vyrovnání se dočkali domácí po rychlém kontru VEJVODY , který si míč sice předkopl až moc , ale dokázal ho dosprintovat a vyrovnal. Pavlíkovští se ještě do poločasu dostali do vedení , když proměnili rohový kop krásnou hlavičkou.

Na začátku druhého poločasu se prosadil GRILL , když si vzal balon na pulící čáře a prošel až před golmana . Tam si s ním už dokázal poradit. Lužná převzala iniciativu na své kopačky a nenechala PAVLÍKOVSKÉ hrát jejich hru. Zlom přišel po odpískané penaltě proti domácím. Staněk si sice na míč sáhl , ale ten prošel za jeho záda. Na konečných 2 - 4 upravili hosté po individuálním průniku , zakončeným skvělou střelou do ružku.

SESTAVA : STANĚK , BERÁNEK EDA - ZOUPLNA - HÁJEK - ZASPAL , ŠPIČKA - GRILL - BERÁNEK JIŘÍ - VEJVODA , SKÁCEL - ŠTĚPÁNEK

STŘÍDAL : HRUBEŠ