PRVNÍ JARNÍ VÝHRA

19.04.2014 21:35

SPARTA LUŽNÁ - SÝKOŘICE 6 - 0 / 4 - 0 / KOŠULIČ 2x, REK, POLÁK, DRENKO, KOCH

Na hřiště Sparty zavítal předposlední celek OP Sokol Sýkořice. Sparta měla jediný cíl a to přerušit nepřiznivou serii porážek.

Domácí začali toto utkání ve velkém stylu a již v 23. minutě byl stav 3-0. O branky se zasloužili Košulič v 11. minutě, Rek v 15. a opět Košulič ve 23. minutě. V této době bylo na hřišti pouze jedno mužstvo a to domácí Sparta. Hosté se sice snažili, ale na domácí nestačili. Koncem poločasu jěště skóroval Koch a tak šli oba soupeři do kabin za stavu 4-0.

Druhý poločas byl odrazem prvního, i když hosté ojedinělými útoky  několikrát ohrozili domácí branku, kde stál po dlouhé době opět Rác. V 52. minutě zvýšil na 5-0 Polák a v závěru druhého poločasu zpečetil vítězství domácích Drenko 6-0.

Toto vítězství bylo zcela zasloužené jelikož domácí předvedli velice dobrou a hráli s chutí.

Sestava: Rác - Chládek - Hájek - Rek - Ruprecht - Polák - Drenko - Koch - Košulič - Šnajdr - Staněk

Střídali: Grill, Fronk a Kopernický