PRVNÍ PŘÁTELÁK NEVYŠEL

12.02.2012 16:05

ČL KOLEŠOVICE - SPARTA LUŽNÁ 2 - 1 / 1 - 0 / ŠNAJDR

První zápas zimní přípravy jsme prohráli. Odjeli jsme bez několika hráčů. Z různých důvodů nehráli CHLÁDEK , ČERNÝ , KUKLA , DRENKO , RÁC , LUKEŠ , ELZNIC

První poločas byl z naší strany lepší než ten druhý. Hrálo se spíše mezi šestnáctkama. Vážnější akce jsme měli na svých kopačkách spíše my , ale RUPRECHT , ŠNAJDR ani AMBRŮŽEK nedokázali překonat brankáře Kolešovic. Lev se dostal do vedení po ráně z dálky , která s pomocí tyče poslala balon za MAŠKOVA záda.K viděí byly i pěkné kombinační akce na obou stranách. Kolešovičtí měli v ofenzivní lajně rychlé a mladé hráče. Naše obrana si však dokázala poradit.

Druhý poločas už nebyl tolik o běhání , protože se projevila špatná treninková morálka. Domácí zvýšli na 2 - 0 opět střelou z dálky , když ještě balon tečoval Kopernický do protipohybu Bartyzala. My jsme jediný gol vstřelili z penalty po faulu na RUPRECHTA se trefil ŠNAJDR.

Další přípravné utkání sehrajeme v sobotu 18.2.2012 od 10.30 proti SK LÁNY. Utkání se opět odehraje na UMT v RYNHOLCI.

SESTAVA : MAŠEK , STANĚK - HÁJEK LIBOR - KOULA - GRILL , FRONK - RUPRECHT - KUČERA - AMBRŮŽEK , ŠNAJDR - KOŠULIČ

STŘÍDALI : HÁJEK LUKÁŠ , BARTYZAL , KOPERNICKÝ