RAKOVNICKÝ WEB O ZÁPASE V JESENICI

18.05.2011 08:05

Lužná jim darovala remízu

Jesenice – Jediná remíza v nejvyšší okresní soutěži kopané na Rakovnicku byla v Jesenici, kam zajížděla Sparta Lužná. Právě Jesenice má strach o záchranu a dá se předpokládat, že pokud budou padat dva týmy, domácí potřebují stále bodovat. S Lužnou sice uhráli jen bodík, ale i tak mají o pět víc, než předposlední Kolešovice.

|Sdílet

Diskutovat (0)včera 17:18

ilustrační foto
Autor: Foto: Deník/Bianka Joglová

FC Jesenice – Sparta Lužná 2:2 (0:1)

Luženské poslal ve 36. minutě hlavou do vedení Ambrůžek. I po přestávce měli hosté dvě obrovské šance, když hostující útočník šel dvakrát sám na brankáře, ale mezi tři tyče jeho pokusy nešly.

Přesto hosté v 58. minutě navýšili své vedení krásnou střelou Kouly – 0:2. Domácí se dočkali až v 62. minutě, když luženský brankář špatně vykopl míč přímo na nohu domácího Reištetra, který snížil na 2:1.

Jesenice se radovala i z vyrovnání. V 78. minutě se od obránce Lužné nešťastně odrazil míč opět k Reištetrovi, který zblízka vyrovnal na 2:2.
Po utkání mohly Lužnou mrzet dvě velké šance, které nedala, a dvě vlastní chyby, kterými domácím darovali bod.

Jesenice: Jonáš – Cajthaml, P. John, Laubr, Kučera – J. John, Weis (12. Casas), Hink, Pacourek – Kotek, Reištetr.
Lužná: Rác – Kopernický, Hájek, Staněk, Volráb – Fronk, Koula, Košulič – Ambrůžek, Schöler.