SENOMATY NÁS OPĚT PORAZILI

20.05.2012 12:44

SK SENOMATY - SPARTA LUŽNÁ 2 - 0 / 0 - 0 /

Mužstvo Senomat je pro nás zakleté. Na podzim jsme s nimi prohráli doma a ted znovu. Zápas byl nemastný neslaný . Velké vedro dělalo oběma mančaftům problem. Šance si vytvořili domácí i hosté , ale nikdo nedokázal prostřelit oba brankáře. Poločasových 0 - 0 bylo zasloužené , protože se hra spíše odehrávala uprostřed hřiště.

Ve druhém poločase se hra o moc nezlepšila , spíš domácí byli lepší. Velkou smůlu si vybral brankář BARTYZAL , když jednoduchý balon , který vystřelil jeden z domácích , špatně chytl do koše , míč mu propadl a dobíhající hráč neměl problem vstřelit gol. Lužná se pak začla tlačit před domácího brankáře , ale větší příležitost si nevytvořila. Druhý rozhodující branku vstřelili domácí , když v pokutovém území byli důraznější . Velkou šanci na snížení stavu měl MÍRA HÁJEK , když si naskočil na rohový kop AMBRŮŽKA , ale domácí golman neskutečně hlavičku vyrazil.

Zápasu by spíše slušela remíza , ale domácí vstřelili dvě branky , Lužná žádnou .

SESTAVA : BARTYZAL , KOPERNICKÝ - HÁJEK L. - STANĚK - FRONK , AMBRŮŽEK - HÁJEK M. - FALBR - RUPRECHT , ŠNAJDR - KOŠULIČ

STŘÍDAL : CHLÁDEK