St. žáci deklasovali PAVLÍKOV

23.04.2011 11:56

SPARTA LUŽNÁ - SK PAVLÍKOV 7 - 3 / 4 - 1 / ŠTĚRBA 2x , VEJVODA 2x , HÁJEK LUKÁŠ 2x , BERÁNEK

Krásné počasí a spoustu branek. To se určitě muselo líbit. Lužná po celý zápas měla navrch , ale někdy touha některých hráčů si dát gol nebyla na místě. První poločas byl otázkou času , kdy vstřelíme první gol. Nakonec se o to postaral nejlepší střelec Luženských LUKÁŠ HÁJEK. Pak jsme přidali ještě další po krásných akcích. Bohužel neštastný gol , který obdržel domácí brankář byl pro hosty darovaný.

Druhý poločas byl z naší strany horší prvního i když jsme přidali ještě 3 goly. Bohužel jsme , ale ještě dvě obdrželi. Čisté svědomí určitě nebude mít domácí brankář , ale i to se stává. Hlavně , že tři body zůstaly doma. Další důležité vítězství našich starších žáků , kteří si na jaře připsali už 7 bodů ze třech zápasů. To jim může naše "A" mužstvo jen závidět.

SESTAVA : HORÁK , DRENKO - ZOUPLNA - ZELENKA - ŠÍMA , ŠTĚRBA - STANĚK - HÁJEK LUKÁŠ - VEJVODA , BERÁNEK - KASÍK

STŘÍDALI : HÁJEK MICHAL , HLAVÁČEK , HORÁK II