STARŠÍ ŽÁCI NADĚLOVALI

22.05.2011 18:45

SK SENOMATY - SPARTA LUŽNÁ 1 - 7  / 0 - 1 / ŠTĚRBA 2x , GRILL , HÁJEK LUKÁŠ , SKÁCEL , VEJVODA 2x

Začátek zápasu vůbec nenasvědčoval tomu , že by Lužná měla zvítězit takovým rozdílem. Domácí měli velice rychlé hráče , kteří dokázali eliminovat šance Luženských. Do první velké šance se dostal SKÁCEL , který ale nastřelil pouze břevno a dorážející VEJVODA překopl. Některé akce VEJVODY a ŠTĚRBY volaly po golu , ale vyzněli naprázdno. První branky se hosté dočkali až ve 28 minutě , kdy rychlonohý VEJVODA zatáhl míč po pravé straně , následně předložil podel malého vápna míč na nohu GRILLA , který se nemýlil.

Druhý poločas byl jasnou převahou LUŽENSKÝCH , kteří předvedli několik výborných akcí. Na 0 - 2 zvýšil ŠTĚRBA , který využil přihrávku HÁJKA LUKÁŠE. Krásná akce zanedlouho po ose SKÁCEL , ŠTĚRBA a zakončující HÁJEK LUKÁŠ. Další akci vymyslel VEJVODA. Zatáhl míč po pravé straně a opět předložil na zlatém podnose míč SKÁCELOVI , který zvýšil na 0 - 4. Ve 25 minutě platilo pravidlo , když nevíš co s balonem , tak vystřel. Toho dokonale využil ŠTĚRBA a z 25 metrů vystřelil. K překvapení všech balon skončil v síti. Potom opět ŠTĚRBA vysunul VEJVODU , který konečně využil svojí šanci na 0 - 6.Domácí se ke vstřelení jediné branky dostali tak , že po přímém kopu z pravé strany , nechali hostující hráči na zadní tyči domácího borce , který ze štěstím přehodil golmana hostů. Tečku za utkáním udělal VEJVODA , který po přihrávce ŠAŠKA , zakončil na konečných 1 - 7.

STARŠÍM ŽÁKŮM SE SKVĚLE DAŘÍ. NA JAŘE JEŠTĚ NEPROHRÁLI. JEN TAK DÁL.