STARŠÍ ŽÁCI NADĚLOVALI

25.09.2011 18:28

SK LÁNY - SPARTA LUŽNÁ 1 - 8 / 1 - 3 / VEJVODA 5x , GRILL , ŠPIČKA , SKÁCEL

Jednoznačný průběh měl mistrovský zápas našich starších žáků . Na půdě SK LÁNY vstřelili do domácí sítě osm branek. Opět se střelecky předvedl PEPÍNO VEJVODA , který rozvlnil sít celkem pětkrát. Do desáté minuty zůstával stav 0 - 0 . Lužná se nemohla prosadit , i když šance na to měla. Do vedení se tak dostala až zanedlouho , když se prosadil VEJVODA. Během chvilky se hosté dostali do vedení 3 - 0 , domácím se sice podařilo do konce poločasu snížit , ale po přestávce už bylo na hřišti pouze jedno mužstvo. Lužná se rozstřílela a nasázela dalších pět branek. STANĚK  v brance Lužné neměl skoro žádnou práci.

HODNOCENÍ TRENERA AMBRŮŽKA : Dnešní zápas byl z naší strany bojovný , dobře jsme kombinovali . Krásné akce jsme měli hlavně po stranách , když jsme se dostávali do vyložených šancí. Pochvalu si zaslouží celé mužstvo , ale chtěl bych vyzdvihnout výkon HORÁKA , který dnes fotbalově velice překvapil.

DALŠÍ ZÁPAS HRAJEME V TÝDNU A TO VE STŘEDU OD 10 HODIN NA UMT V RYNHOLCI.

SESTAVA : STANĚK , ZASPAL - BERÁNEK JIŘÍ - BERÁNEK EDA - ZOUPLNA , HÁJEK - ŠPIČKA - GRILL - SKÁCEL , VEJVODA - HORÁK

STŘÍDALI : MAŠÁT , BRABEC