STARŠÍ ŽÁCI S REKORDNÍM VÝSLEDKEM PROTI KOLEŠOVICÍM

30.04.2011 12:20

SPARTA LUŽNÁ - ČL KOLEŠOVICE 24 - 0 / 11 - 0 / HÁJEK LUKÁŠ 7x , VEJVODA 7x , ŠTĚRBA 4x , GRILL 3x , HORÁK 2x , ŠÍMA

Tento výsledek je krutý pro hosty z Kolešovic , kteří přijeli pouze v 9 hráčích .

Prvních 15 minut si , ale Luženští nepřihráli , zakončovali splašeně , nemohli se vůbec prosadit proti oslabenému soupeři. Pak už , ale zavelel VEJVODA , který otevřel skore . To ještě HÁJEK LUKÁŠ neproměnil pokutový kop za stavu 0 - 0 . Pak už bylo otázkou času kolik branek ještě padne. Do konce poločasu jsme jich dali celkem 11.

Druhý poločas jsme přidali dalších 13 a to ještě minimálně deset jsme neproměnili. Prostě i takové výsledky se rodí. Ale chtěl bych přeci jenom pochválit KOLEŠOVICKÉ , protože dát dohromady , tak málo dětí a ještě dorazit k zápasu , to by asi jiní neudělali a raději by ani nedorazili.

SESTAVA : HORÁK I , DRENKO - ZOUPLNA - ZELENKA - ŠÍMA , ŠTĚRBA - STANĚK - HÁJEK LUKÁŠ  - VEJVODA , SKÁCEL - BERÁNEK

STŘÍDALI : HÁJEK MICHAL , GRILL , HORÁK II , ŠAŠEK