Starší žáci vítězně

02.10.2010 12:17

SPARTA LUŽNÁ - BANÍK RYNHOLEC 3 - 2 / 3 - 2 / GRILL , STANĚK , VEJVODA

Naši starší žáci dnes vybojovali velmi cenné vítězství. Z naší strany velice dobrý zápas , bylo k vidění několik krásných akcí , vynikající bojovnost našich borců a krásné golové momenty.To vše bylo k vidění na krásném luženském pažitu.Domácí se ujali vedení z pokutového kopu , který proměnil STANĚK po faulu na pronikajícího VEJVODU. Ten dělal hostům velké problemy svou rychlostí. Hned tři minuty na to měl další tutovku VEJVODA , ale překopl. Další branka na sebe nenechala dlouho čekat. Rohový kop zahrával DRENKO , před brankou vznikl závar ve kterém se nejlépe zorientoval VEJVODA a zvýšil na 2 - 0. Po té nekoncentrovaná obrana Lužné dovolila soupeři snížit na 2 - 1. Další krásnou akci vymyslel , kdo jiný , než VEJVODA , který zatáhl po pravé straně míč , který potom nádherně naservíroval na nohu GRILLA , který už si poradil a placírou uklidil k tyči 3 - 1. Hosté do poločasu ještě snížili na 3 - 2.

Druhý poločas se domácím povedl po taktické stránce a nedovolili Rynholeckým vyrovnat stav utkání.

Všichni naši hráči si zasloužili potlesk od přítomných diváků za předvedený výkon.Doufejme , že se jim bude nadále dařit a budou předvádět výkon jako dnes.

SESTAVA : HORÁK , DRENKO - KRATOCHVÍL - ŠÍMA , ZOUPLNA - STANĚK - GRILL , ŠPÁLA - VEJVODA - SKÁCEL - ŠAŠEK , ZELENKA