Z JANOVA TŘI BODY

13.06.2015 20:43

JANOV - SPARTA LUŽNÁ 0 - 3 /0 - 3/ ŠNAJDR, HUSÁK, GRILL

Sparta zajížděla do Janova odčinit ostudnou porážku z minulého kola proti Sýkořici.

Prvních pár minut byli lepší hráči domácího mužstva, ale zhruba po 15 minutách začala diktovat tempo hry hostující Sparta. Dařila se jí kombinační hra a výsledkem byla 23. minuta, když se  uvolnil pěkně Šnajdr a střelou z hranice vápna nedal domácímu brankaři šanci. Další branka nedala na sebe dlouho čekat a tak v 31. minutě zvyšuje Husák na 0-2. V 41. minutě pěkně vysunul Šnajdr Grilla, který se nemílil a střílí třeti branku hostů.

Ve druhém poločase domácí tým sáhl k několika změnám na svých pozicích a výsledkem byla zlepšená hra. Hosté trochu polevili vidinou dostatečného náskoku i když si jěště do konce zápasu vytvořili několik šancí , ale bez brankového efektu.

Hosté předvedli tentokráte velmi dobrý výkon doplněn bojovností všech hráčů. Proto známka 9. Vyzvihl bych výkon  Reka a Ambrůžka, ale i  náhradní brankař Staněk podal velmi dobrý výkon. Hosté předvedli sympatický výkon zejména ve druhém poločase.

Sestava : Staněk - Grill - Rek - Hájek - Dolhý - Husák - Mezei - Ambrůžek - Koch - Vejvoda - Šnajdr.

střídali : Sláma, Špička, Vyskočil, Chládek

trenér: Krumhanzl