Z KOLEŠOVIC VEZEME TŘI BODY A ČERVENOU

25.08.2012 20:13

ČL KOLEŠOVICE - SPARTA LUŽNÁ 1 - 2 / 0 - 2 / ŠNAJDR 2x

První mistrovské utkání jsme odehráli na půdě KOLEŠOVIC . Poslední zápas , který jsme tady hráli jsme jasně vyhráli 6 - 0 . Dnes to byl větší oříšek . První poločas byl z obou stran hodně útočný . Několik šancí měli z naší strany hlavně ŠNAJDR , ELSNIC , AMBRŮŽEK a ČERNÝ . Nemohli jsme však nejistého golmana domácích překonat . Domácí ovšem hrozili dlouhými nakopávanými balony za naší obranu . Odkud nejvíce zlobil KOZÁK . Ten naštěstí nebyl golový . Bartyzal dokázal skvělými zákroky držet čisté konto. Lužná se dostala do vedení po přímém kopu , který zahrával ELSNIC . Jeho bombu domácí golman pouze vyrazil před sebe a dobíhající ŠNAJDR konečně prostřelil . Zanedlouho se dokázal RADEK znovu prosadit , když vznikla nepřehledná situace ve vápně domácích . Tam i se štěstím se nejlépe orientoval a dokázal dopravit míč  do sítě. Poločas jsme tak dovedli do zdárného konce.

Ten druhý byl , ale spíše o bojovnosti. Domácí se tlačili hodně dopředu a my jsme se spíše jen bránili . Bylo to i dost vyhecované . Domácím se podařilo snížit z přímého kopu , když byl balon několikrát tečován. Tlak , tak ještě narustal , ale naše obrana pracovala dobře . Bohužel jsme se nechali zbytečně několikrát vyprovokovat a to vedlo i k červené kartě , kterou dostal kanonýr ŠNAJDR. Ten byl faulovaný , ale bohužel oplácel a šel rovnou pod sprchy . Opět zbytečné vyloučení . Infarktový závěr jsme zvládli a proto vezeme všechny body .

SESTAVA : BARTYZAL , KOPERNICKÝ - HÁJEK LIBOR - STANĚK - FRONK , ČERNÝ - AMBRŮŽEK - FALBR - ŠNAJDR , ELSNIC - DRENKO

STŘÍDALI : HÁJEK LUKÁŠ , RUPRECHT , MAŠEK