Z NEUTRÁLNÍHO HŘIŠTĚ SI VEZEME 3 BODY

01.05.2011 08:34

SK PAVLÍKOV - SPARTA LUŽNÁ 2 - 5 / 1 - 2 / DRENKO 2x , AMBRŮŽEK 2x , SCHOLLER

Na krásně připraveném pažitu a v krásném prostředí jsme druhý zápas venku opět zvládli. Pavlíkov byl nepříjemný soupeř což potvrdil na začátku utkání , když se dostal do vedení 1 - 0 . My jsme měli několik příležitostí ke vstřelení branky , ale zase tam nic nechtělo spadnout. Smůlu prolomil až AMBRŮŽEK , který se prosadil z levé strany a prostřelil MAŠKA. Do poločasu ještě zvýšil DRENKO .

Ve druhé půli přidal nádherný gol DRENKO. Od naší branky vykopával STANĚK , dlouhý nákop prodloužil LUKEŠ a DRENKO přímo z běhu nedal bombou do růžku MAŠKOVI žádnou šanci. Pavlíkov ovšem nesložil zbraně a zanedlouho snížil na 3 - 2 . AMBRŮŽEK však zvýšil na 4 - 2 a na konečných 5 - 2 upravil SCHOLLER , který zužitkoval krásnou přihrávku od LUKEŠE.

Dva nepříjemné zápasy venku máme za sebou. Zvládli jsme je skvěle - 6 bodů , skore 11 - 2 .

V dalším kole nás doma čeká nepříjemný soupeř z OLEŠNÉ , který se opírá ohlavně o jejich nejlepšího střelce RADKA POLÁŠKA.

SESTAVA : RÁC , KOULA - HÁJEK - STANĚK - CHLÁDEK , ŠNAJDR - KOŠULIČ - LUKEŠ - AMBRŮŽEK , SCHOLLER - DRENKO

STŘÍDALI : FRONK , KOPERNICKÝ , DOLHÝ , GRILL