ESTA ORÁČOV - ČL KOLEŠOVICE5-0
TJ ROZTOKY - TATRAN RAKOVNÍK "B" 3 - 0
SOKOL MŠEC - FC 05 ZAVIDOV 2-1
FK KNĚŽEVES - FK HŘEDLE 4-0
SK LÁNY - SPARTA LUŽNÁ 1 - 1
SOKOL SRBEČ - SK PAVLÍKOV 1 -3
FC JESENICE - FC PO OLEŠNÁ 1 - 2
BEROUN - TATRAN RAKOVNÍK "A" 2 - 2
BONUS :
V. DOBRÁ - VELVARY 3 - 1
SLAVIA - BOHEMIANS 1905 2- 1
ZAČÍNÁ 10. KOLO JARNÍ TIPOVAČKY
22.05.2011 19:25Právě ted se rozbíhá 10 . kolo JARNÍ TIPOVACÍ SOUTĚŽE .
V TOMTO KOLE TIPUJEME DVA BONUSOVÉ ZÁPASY
!!!!!!!!!!!!POZOR !!!!!!!!!!!
SVÉ TIPY POSÍLEJTE
DO SOBOTY 28.5.2011
16.30 HODIN
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ESTA ORÁČOV - ČL KOLEŠOVICE ( II. TŘÍDA OP )2 - 1
TJ ROZTOKY - TATRAN RAKOVNÍK "B" ( II. TŘÍDA OP )2 - 2
SOKOL MŠEC - FC 05 ZAVIDOV ( II. TŘÍDA OP )0 - 0
FK KNĚŽEVES - FK HŘEDLE ( II. TŘÍDA OP )4 - 2
SK LÁNY - SPARTA LUŽNÁ ( II. TŘÍDA OP )1 - 1
SOKOL SRBEČ - SK PAVLÍKOV ( II. TŘÍDA OP )2 - 3
FC JESENICE - FC PO OLEŠNÁ ( II. TŘÍDA OP )4 - 2
BEROUN - TATRAN RAKOVNÍK "A" ( KRAJSKÝ PŘEBOR )3 - 0
BONUS :
V. DOBRÁ - VELVARY ( KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA )1 - 1
SLAVIA - BOHEMIANS 1905 ( GAMBRINUS LIGA )3 - 0
———
ZpětDiskusní téma: ZAČÍNÁ 10. KOLO JARNÍ TIPOVAČKY
———
ESTA ORÁČOV - ČL KOLEŠOVICE 3:0
TJ ROZTOKY - TATRAN RAKOVNÍK "B" 2:2
SOKOL MŠEC - FC 05 ZAVIDOV 2:1
FK KNĚŽEVES - FK HŘEDLE 3:2
SK LÁNY - SPARTA LUŽNÁ 5:0
SOKOL SRBEČ - SK PAVLÍKOV 1:3
FC JESENICE - FC PO OLEŠNÁ 3:1
BEROUN - TATRAN RAKOVNÍK "A" 2:0
BONUS :
V. DOBRÁ - VELVARY 2:0
SLAVIA - BOHEMIANS 1905 1:1
———
ESTA ORÁČOV - ČL KOLEŠOVICE 5-1
TJ ROZTOKY - TATRAN RAKOVNÍK "B" 2 - 3
SOKOL MŠEC - FC 05 ZAVIDOV 1-1
FK KNĚŽEVES - FK HŘEDLE 2-2
SK LÁNY - SPARTA LUŽNÁ 6 - 1
SOKOL SRBEČ - SK PAVLÍKOV 1 -4
FC JESENICE - FC PO OLEŠNÁ 2 - 2
BEROUN - TATRAN RAKOVNÍK "A" 3 - 1
BONUS :
V. DOBRÁ - VELVARY 3 - 1
SLAVIA - BOHEMIANS 1905 2 - 1
———
ESTA ORÁČOV - ČL KOLEŠOVICE 4:1
TJ ROZTOKY - TATRAN RAKOVNÍK "B" 3:1
SOKOL MŠEC - FC 05 ZAVIDOV 3:2
FK KNĚŽEVES - FK HŘEDLE 3:1
SK LÁNY - SPARTA LUŽNÁ 2:0
SOKOL SRBEČ - SK PAVLÍKOV 1:2
FC JESENICE - FC PO OLEŠNÁ 3:1
BEROUN - TATRAN RAKOVNÍK "A" 2:0
BONUS :
V. DOBRÁ - VELVARY 2:1
SLAVIA - BOHEMIANS 1905 1:
———
ESTA ORÁČOV - ČL KOLEŠOVICE 4-1
TJ ROZTOKY - TATRAN RAKOVNÍK "B" 2 - 1
SOKOL MŠEC - FC 05 ZAVIDOV 3-1
FK KNĚŽEVES - FK HŘEDLE 3-2
SK LÁNY - SPARTA LUŽNÁ 4 - 1
SOKOL SRBEČ - SK PAVLÍKOV 2 -2
FC JESENICE - FC PO OLEŠNÁ 1 - 2
BEROUN - TATRAN RAKOVNÍK "A" 2 - 2
BONUS :
V. DOBRÁ - VELVARY 2 - 1
SLAVIA - BOHEMIANS 1905 2 - 1
———
ESTA ORÁČOV - ČL KOLEŠOVICE 4:1
TJ ROZTOKY - TATRAN RAKOVNÍK "B" 2:1
SOKOL MŠEC - FC 05 ZAVIDOV 3:2
FK KNĚŽEVES - FK HŘEDLE 3:1
SK LÁNY - SPARTA LUŽNÁ 3:0
SOKOL SRBEČ - SK PAVLÍKOV 1:2
FC JESENICE - FC PO OLEŠNÁ 2:3
BEROUN - TATRAN RAKOVNÍK "A" 2:0
BONUS :
V. DOBRÁ - VELVARY 2:0
SLAVIA - BOHEMIANS 1905 1:1
———
ESTA ORÁČOV - ČL KOLEŠOVICE 4:1
TJ ROZTOKY - TATRAN RAKOVNÍK "B" 1:1
SOKOL MŠEC - FC 05 ZAVIDOV 2:1
FK KNĚŽEVES - FK HŘEDLE 3:0
SK LÁNY - SPARTA LUŽNÁ 3:1
SOKOL SRBEČ - SK PAVLÍKOV 2:4
FC JESENICE - FC PO OLEŠNÁ 1:2
BEROUN - TATRAN RAKOVNÍK "A" 1:1
BONUS :
V. DOBRÁ - VELVARY 3:1
SLAVIA - BOHEMIANS 1905 1:1
———
Esta Oráčov - ČL Kolešovice 3 : 1
TJ Roztoky - Tatran Rakovník "B" 1 : 1
Sokol Mšec - FC 05 Zavidov 2 : 2
FK Kněževes - FK Hředle 4 : 1
SK Lány - Sparta Lužná 3 : 0
Sokol Srbeč - SK Pavlíkov 1 : 0
FC Jesenice - FC PO Olešná 2 : 1
Beroun - Tatran Rakovník "A" 1 : 0
BONUS
Velká Dobrá - Velvary 2 : 1
Slavia - Bohemians 1905 2 : 2
———
ESTA ORÁČOV - ČL KOLEŠOVICE 5:0
TJ ROZTOKY - TATRAN RAKOVNÍK "B" 1:2
SOKOL MŠEC - FC 05 ZAVIDOV 3:3
FK KNĚŽEVES - FK HŘEDLE 2:1
SK LÁNY - SPARTA LUŽNÁ 2:1
SOKOL SRBEČ - SK PAVLÍKOV 1:3
FC JESENICE - FC PO OLEŠNÁ 1:2
BEROUN - TATRAN RAKOVNÍK "A" 2:1
BONUS :
V. DOBRÁ - VELVARY 3:1
SLAVIA - BOHEMIANS 1905 2:1
———
Oráčov - Kolešovice 2:2
Roztoky - Tatran B 2:1
Mšec - Zavidov 3:1
Kněževes - Hředle 1:0
Lány - Lužná 1:3
Srbeč - Pavlíkov 3:3
Jesenice - Olešná 2:0
Beroun - Tatran A 5:1
Bonus:
V.Dobrá - Velvary 3:1
Slavia - Bohemians 2:1