MŠEC - SOKOL JANOV 2:0
SPARTA LUŽNÁ - SOKOL BRANOV 4:0
FK HŘEDLE - ORÁČOV 3:0
SK PAVLÍKOV - FC JESENICE 3:0
FC 05 ZAVIDOV - ČL KOLEŠOVICE 2:0
MĚSTEČKO - FC PO OLEŠNÁ 2:0
SK SENOMATY - FK KNĚŽEVES 1 - 0
PODĚBRADY - TATRAN RAKOVNÍK 0 - 1
LIDICE - MUTĚJOVICE 1 - 1
BONUS :
NELAHOZEVES - TATRAN RAKOVNÍK "B" 0 - 1
ZAČÍNÁ 2. KOLO PODZIMNÍ TIPOVAČKY 2012
25.08.2012 20:42
Právě ted se rozbíhá 2 . kolo PODZIMNÍ TIPOVACÍ SOUTĚŽE .
V TOMTO KOLE TIPUJEME JEDEN BONUSOVÝ ZÁPAS
!!!!!!!!!!!!POZOR !!!!!!!!!!!
SVÉ TIPY POSÍLEJTE
DO SOBOTY 1.9.2012
17.00 HODIN
MŠEC - SOKOL JANOV ( II. TŘÍDA OP )5 - 1
SPARTA LUŽNÁ - SOKOL BRANOV ( II. TŘÍDA OP )0 - 0
FK HŘEDLE - ORÁČOV ( II. TŘÍDA OP )3 - 1
SK PAVLÍKOV - FC JESENICE ( II. TŘÍDA OP )3 - 2
FC 05 ZAVIDOV - ČL KOLEŠOVICE ( II. TŘÍDA OP )2 - 0
MĚSTEČKO - FC PO OLEŠNÁ ( II. TŘÍDA OP )2 - 2
SK SENOMATY - FK KNĚŽEVES ( II. TŘÍDA OP )2 - 2
PODĚBRADY - TATRAN RAKOVNÍK ( KRAJSKÝ PŘEBOR )1 - 3
LIDICE - MUTĚJOVICE ( KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA )3 - 2
BONUS :
NELAHOZEVES - TATRAN RAKOVNÍK "B" ( KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA )2 - 1
———
ZpětDiskusní téma: ZAČÍNÁ 2. KOLO PODZIMNÍ TIPOVAČKY 2012
———
MŠEC - SOKOL JANOV 7:1
SPARTA LUŽNÁ - SOKOL BRANOV 5:0
FK HŘEDLE - ORÁČOV 2:1
SK PAVLÍKOV - FC JESENICE 4:1
FC 05 ZAVIDOV - ČL KOLEŠOVICE 3:1
MĚSTEČKO - FC PO OLEŠNÁ 3:1
SK SENOMATY - FK KNĚŽEVES 3:2
PODĚBRADY - TATRAN RAKOVNÍK 0:2
LIDICE - MUTĚJOVICE 2:0
BONUS :
NELAHOZEVES - TATRAN RAKOVNÍK "B" 2 - 1
———
MŠEC - SOKOL JANOV 3:1
SPARTA LUŽNÁ - SOKOL BRANOV 2:0
FK HŘEDLE - ORÁČOV 3:1
SK PAVLÍKOV - FC JESENICE 3:2
FC 05 ZAVIDOV - ČL KOLEŠOVICE 5:1
MĚSTEČKO - FC PO OLEŠNÁ 2:2
SK SENOMATY - FK KNĚŽEVES 1:2
PODĚBRADY - TATRAN RAKOVNÍK 1:2
LIDICE - MUTĚJOVICE 3:1
BONUS :
NELAHOZEVES - TATRAN RAKOVNÍK "B" 2:2
———
MŠEC - SOKOL JANOV 4:1
SPARTA LUŽNÁ - SOKOL BRANOV 4:0
FK HŘEDLE - ORÁČOV 2:0
SK PAVLÍKOV - FC JESENICE 2:1
FC 05 ZAVIDOV - ČL KOLEŠOVICE 6:1
MĚSTEČKO - FC PO OLEŠNÁ 3:2
SK SENOMATY - FK KNĚŽEVES 2:1
PODĚBRADY - TATRAN RAKOVNÍK 2:2
LIDICE - MUTĚJOVICE 3:2
BONUS :
NELAHOZEVES - TATRAN RAKOVNÍK "B" 2:0
———
Mšec - Sokol Janov 5:1
Sparta Lužná - Sokol Branov 3:1
FK Hředle - Oráčov 2:1
SK Pavlíkov - FC Jesenice 1:2
FC 05 Zavidov - ČL Kolešovice 3:1
Městečko - FC PO Olešná 2:1
Senomaty - FK Kněževes 1:2
Poděbrady - Tatran Rakovník 2:1
Lidice - Mutějovice 2:1
Bonus
Nelahozeves - Tatran Rakovník "B" 3:1
———
Mšec - Sokol Janov 3:1
Sparta Lužná - Sokol Branov 3:0
FK Hředle - Oráčov 1:1
SK Pavlíkov - FC Jesenice 1:3
FC 05 Zavidov - ČL Kolešovice 5:1
Městečko - FC PO Olešná 2:1
Senomaty - FK Kněževes 2:1
Poděbrady - Tatran Rakovník 2:1
Lidice - Mutějovice 2:1
Bonus
Nelahozeves - Tatran Rakovník "B" 1:1
———
Mšec - Sokol Janov 5:1
Sparta Lužná - Sokol Branov 3:1
FK Hředle - Oráčov 2:1
SK Pavlíkov - FC Jesenice 1:1
FC 05 Zavidov - ČL Kolešovice 3:1
Městečko - FC PO Olešná 2:1
Senomaty - FK Kněževes 1:2
Poděbrady - Tatran Rakovník 1:0
Lidice - Mutějovice 2:0
Bonus
Nelahozeves - Tatran Rakovník "B" 2:1
———
Mšec - Sokol Janov 4:1
Sparta Lužná - Sokol Branov 3:1
FK Hředle - Oráčov 2:1
SK Pavlíkov - FC Jesenice 1:2
FC 05 Zavidov - ČL Kolešovice 4:1
Městečko - FC PO Olešná 3:1
Senomaty - FK Kněževes 2:2
Poděbrady - Tatran Rakovník 2:1
Lidice - Mutějovice 2:1
Bonus
Nelahozeves - Tatran Rakovník "B" 3:1
———
Mšec - Sokol Janov 3:0
Sparta Lužná - Sokol Branov 3:1
FK Hředle - Oráčov 3:1
SK Pavlíkov - FC Jesenice 3:1
FC 05 Zavidov - ČL Kolešovice 4:1
Městečko - FC PO Olešná 2:2
Senomaty - FK Kněževes 2:2
Poděbrady - Tatran Rakovník 1:1
Lidice - Mutějovice 2:3
Bonus
Nelahozeves - Tatran Rakovník "B" 1:1
———
Mšec - Sokol Janov 4:1
Sparta Lužná - Sokol Branov 3:0
FK Hředle - Oráčov 2:1
SK Pavlíkov - FC Jesenice 4:0
FC 05 Zavidov - ČL Kolešovice 3:1
Městečko - FC PO Olešná 3:2
Senomaty - FK Kněževes 1:2
Poděbrady - Tatran Rakovník 2:1
Lidice - Mutějovice 3:2
Bonus
Nelahozeves - Tatran Rakovník "B" 2:1