SENOMATY-PAVLÍKOV 1-3
SPARTA LUŽNÁ-TJ ROZTOKY 2-1
FK KNĚŽEVES-ORÁČOV 0-3
FC 05 ZAVIDOV-SOKOL MŠEC 2-2
FK HŘEDLE-FC PO OLEŠNÁ 0-2
FC JANOV-FC JESENICE 2-1
SK RAKOVNÍK-DOBROVICE 1-2
SEDLČANY-TATRAN RAKOVNÍK 0-2
BRANOV-JENEČ 2-1
BONUS:
SK LÁNY-MUTĚJOVICE 0-1
ZAČÍNÁ 2. KOLO PODZIMNÍ TIPOVAČKY
29.08.2011 15:07
Právě ted se rozbíhá 2 . kolo PODZIMNÍ TIPOVACÍ SOUTĚŽE .
V TOMTO KOLE TIPUJEME JEDEN BONUSOVÝ ZÁPAS
!!!!!!!!!!!!POZOR !!!!!!!!!!!
SVÉ TIPY POSÍLEJTE
DO SOBOTY 3.9.2011
17.00 HODIN
SENOMATY - PAVLÍKOV ( II. TŘÍDA OP )3-3
SPARTA LUŽNÁ - TJ ROZTOKY ( II. TŘÍDA OP )0-0
FK KNĚŽEVES - ORÁČOV ( II. TŘÍDA OP )3-2
FC 05 ZAVIDOV - SOKOL MŠEC ( II. TŘÍDA OP )3-0
FK HŘEDLE - FC PO OLEŠNÁ ( II. TŘÍDA OP )4-2
FC JANOV - FC JESENICE ( II. TŘÍDA OP )2-1
SK RAKOVNÍK - DOBROVICE ( KRAJSÝ PŘEBOR )0-1
SEDLČANY - TATRAN RAKOVNÍK ( KRAJSKÝ PŘEBOR )3-2
BRANOV - JENEČ ( KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA )1-2
BONUS :
SK LÁNY - MUTĚJOVICE ( KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA )2-0
———
ZpětDiskusní téma: ZAČÍNÁ 2. KOLO PODZIMNÍ TIPOVAČKY
———
SENOMATY-PAVLÍKOV 0-3
SPARTA LUŽNÁ-TJ ROZTOKY 3-1
FK KNĚŽEVES-ORÁČOV 1-4
FC 05 ZAVIDOV-SOKOL MŠEC 2-1
FK HŘEDLE-FC PO OLEŠNÁ 1-2
FC JANOV-FC JESENICE 3-1
SK RAKOVNÍK-DOBROVICE 1-2
SEDLČANY-TATRAN RAKOVNÍK 1-2
BRANOV-JENEČ 3-1
BONUS:
SK LÁNY-MUTĚJOVICE 1-2
———
SENOMATY-PAVLÍKOV 1-2
SPARTA LUŽNÁ-TJ ROZTOKY 3-1
FK KNĚŽEVES-ORÁČOV 2-3
FC 05 ZAVIDOV-SOKOL MŠEC 2-2
FK HŘEDLE-FC PO OLEŠNÁ 1-2
FC JANOV-FC JESENICE 1-3
SK RAKOVNÍK-DOBROVICE 1-2
SEDLČANY-TATRAN RAKOVNÍK 1-2
BRANOV-JENEČ 3-0
BONUS:
SK LÁNY-MUTĚJOVICE 1-3
———
SENOMATY - PAVLÍKOV 2:3
SPARTA LUŽNÁ - TJ ROZTOKY 3:0
FK KNĚŽEVES - ORÁČOV 1:2
FC 05 ZAVIDOV - SOKOL MŠEC 2:0
FK HŘEDLE - FC PO OLEŠNÁ 1:2
FC JANOV - FC JESENICE 1:4
SK RAKOVNÍK - DOBROVICE 0:2
SEDLČANY - TATRAN RAKOVNÍK 1:1
BRANOV - JENEČ 2:0
BONUS :
SK LÁNY - MUTĚJOVICE 2:1
———
SENOMATY - PAVLÍKOV 1:2
SPARTA LUŽNÁ - TJ ROZTOKY 4:2
FK KNĚŽEVES - ORÁČOV 1:2
FC 05 ZAVIDOV - SOKOL MŠEC 3:1
FK HŘEDLE - FC PO OLEŠNÁ 2:3
FC JANOV - FC JESENICE 0:2
SK RAKOVNÍK - DOBROVICE 1:2
SEDLČANY - TATRAN RAKOVNÍK 1:2
BRANOV - JENEČ 3:1
BONUS :
SK LÁNY - MUTĚJOVICE 1:0
———
SENOMATY-PAVLÍKOV 1-3
SPARTA LUŽNÁ-TJ ROZTOKY 2-0
FK KNĚŽEVES- ORÁČOV 1-3
FC 05 ZAVIDOV-SOKOL MŠEC 2-1
FK HŘEDLE-FC PO OLEŠNÁ 0-2
FC JANOV-FC JESENICE 1-4
SK RAKOVNÍK-DOBROVICE 1-2
SEDLČANY-TATRAN RAKOVNÍK 2-2
BRANOV-JENEČ 2-1
BONUS:
SK LÁNY-MUTĚJOVICE 1-1
———
———
Senomaty - Pavlíkov 1:5
Sparta Lužná - TJ Roztoky 2:1
FK Kněževes - Oráčov 1:2
FC 05 Zavidov - Sokol Mšec 1:0
FK Hředla - FC PO Olešná 1:1
FC Janov - FC Jesenice 1:0
SK Rakovník - Dobrovice 0:1
Sedlčany - Tatran Rakovník 2:1
Branov - Jeneč 3:1
Bonus
SK Lány - Mutějovice 2:1
———
SENOMATY - PAVLÍKOV 0:2
SPARTA LUŽNÁ - TJ ROZTOKY 3:1
FK KNĚŽEVES - ORÁČOV 1:3
FC 05 ZAVIDOV - SOKOL MŠEC 2:2
FK HŘEDLE - FC PO OLEŠNÁ 1:3
FC JANOV - FC JESENICE 1:2
SK RAKOVNÍK - DOBROVICE 2:1
SEDLČANY - TATRAN RAKOVNÍK 1:3
BRANOV - JENEČ 1:2
BONUS :
SK LÁNY - MUTĚJOVICE 0:2
———
SENOMATY - PAVLÍKOV 3-2
SPARTA LUŽNÁ - TJ ROZTOKY 1-1
FK KNĚŽEVES - ORÁČOV 1-2
FC 05 ZAVIDOV - SOKOL MŠEC 1-1
FK HŘEDLE - FC PO OLEŠNÁ 1-2
FC JANOV - FC JESENICE 0-2
SK RAKOVNÍK - DOBROVICE 1-2
SEDLČANY - TATRAN RAKOVNÍK 2-1
BRANOV - JENEČ 3 - 2
BONUS :
SK LÁNY - MUTĚJOVICE 2 - 0
———
SENOMATY - PAVLÍKOV 2:4
SPARTA LUŽNÁ - TJ ROZTOKY 3:2
FK KNĚŽEVES - ORÁČOV 2:1
FC 05 ZAVIDOV - SOKOL MŠEC 3:3
FK HŘEDLE - FC PO OLEŠNÁ 2:5
FC JANOV - FC JESENICE 1:3
SK RAKOVNÍK - DOBROVICE 0:2
SEDLČANY - TATRAN RAKOVNÍK 0:1
BRANOV - JENEČ 4:1
BONUS :
SK LÁNY - MUTĚJOVICE 1:0