FK KNĚŽEVES - FK HŘEDLE 2:0
FC PO OLEŠNÁ - SK SENOMATY 3:1
ČL KOLEŠOVICE - MĚSTEČKO 1:2
SOKOL BRANOV - FC 05 ZAVIDOV 0:4
FC JESENICE - SPARTA LUŽNÁ 1:2
SOKOL JANOV - SK PAVLÍKOV 3:2
ORÁČOV - SOKOL MŠEC 1:4
TATRAN RAKOVNÍK "B" - UNHOŠT 3:0
NOVÉ STRAŠECÍ - ADMIRA PRAHA 1:1
BONUS :
DÁNSKO - ČR 0:1
ZAČÍNÁ 3. KOLO PODZIMNÍ TIPOVACÍ SOUTĚŽE 2012
02.09.2012 19:15
Právě ted se rozbíhá 3 . kolo PODZIMNÍ TIPOVACÍ SOUTĚŽE .
V TOMTO KOLE TIPUJEME JEDEN BONUSOVÝ ZÁPAS
!!!!!!!!!!!!POZOR !!!!!!!!!!!
SVÉ TIPY POSÍLEJTE
DO SOBOTY 8.9.2012
17.00 HODIN
FK KNĚŽEVES - FK HŘEDLE ( II. TŘÍDA OP )3 - 0
FC PO OLEŠNÁ - SK SENOMATY ( II. TŘÍDA OP )1 - 3
ČL KOLEŠOVICE - MĚSTEČKO ( II. TŘÍDA OP )2 - 4
SOKOL BRANOV - FC 05 ZAVIDOV ( II. TŘÍDA OP )0 - 8
FC JESENICE - SPARTA LUŽNÁ ( II. TŘÍDA OP )2 - 3
SOKOL JANOV - SK PAVLÍKOV ( II. TŘÍDA OP )0 - 1
ORÁČOV - SOKOL MŠEC ( II. TŘÍDA OP )2 - 5
TATRAN RAKOVNÍK "B" - UNHOŠT ( KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA )3 - 4
NOVÉ STRAŠECÍ - ADMIRA PRAHA ( DIVIZE )1 - 2
BONUS :
DÁNSKO - ČR ( KVALIFIKACE MS )0 - 0
———
ZpětDiskusní téma: ZAČÍNÁ 3. KOLO PODZIMNÍ TIPOVACÍ SOUTĚŽE 2012
———
FK KNĚŽEVES - FK HŘEDLE 3-1
FC PO OLEŠNÁ - SK SENOMATY 2-2
ČL KOLEŠOVICE - MĚSTEČKO 1-2
SOKOL BRANOV - FC 05 ZAVIDOV 1-3
FC JESENICE - SPARTA LUŽNÁ 1-2
SOKOL JANOV - SK PAVLÍKOV 2-1
ORÁČOV - SOKOL MŠEC 1-5
TATRAN RAKOVNÍK "B" - UNHOŠT 1-1
NOVÉ STRAŠECÍ - ADMIRA PRAHA 1-1
BONUS :
DÁNSKO - ČR 1-1
———
FK KNĚŽEVES - FK HŘEDLE 2-0
FC PO OLEŠNÁ - SK SENOMATY 2-1
ČL KOLEŠOVICE - MĚSTEČKO 1-3
SOKOL BRANOV - FC 05 ZAVIDOV 1-2
FC JESENICE - SPARTA LUŽNÁ 0-2
SOKOL JANOV - SK PAVLÍKOV 1-3
ORÁČOV - SOKOL MŠEC 1-4
TATRAN RAKOVNÍK "B" - UNHOŠT 2-1
NOVÉ STRAŠECÍ - ADMIRA PRAHA 0-1
BONUS :
DÁNSKO - ČR 0-0
———
FK KNĚŽEVES - FK HŘEDLE 3:1
FC PO OLEŠNÁ - SK SENOMATY 3:0
ČL KOLEŠOVICE - MĚSTEČKO 1:4
SOKOL BRANOV - FC 05 ZAVIDOV 0:3
FC JESENICE - SPARTA LUŽNÁ 1:3
SOKOL JANOV - SK PAVLÍKOV 2:4
ORÁČOV - SOKOL MŠEC 1:5
TATRAN RAKOVNÍK "B" - UNHOŠT 4:1
NOVÉ STRAŠECÍ - ADMIRA PRAHA 1:1
Bonus : Dansko- ČR 3:1
———
FK KNĚŽEVES - FK HŘEDLE 3:1
FC PO OLEŠNÁ - SK SENOMATY 3:1
ČL KOLEŠOVICE - MĚSTEČKO 1:3
SOKOL BRANOV - FC 05 ZAVIDOV 0:5
FC JESENICE - SPARTA LUŽNÁ 1:3
SOKOL JANOV - SK PAVLÍKOV 1:3
ORÁČOV - SOKOL MŠEC 1:4
TATRAN RAKOVNÍK "B" - UNHOŠT 3:1
NOVÉ STRAŠECÍ - ADMIRA PRAHA 1:2
———
FK KNĚŽEVES - FK HŘEDLE 3:1
FC PO OLEŠNÁ - SK SENOMATY 4:1
ČL KOLEŠOVICE - MĚSTEČKO 1:2
SOKOL BRANOV - FC 05 ZAVIDOV 0:4
FC JESENICE - SPARTA LUŽNÁ 1:3
SOKOL JANOV - SK PAVLÍKOV 2:4
ORÁČOV - SOKOL MŠEC 1:4
TATRAN RAKOVNÍK "B" - UNHOŠT 3:1
NOVÉ STRAŠECÍ - ADMIRA PRAHA 2:1
———
FK KNĚŽEVES - FK HŘEDLE 0:1
FC PO OLEŠNÁ - SK SENOMATY 2:2
ČL KOLEŠOVICE - MĚSTEČKO 2:1
SOKOL BRANOV - FC 05 ZAVIDOV 1:4
FC JESENICE - SPARTA LUŽNÁ 1:3
SOKOL JANOV - SK PAVLÍKOV 2:0
ORÁČOV - SOKOL MŠEC 1:4
TATRAN RAKOVNÍK "B" - UNHOŠT 3:0
NOVÉ STRAŠECÍ - ADMIRA PRAHA 0:2
BONUS :
DÁNSKO - ČR 0:0
———
FK KNĚŽEVES - FK HŘEDLE 2 : 1
FC PO OLEŠNÁ - SK SENOMATY 4 : 2
ČL KOLEŠOVICE - MĚSTEČKO 3 : 2
SOKOL BRANOV - FC 05 ZAVIDOV 0 : 3
FC JESENICE - SPARTA LUŽNÁ 2 : 0
SOKOL JANOV - SK PAVLÍKOV 3 : 1
ORÁČOV - SOKOL MŠEC 1 : 4
TATRAN RAKOVNÍK "B" - UNHOŠT 2 : 2
BONUS :
DÁNSKO - ČR 2 : 1
———
FK KNĚŽEVES - FK HŘEDLE 3 : 1
FC PO OLEŠNÁ - SK SENOMATY 4 : 1
ČL KOLEŠOVICE - MĚSTEČKO 1 : 3
SOKOL BRANOV - FC 05 ZAVIDOV 0 : 4
FC JESENICE - SPARTA LUŽNÁ 0 : 2
SOKOL JANOV - SK PAVLÍKOV 3 : 1
ORÁČOV - SOKOL MŠEC 1 : 4
TATRAN RAKOVNÍK "B" - UNHOŠT 4 : 1
NOVÉ STRAŠECÍ - ADMIRA PRAHA 1 : 0
BONUS :
DÁNSKO - ČR 0 : 1
———
FK KNĚŽEVES - FK HŘEDLE 3:2
FC PO OLEŠNÁ - SK SENOMATY 2:0
ČL KOLEŠOVICE - MĚSTEČKO 2:0
SOKOL BRANOV - FC 05 ZAVIDOV 0:3
FC JESENICE - SPARTA LUŽNÁ 1:2
SOKOL JANOV - SK PAVLÍKOV 4:2
ORÁČOV - SOKOL MŠEC 0:4
TATRAN RAKOVNÍK "B" - UNHOŠT 3:2
NOVÉ STRAŠECÍ - ADMIRA PRAHA 1:2
BONUS :
DÁNSKO - ČR 1:1