FC PO OLEŠNÁ - SOKOL JANOV 2:1
SK PAVLÍKOV - FK HŘEDLE 2:1
ESTA ORÁČOV - SK SENOMATY 3:1
TATRAN RAKOVNÍK "B" - FK KNĚŽEVES 1:1
TJ ROZTOKY - MĚSTEČKO 1:3
SOKOL MŠEC - SPARTA LUŽNÁ 2:0
FC JESENICE - FC 05 ZAVIDOV 1:3
TATRAN RAKOVNÍK - BENÁTKY 1:1
MUTĚJOVICE - BRANOV 2:1
BONUS :. SEBASTIAN - FC BARCELONA 4. padnou 4 přesně
ZAČÍNÁ 3. KOLO PODZIMNÍ TIPOVAČKY
04.09.2011 20:22
Právě ted se rozbíhá 3 . kolo PODZIMNÍ TIPOVACÍ SOUTĚŽE .
V TOMTO KOLE TIPUJEME JEDEN BONUSOVÝ ZÁPAS
!!!!!!!!!!!!POZOR !!!!!!!!!!!
SVÉ TIPY POSÍLEJTE
DO SOBOTY 10.9.2011
17.00 HODIN
FC PO OLEŠNÁ - SOKOL JANOV ( II. TŘÍDA OP )0 - 2
SK PAVLÍKOV - FK HŘEDLE ( II. TŘÍDA OP )1 - 4
ESTA ORÁČOV - SK SENOMATY ( II. TŘÍDA OP )6 - 2
TATRAN RAKOVNÍK "B" - FK KNĚŽEVES ( II. TŘÍDA OP )0 - 0
TJ ROZTOKY - MĚSTEČKO ( II. TŘÍDA OP )2 - 4
SOKOL MŠEC - SPARTA LUŽNÁ ( II. TŘÍDA OP )4 - 0
FC JESENICE - FC 05 ZAVIDOV ( II. TŘÍDA OP )2 - 0
TATRAN RAKOVNÍK - BENÁTKY ( KRAJSKÝ PŘEBOR )4 - 1
MUTĚJOVICE - BRANOV ( KRAJSKÁ 1.B TŘÍDA )7 - 0
BONUS :
S. SEBASTIAN - FC BARCELONA ( ŠPANĚLSKÁ LIGA )kolik padne branek ?2-2
1. bez branek
2. padnou 1 - 2 branky
3. padnou 3 přesně
4. padnou 4 přesně
5. padne 5 a víc
———
ZpětDiskusní téma: ZAČÍNÁ 3. KOLO PODZIMNÍ TIPOVAČKY
———
SK PAVLÍKOV-FK HŘEDLE 2-1
ESTA ORÁČOV-SK SENOMATY 3-2
TATRAN RAKOVNÍK B-FK KNĚŽEVES 3-0
TJ ROZTOKY-MĚSTEČKO 1-2
SOKOL MŠEC-SPARTA LUŽNÁ 3-1
FC JESENICE-FC 05 ZAVIDOV 1-3
TATRAN RAKOVNÍK-BENÁTKY 2-0
MUTĚJOVICE-BRANOV 2-0
BONUS: 4
———
FC PO OLEŠNÁ - SOKOL JANOV 3:1
SK PAVLÍKOV - FK HŘEDLE 2:0
ESTA ORÁČOV - SK SENOMATY 3:1
TATRAN RAKOVNÍK "B" - FK KNĚŽEVES 2:1
TJ ROZTOKY - MĚSTEČKO 1:2
SOKOL MŠEC - SPARTA LUŽNÁ 2:1
FC JESENICE - FC 05 ZAVIDOV 0:4
TATRAN RAKOVNÍK - BENÁTKY 2:1
MUTĚJOVICE - BRANOV 2:0
BONUS :. SEBASTIAN - FC BARCELONA 5. padne 5 a víc
———
FC PO OLEŠNÁ - SOKOL JANOV 2:0
SK PAVLÍKOV - FK HŘEDLE 4:1
ESTA ORÁČOV - SK SENOMATY 2:0
TATRAN RAKOVNÍK "B" - FK KNĚŽEVES 3:2
TJ ROZTOKY - MĚSTEČKO 1:4
SOKOL MŠEC - SPARTA LUŽNÁ 2:0
FC JESENICE - FC 05 ZAVIDOV 0:2
TATRAN RAKOVNÍK - BENÁTKY 2:1
MUTĚJOVICE - BRANOV 521
S. SEBASTIAN - FC BARCELONA: 3
———
FC PO OLEŠNÁ - SOKOL JANOV 4:1
SK PAVLÍKOV - FK HŘEDLE 3:2
ESTA ORÁČOV - SK SENOMATY 4:3
TATRAN RAKOVNÍK "B" - FK KNĚŽEVES 3:1
TJ ROZTOKY - MĚSTEČKO 0:2
SOKOL MŠEC - SPARTA LUŽNÁ 3:0
FC JESENICE - FC 05 ZAVIDOV 1:2
TATRAN RAKOVNÍK - BENÁTKY 2:0
MUTĚJOVICE - BRANOV 2:0
S. SEBASTIAN - FC BARCELONA :3
———
FC PO OLEŠNÁ - SOKOL JANOV 4:1
SK PAVLÍKOV - FK HŘEDLE 3:0
ESTA ORÁČOV - SK SENOMATY 2:2
TATRAN RAKOVNÍK "B" - FK KNĚŽEVES 2:1
TJ ROZTOKY - MĚSTEČKO 1:3
SOKOL MŠEC - SPARTA LUŽNÁ 2:2
FC JESENICE - FC 05 ZAVIDOV 1:3
TATRAN RAKOVNÍK - BENÁTKY 2:1
MUTĚJOVICE - BRANOV 2:0
S. SEBASTIAN - FC BARCELONA: 4
———
FC PO OLEŠNÁ - SOKOL JANOV 2:1
SK PAVLÍKOV - FK HŘEDLE 3:1
ESTA ORÁČOV - SK SENOMATY 3:1
TATRAN RAKOVNÍK "B" - FK KNĚŽEVES 4:1
TJ ROZTOKY - MĚSTEČKO 1:2
SOKOL MŠEC - SPARTA LUŽNÁ 4:2
FC JESENICE - FC 05 ZAVIDOV 0:3
TATRAN RAKOVNÍK - BENÁTKY 2:0
MUTĚJOVICE - BRANOV 2:1
S. SEBASTIAN - FC BARCELONA : 3
———
———
FC PO OLEŠNÁ-SOKOL JANOV 3-0
SK PAVLÍKOV-FK HŘEDLE 3-1
ESTA ORÁČOV-SK SENOMATY 3-2
TATRAN RAKOVNÍK B-FK KNĚŽEVES 4-2
TJ ROZTOKY-MĚSTEČKO 1-2
SOKOL MŠEC-SPARTA LUŽNÁ 3-1
FC JESENICE-FC 05 ZAVIDOV 0-2
TATRAN RAKOVNÍK-BENÁTKY 2-1
MUTĚJOVICE-BRANOV 3-0
BONUS:
padnou 4 branky
———
FC PO OLEŠNÁ - SOKOL JANOV 2-2
SK PAVLÍKOV - FK HŘEDLE 5-1
ESTA ORÁČOV - SK SENOMATY 4-1
TATRAN RAKOVNÍK "B" - FK KNĚŽEVES 5-0
TJ ROZTOKY - MĚSTEČKO 1-2
SOKOL MŠEC - SPARTA LUŽNÁ 3-1
FC JESENICE - FC 05 ZAVIDOV 1-4
TATRAN RAKOVNÍK - BENÁTKY 2-1
MUTĚJOVICE - BRANOV 1-1
S. SEBASTIAN - FC BARCELONA 5. padne 5 a víc
———
SK PAVLÍKOV-FK HŘEDLE 4-1
ESTA ORÁČOV-SK SENOMATY 3-2
TATRAN RAKOVNÍK B-FK KNĚŽEVES 3-2
TJ ROZTOKY-MĚSTEČKO 2-2
SOKOL MŠEC-SPARTA LUŽNÁ 1-3
FC JESENICE-FC 05 ZAVIDOV 1-4
TATRAN RAKOVNÍK-BENÁTKY 2-1
MUTĚJOVICE-BRANOV 1-2
BONUS:
5 A VÍCE GOLŮ