ČL KOLEŠOVICE - FC PO OLEŠNÁ 2-1
SK PAVLÍKOV - FC JESENICE 4-2
TATRAN RAKOVNÍK "B" - SOKOL MŠEC 1-2
SPARTA LUŽNÁ - SOKOL SRBEČ 6-1
FK HŘEDLE - SK LÁNY 1-1
FC 05 ZAVIDOV - FK KNĚŽEVES 2-2
ESTA ORÁČOV - TJ ROZTOKY 3-1
TATRAN RAKOVNÍK "A" - ŠTĚCHOVICE 2-1
LODĚNICE - MUTĚJOVICE 4-0
BONUS :
JABLONEC - SLAVIA 2-1
ZAČÍNÁ 9. KOLO JARNÍ TIPOVAČKY
15.05.2011 17:45Právě ted se rozbíhá 9 . kolo JARNÍ TIPOVACÍ SOUTĚŽE .
!!!!!!!!!!!!POZOR !!!!!!!!!!!
SVÉ TIPY POSÍLEJTE
DO SOBOTY 21.5.2011
16.30 HODIN
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ČL KOLEŠOVICE - FC PO OLEŠNÁ ( II. TŘÍDA OP )3 - 3
SK PAVLÍKOV - FC JESENICE ( II. TŘÍDA OP )4 - 2
TATRAN RAKOVNÍK "B" - SOKOL MŠEC ( II. TŘÍDA OP )3 - 5
SPARTA LUŽNÁ - SOKOL SRBEČ ( II. TŘÍDA OP )2 - 2
FK HŘEDLE - SK LÁNY ( II. TŘÍDA OP )0 - 5
FC 05 ZAVIDOV - FK KNĚŽEVES ( II. TŘÍDA OP )2 - 0
ESTA ORÁČOV - TJ ROZTOKY ( II. TŘÍDA OP )3 - 1
TATRAN RAKOVNÍK "A" - ŠTĚCHOVICE ( KRAJSKÝ PŘEBOR )2 - 3
LODĚNICE - MUTĚJOVICE ( 1. B TŘÍDA )4 - 0
BONUS :
JABLONEC - SLAVIA ( GAMBRINUS LIGA )2 - 2
———
ZpětDiskusní téma: ZAČÍNÁ 9. KOLO JARNÍ TIPOVAČKY
———
ČL KOLEŠOVICE - FC PO OLEŠNÁ 0:4
SK PAVLÍKOV - FC JESENICE 2:2
TATRAN RAKOVNÍK "B" - SO. MŠEC 1:3
SPARTA LUŽNÁ - SOKOL SRBEČ 5:0
FK HŘEDLE - SK LÁNY 2:2
FC 05 ZAVIDOV - FK KNĚŽEVES 2:4
ESTA ORÁČOV - TJ ROZTOKY 4:1
TATRAN RAKOVNÍK "A" - ŠTĚCHOVICE 1:3
LODĚNICE - MUTĚJOVICE 3:1
BONUS :
JABLONEC - SLAVIA 2:2
———
ČL KOLEŠOVICE - FC PO OLEŠNÁ 1:3
SK PAVLÍKOV - FC JESENICE 2:1
TATRAN RAKOVNÍK "B" - SO. MŠEC 1:0
SPARTA LUŽNÁ - SOKOL SRBEČ 3:1
FK HŘEDLE - SK LÁNY 0:3
FC 05 ZAVIDOV - FK KNĚŽEVES 2:0
ESTA ORÁČOV - TJ ROZTOKY 3:2
TATRAN RAKOVNÍK "A" - ŠTĚCHOVICE 1:1
LODĚNICE - MUTĚJOVICE 1:0
BONUS :
JABLONEC - SLAVIA 3:0
———
———
ČL KOLEŠOVICE - FC PO OLEŠNÁ 1:2
SK PAVLÍKOV - FC JESENICE 3:2
TATRAN RAKOVNÍK "B" - SOKOL MŠEC 3:1
SPARTA LUŽNÁ - SOKOL SRBEČ 4:1
FK HŘEDLE - SK LÁNY 0:3
FC 05 ZAVIDOV - FK KNĚŽEVES 3:1
ESTA ORÁČOV - TJ ROZTOKY 3:1
TATRAN RAKOVNÍK "A" - ŠTĚCHOVICE 0:2
LODĚNICE - MUTĚJOVICE 2:0
BONUS :
JABLONEC - SLAVIA 1:0
———
ČL KOLEŠOVICE - FC PO OLEŠNÁ 2:2
SK PAVLÍKOV - FC JESENICE 2:1
TATRAN RAKOVNÍK "B" - SO. MŠEC 2:2
SPARTA LUŽNÁ - SOKOL SRBEČ 3:1
FK HŘEDLE - SK LÁNY 1:2
FC 05 ZAVIDOV - FK KNĚŽEVES 1:2
ESTA ORÁČOV - TJ ROZTOKY 4:2
TATRAN RAKOVNÍK "A" - ŠTĚCHOVICE 1:2
LODĚNICE - MUTĚJOVICE 2:2
BONUS :
JABLONEC - SLAVIA 3:2
———
ČL KOLEŠOVICE - FC PO OLEŠNÁ 2:1
SK PAVLÍKOV - FC JESENICE 0:0
TATRAN RAKOVNÍK "B" - SO. MŠEC 2:2
SPARTA LUŽNÁ - SOKOL SRBEČ 3:1
FK HŘEDLE - SK LÁNY 0:2
FC 05 ZAVIDOV - FK KNĚŽEVES 1:1
ESTA ORÁČOV - TJ ROZTOKY 2:2
TATRAN RAKOVNÍK "A" - ŠTĚCHOVICE 1:3
LODĚNICE - MUTĚJOVICE 2:0
BONUS :
JABLONEC - SLAVIA 1:1
———
ČL KOLEŠOVICE - FC PO OLEŠNÁ 1:1
SK PAVLÍKOV - FC JESENICE 2:1
TATRAN RAKOVNÍK "B" - SO. MŠEC 1:2
SPARTA LUŽNÁ - SOKOL SRBEČ 3:1
FK HŘEDLE - SK LÁNY 1:2
FC 05 ZAVIDOV - FK KNĚŽEVES 3:1
ESTA ORÁČOV - TJ ROZTOKY 4:1
TATRAN RAKOVNÍK "A" - ŠTĚCHOVICE 0:2
LODĚNICE - MUTĚJOVICE 2:0
BONUS :
JABLONEC - SLAVIA 2:1
———
ČL KOLEŠOVICE - FC PO OLEŠNÁ 1:3
SK PAVLÍKOV - FC JESENICE 2:1
TATRAN RAKOVNÍK "B" - SOKOL MŠEC 1:2
SPARTA LUŽNÁ - SOKOL SRBEČ 3:1
FK HŘEDLE - SK LÁNY 1:3
FC 05 ZAVIDOV - FK KNĚŽEVES 3:1
ESTA ORÁČOV - TJ ROZTOKY 4:2
TATRAN RAKOVNÍK "A" - ŠTĚCHOVICE 1:3
LODĚNICE - MUTĚJOVICE 2:0
BONUS :
JABLONEC - SLAVIA 2:1
———
ČL KOLEŠOVICE - FC PO OLEŠNÁ 1:5
SK PAVLÍKOV - FC JESENICE 4:2
TATRAN RAKOVNÍK "B" - SO. MŠEC 3:3
SPARTA LUŽNÁ - SOKOL SRBEČ 3:1
FK HŘEDLE - SK LÁNY 1:3
FC 05 ZAVIDOV - FK KNĚŽEVES 2:1
ESTA ORÁČOV - TJ ROZTOKY 4:1
TATRAN RAKOVNÍK "A" - ŠTĚCHOVICE 2:3
LODĚNICE - MUTĚJOVICE 3:2
BONUS :
JABLONEC - SLAVIA 3:1
———
Kolešovice - Olešná 0:2
Pavlíkov - Jesenice 3:1
Tatran B - Mšec 3:3
Lužná - Srbeč 2:2
Hředle - Lány 1:2
Zavidov - Kněževes 3:1
Oráčov - Roztoky 5:1
Tatran A - Štěchovice 1:2
Loděnice - Mutějovice 3:1
BONUS:
Jablonec - Slavia 1:0