ZASLOUŽENÉ TŘI BODY Z JANOVA

01.10.2011 18:47

SOKOL JANOV - SPARTA LUŽNÁ 1 - 2 / 0 - 1 / CHLÁDEK , ČERNÝ

Tento duel byl utkáním dvou rozdílných mužstev. Domácí Janov ještě neprohrál a Lužná ještě nevyhrála. Dobrá divácká kulisa a nádherné počasí. První poločas bylo na hřišti pouze jedno mužstvo a to hosté. Ti zatlačili domácí na jejich polovinu a bušili a bušili. Ve třetí minutě se ke střele odhodlal KOULA, ale přestřelil. Hned v 7 . minutě se dostal do golovky FRONK , ale jeho slabou střelu bodlem golman chytil. Dále pálil RUPRECHT opět nad. Ve 14. minutě po rohovém kopu ČERNÉHO se dostal ke střele nekrytý ELZNIC , ale také mířil nad.Minutu na to se krásnou hlavičkou předvedl CHLÁDEK , těsně vedle. Ve 20 . minutě opět střílel z poza vápna KOULA , jeho střelu ještě tečoval domácí obránce , ale brankář stačil zareagovat. Teprve ve 23. minutě přišla golová situace. Urik krásně našel CHLÁDKA , který pěkným lobem přehodil golmana Janova. Dvě minuty na to předvedli pěknou kombinaci FRONK A zakončující STANĚK , bohužel šla střela opět nad. Černý se dostal k další střele ve 26. minutě , opět nad. Ve 30. minutě se ukázal STANĚK , který prošel po pravé straně až na roh vápna a vystřelil. Jeho ránu však golman chytil. Hned na to se dostal ke střele URIK , když napálil odražený míč přímo na bránu , kde ho ještě tečoval CHLÁDEK , ale opět bez golu. Krásnou střelu vyslal ve 33. minutě ŠNAJDR , ale opět se předvedl domácí brankář. Do golovky se ještě dostal ČERNÝ , ale nedal. Domácí za první poločas vystřelili pouze třikrát .

Začátek druhého poločasu Janov zatlačil hosty a snažil se vyrovnat. Nejdříve ve 49. minutě předvedl svou kopací techniku DUŠEK , naštěstí trefil pouze břevno. Hned na to po faulu SCHOLLERA se domácí dostali k dalšímu trestnáku. Míč si postavil opět DUŠEK , tentokrát jeho střelu tečoval ještě domácí hráč . MAŠEK byl však na místě. Po těchto těžkých chvílích se dostala do golovky Lužná . Černý se dostal za vápnem ke střele a s pomocí domácího obránce , který jeho střelu ještě tečoval , zvýšil na 2 - 0 . V 56. minutě se po pravé straně protáhl ŠNAJDR , ale místo zakončení přihrával , škoda. V 70. minutě měl stoprocentní šanci ČERNÝ , ale moc dlouho otálel s balonem. Snížit sepodařilo domácím v 74. minutě , když si naskočil na DUŠKŮV centr spoluhráč a krásně zavěsil. Je však potřeba říci , že tento zahrávaný přímý kop , byl nařízen po faulu SCHOLLERA na domácího hráče. Honza za tento faul byl vyloučen. Navýšit skore mohla Lužná ještě v 84. minutě ŠNAJDREM , který střelou z poza vápna pouze vyprášil rukavice brankáři. V 91. minutě se ve vápně domácích dostal do zakončení nejprve ČERNÝ , po něm ŠNAJDR a ještě RUPRECH. Bohužel ani jeden nedokázal překonat výborně chytajícího golmana domácích.

Zasloužené tři body , ale opět jedno vyloučení.

SESTAVA : MAŠEK , STANĚK - ELZNIC - KOULA - KOPERNICKÝ , FRONK - CHLÁDEK - URIK - RUPRECHT , ŠNAJDR - ČERNÝ

STŘÍDALI : RÁC , KOŠULIČ , SÝKORA , SCHOLLER , DRENKO