SPARTA LUŽNÁ  - TJ ROZTOKY 0 - 2 /0 - 0 /

První prohra našich starších žáků . Začátek tomu , ale nenasvědčoval. Byl to zajímaví zápas , hodnš soubojů . Hra se spíše odehrávala spíše ve středu hřiště. Velkou šanci měl VEJVODA , který ale ze svého sola nedokázal překonat brankáře hostů.

Ve 20. minutě se neštastně zranil HÁJEK LUKÁŠ , který byl odvezen hned do nemocnice. Naštěstí koleno zůstalo v pořádku . Bohužel však nebude moci nastoupit k poslednímu utkání ve středu na OLEŠNÉ. K dalšímu zranění došlo ve druhém poločase , když odstoupil VEJVODA. Tito dva hráči jsou však základem pro dobrý výsledek. Roztoky toho dokázaly využít a vstřelili dva goly .

Škoda zranění , protože výsledek mohl být určitě jiný.

DALŠÍ ZÁPAS A TO POSLEDNÍ SEHRAJÍ STARŠÍ ŽÁCI VE STŘEDU 15.6.2011 OD 17.30 HODIN NA HŘIŠTI V OLEŠNÉ.

SESTAVA : HORÁK , DRENKO - ZOUPLNA - ZELENKA - ŠÍMA ,  ŠTĚRBA - STANĚK - HÁJEK LUKÁŠ - VEJVODA  , BERÁNEK - GRILL

STŘÍDALI : VEJVODA DAVID , HLAVÁČEK , HORÁK FILIP , HÁJEK MICHAL

TJ SLABCE - SPARTA LUŽNÁ 1 - 5 / 0 - 2 / HÁJEK LUKÁŠ 2x , VEJVODA 2 x , ŠTĚRBA

Další výborný odehraný zápas našich starších žáků . Slabce se pohybují v horních patrech tabulky , takže žáky nečekal lehký soupeř. Lužná , ale na jaře válí . byla jasně lepším mužstvem po celý zápas . Míč měla na svých kopačkách častěji a v podstatě nepustila domácí do žádné vážnější akce. Goly si mezi sebe rozdělili HÁJEK 2x , VEJVODA 2x a ŠTĚRBA. Domácím se podařilo snížit až ke konci zápasu z penalty.

KDO ZASTAVÍ LUŽNOU ??????????????

SPARTA LUŽNÁ - SK LÁNY 6 - 3 / 3 - 1 / VEJVODA 2x , HÁJEK , GRILL , ŠTĚRBA , HORÁK

Dnes se proti domácím postavilo už lepší mužstvo než byly zatím. Také to bylo znát na hře. Lány vynikaly rychlostí . Do první větší šance se dostal SKÁCEL , ale nedokázal využít HÁJKOVU přihrávku před branku.První gol začal u GRILLA , který vystřelil , ten se však odrazil od těl bránících hráčů k rohu velkého vápna. Tam přebral balon HÁJEK opět vystřelil a hostující golman balon pouze vyrazil před sebe , kde čekal VEJVODA 1 - 0 . Poté měl šanci ZELENKA , který levačkou vypálil , ale obrana hostů v poslední chvíly odvrátila na roh. Krásná akce dvojice SKÁCEL a VEJVODA bohužel k dalšímu golu nevedla. Pak si slabou chvilku vybral ZOUPLNA , který na svém vápně začal kličkovat. To se mu nevyplatilo , hosté balon získali a střelou srovnali na 1 - 1. Akce jako z učebnice přišla zanedlouho. Míč putoval na jeden dotek po ose STANĚK , ZELENKA , ŠTĚRBA . Posledně jmenovaný po levé straně prošel vše co mu stálo v cestě a i když se dostal až na brankovou čáru , tak z nulového úhlu vypálil .Míč se od břevna odrazil těsně za lajnu a bylo to 2 - 1 . Na poločasových 3 - 1 zvýšil VEJVODA , který  po samostatné akci HÁJKA po levé straně , KTERÝ MU PAK PŘEDLOŽIL ZPĚTNOU PŘIHRÁVKOU BALON .

Druhá půle začala šancí BERÁNKA , který vystřelil za vápnem , ale bohužel nad. Snížit se podařilo LÁNŮM opět po chybě naší obrany , která nechala uprostřed vápna volného hráče , který si už dokázal poradit. Potom měl několikrát gol na noze VEJVODA , ale nic neproměnil. Na 4 - 2 zvýšil z penalty HORÁK. Hostům se , ale v zápětí podařilo štastně snížit o jednu branku , když vystřelili a dvakrát tečovaný míč naší obranou skončil za brankovou čárou. Tím získali hosté více psychyckých sil a domácí borci měli co dělat s jejich hrou. Uklidnění přinesl HÁJEK , který si narazil se STANKEM a poslal míč k tyči. Na konečných 6 - 3 se trefil GRILL , který po pravé straně utekl všem a přesně podel vyběhnuvšího golmana ukončil skore.

SESTAVA : HORÁK , DRENKO - ZOUPLNA - ZELENKA - ŠÍMA , ŠTĚRBA - STANĚK - HÁJEK LUKÁŠ - VEJVODA , SKÁCEL - BERÁNEK

STŘÍDALI : GRILL , HLAVÁČEK

SK SENOMATY - SPARTA LUŽNÁ 1 - 7  / 0 - 1 / ŠTĚRBA 2x , GRILL , HÁJEK LUKÁŠ , SKÁCEL , VEJVODA 2x

Začátek zápasu vůbec nenasvědčoval tomu , že by Lužná měla zvítězit takovým rozdílem. Domácí měli velice rychlé hráče , kteří dokázali eliminovat šance Luženských. Do první velké šance se dostal SKÁCEL , který ale nastřelil pouze břevno a dorážející VEJVODA překopl. Některé akce VEJVODY a ŠTĚRBY volaly po golu , ale vyzněli naprázdno. První branky se hosté dočkali až ve 28 minutě , kdy rychlonohý VEJVODA zatáhl míč po pravé straně , následně předložil podel malého vápna míč na nohu GRILLA , který se nemýlil.

Druhý poločas byl jasnou převahou LUŽENSKÝCH , kteří předvedli několik výborných akcí. Na 0 - 2 zvýšil ŠTĚRBA , který využil přihrávku HÁJKA LUKÁŠE. Krásná akce zanedlouho po ose SKÁCEL , ŠTĚRBA a zakončující HÁJEK LUKÁŠ. Další akci vymyslel VEJVODA. Zatáhl míč po pravé straně a opět předložil na zlatém podnose míč SKÁCELOVI , který zvýšil na 0 - 4. Ve 25 minutě platilo pravidlo , když nevíš co s balonem , tak vystřel. Toho dokonale využil ŠTĚRBA a z 25 metrů vystřelil. K překvapení všech balon skončil v síti. Potom opět ŠTĚRBA vysunul VEJVODU , který konečně využil svojí šanci na 0 - 6.Domácí se ke vstřelení jediné branky dostali tak , že po přímém kopu z pravé strany , nechali hostující hráči na zadní tyči domácího borce , který ze štěstím přehodil golmana hostů. Tečku za utkáním udělal VEJVODA , který po přihrávce ŠAŠKA , zakončil na konečných 1 - 7.

STARŠÍM ŽÁKŮM SE SKVĚLE DAŘÍ. NA JAŘE JEŠTĚ NEPROHRÁLI. JEN TAK DÁL.

BANÍK RYNHOLEC - SPARTA LUŽNÁ 2 - 6 / 1 - 3 / HÁJEK LUKÁŠ 2x , VEJVODA 2x , ŠTĚRBA , HORÁK

Do Rynholce jsme odjížděli s cílem urvat tři body , protože domácí určitě nejsou z těch slabších mužstev. Ale , že jim nakonec nasázíme 6 branek asi nikdo nečekal.

Začátek zápasu byl z naší strany katastrofální. Bez pohybu , všichni ještě spali , nechtěli běhat , prostě strašný. První lepší moment přišel ve 20 minutě , kdy po faulu na LUKÁŠE HÁJKA  se kopala penalta. Tu proměnil HORÁK. Od te doby se hra trochu zlepšila. Domácí však potrestali naší špatnou rozehrávku na půlící čáře a rychlím protiútokem vyrovnali na 1 - 1. Další  příležitost měl LUKÁŠ HÁJEK , který , ale místo toho , aby vystřelil levou nohou , tak si to přehazoval na pravou a to mu už domácí obránci ukopli. Zvýšení na 2 - 1 zařídil VEJVODA , který dorazil vyražený balon domácím brankářem po přímém kopu ŠTĚRBY. Další krásný moment předvedl LUKÁŠ HÁJEK , který po samostatné akci od půli hřiště prostřelil na 3 - 1. Do konce poločasu měl ještě tutovku VEJVODA , který po samostatném úniku nedokázal překonat domácího brankáře. Pak ještě centroval HÁJEK a znovu VEJVODA , tentokráte hlavou zase přestřelil.

Druhá půle začala velkou šancí HÁJKA , který po pravé straně utekl , vystřelil , ale golman vyrazil na roh. Další golovka HÁJKA přišla zanedlouho , kdy po levé straně utekl VEJVODA , který pak nádherně přihrál LUKÁŠOVI  a ten se nemýlil 4 - 1 .Pak přišel dlouhý úsek bez šance. Zvýšení na 5 - 1 začalo u ŠTĚRBY , který po levéstraně vysunul VEJVODU a ten placírou uklidil míč do sítě.Na 6 - 1 zvýšil ŠTĚRBA , kterému na oplátku přihrál VEJVODA. Na konečných 6 - 2 upravil domácí útočník , kterému naše obrana předložila balon jak na lopatě.

Trener AMBRŮŽEK po zápase vyzdvihl hlavně výkony HÁJKA LUKÁŠE a VEJVODY .

SPARTA LUŽNÁ - ČL KOLEŠOVICE 24 - 0 / 11 - 0 / HÁJEK LUKÁŠ 7x , VEJVODA 7x , ŠTĚRBA 4x , GRILL 3x , HORÁK 2x , ŠÍMA

Tento výsledek je krutý pro hosty z Kolešovic , kteří přijeli pouze v 9 hráčích .

Prvních 15 minut si , ale Luženští nepřihráli , zakončovali splašeně , nemohli se vůbec prosadit proti oslabenému soupeři. Pak už , ale zavelel VEJVODA , který otevřel skore . To ještě HÁJEK LUKÁŠ neproměnil pokutový kop za stavu 0 - 0 . Pak už bylo otázkou času kolik branek ještě padne. Do konce poločasu jsme jich dali celkem 11.

Druhý poločas jsme přidali dalších 13 a to ještě minimálně deset jsme neproměnili. Prostě i takové výsledky se rodí. Ale chtěl bych přeci jenom pochválit KOLEŠOVICKÉ , protože dát dohromady , tak málo dětí a ještě dorazit k zápasu , to by asi jiní neudělali a raději by ani nedorazili.

SPARTA LUŽNÁ - SK PAVLÍKOV 7 - 3 / 4 - 1 / ŠTĚRBA 2x , VEJVODA 2x , HÁJEK LUKÁŠ 2x , BERÁNEK

Krásné počasí a spoustu branek. To se určitě muselo líbit. Lužná po celý zápas měla navrch , ale někdy touha některých hráčů si dát gol nebyla na místě. První poločas byl otázkou času , kdy vstřelíme první gol. Nakonec se o to postaral nejlepší střelec Luženských LUKÁŠ HÁJEK. Pak jsme přidali ještě další po krásných akcích. Bohužel neštastný gol , který obdržel domácí brankář byl pro hosty darovaný.

Druhý poločas byl z naší strany horší prvního i když jsme přidali ještě 3 goly. Bohužel jsme , ale ještě dvě obdrželi. Čisté svědomí určitě nebude mít domácí brankář , ale i to se stává. Hlavně , že tři body zůstaly doma. Další důležité vítězství našich starších žáků , kteří si na jaře připsali už 7 bodů ze třech zápasů. To jim může naše "A" mužstvo jen závidět.

SESTAVA : HORÁK , DRENKO - ZOUPLNA - ZELENKA - ŠÍMA , ŠTĚRBA - STANĚK - HÁJEK LUKÁŠ - VEJVODA , BERÁNEK - KASÍK

STŘÍDALI : HÁJEK MICHAL , HLAVÁČEK , HORÁK II

TATRAN RAKOVNÍK - SPARTA LUŽNÁ 3 - 3 / 1 - 2 / HÁJEK LUKÁŠ 3x

Lužná odjela na půdu jednoho z nejlepších mužstev okresního přeboru . Bohužel jen v 9 lidech. Spoustu žáků onemocnělo a tak ještě musel vypomoct z mladších HÁJEK MICHAL , KUBA STANĚK.

Lužná odehrála i v devíti hráčích vynikající  zápas , kde hrál nejvetší prym HÁJEK LUKÁŠ , který během utkání prokázoval svojí rychlost . Důkazem toho je , že ze třech akcí , když v podstatě na vlastní půlce sebral balon a prošel až do pokutového území , kde s přehledem vždy zavěsil. Nesmíme , ale zapomenou na ostatní , kteří s vypětím všech sil odolávaly nájezdům domácích , kteří ale svoje akce nedotáhli do úspěšného zakončení. Lužná se dostala do vedení 2 - 0 , ale domácí pak z ojedinělé střely snížily na 1 - 2 . Tatran mohl vyrovnat ve 45 minutě , ale neproměnil pokutový kop.

Druhý poločas byl o tom , kolik zbyde luženským sil. Tatran vyrovnal na 2 - 2 , ale Lužná odpověděla opět výtečnou akcí kapitána LUKÁŠE HÁJKA . Na dosah byly i tři body , ale domácí vyrovnaly z pokutového kopu . Na vítězství mohla Lužná pomýšlet opět z akce velmi dobře hrajícího HÁJKA LUKÁŠE , který ale bohužel svůj několikátý průnik neproměnil.

Bod ze hřiště se počítá . Všichni odvedli velký kus práce a zaslouží velkou pochvalu.

SPARTA LUŽNÁ - CHMEL MUTĚJOVICE 4 - 0 / 1 - 0 / Štěrba , Hájek Lukáš 3 x

První mistrovské utkání jara zvládli naši žáci na výbornou. Podzimní utkání vyhráli Mutějovice 7 - 2 a tak jsme jim měli co vracet. Začátek zápasu byl trochu nervozní , ale během času Lužná přebrala iniciativu a byla otázka času , kdy vstřelí gol. To se povedlo v 10. minutě , kdy Hájek Lukáš z pravé strany z hranice velkého vápna vystřelil , míč ale trefil pouze tyč a od té se dostal přímo na nohy DAVIDA ŠTĚRBY , který ho krásně uklidil za golmanovy záda. Hosté se k ohrožení branky domácích dostali nebezpečně jen jednou , ale domácí brankář nádherně vytáhl na roh.Další šance hlavně VEJVODY a HÁJKA zůstali nevyužity.

Druhá půle začla velikou šancí Mutějovic , když jejich hráč sebral na půlce balon a prošel trestuhodně až do vápna domácích  , vystřelil , ale naštěstí vedle.Pak předvedli pěknou kombinaci VEJVODA , který krásně přihrál HÁJKOVI a ten suvereně zvýšil na 2 - 0. Další krásný moment přišel zanedlouho. HÁJEK LUKÁŠ zatáhl po levé straně míč , prošel přes všechny obránce a střelou k tyči upravil na 3 - 0. Poslední slovo měl opět HÁJEK LUKÁŠ , který nejdříve vystřeli za vápnem  pouze do břevna . Balon se dostal k hostům , kteří ale špatně rozehráli , míč se dostal k LUKÁŠOVI , který se do něj za vápnem opět opřel a už se nemýlil. Balon zapadl pod břevno . Tímto golem dosáhl čistého hatricku . Celé mužstvo bojovalo a dokázalo první jarní mistrovské utkání dotáhnout do vítězného konce.

K nejlepším hráčům patřil bezpochyby HÁJEK LUKÁŠ a také VEJVODA PEPÍNO.

K dalšímu mistráku zajíždí žáci za týden v sobotu na hřiště TATRANU RAKOVNÍK.

SESTAVA : HORÁK , DRENKO , ŠÍMA , ZELENKA , ZOUPLNA , STANĚK , BERÁNEK EDA , HÁJEK LUKÁŠ , VEJVODA  , ŠTĚRBA , SKÁCEL , HÁJEK MICHAL , HLAVÁČEK JAN , HORÁK FILIP II.