SPARTA LUŽNÁ - FC PO OLEŠNÁ 2 - 1 / 1 - 0 / VEJVODA , SKÁCEL

V Lužné byl k vidění pěkný fotbal. První poločas byl spíše přehlídkou neproměněných šancí , zvláště u domácích. Branky jsme se dočkali z kopačky VEJVODY , který svým tipickým způsobem zamotal hlavu obráncům a krásně zavěsil podel vyběhnuvšího golmana.Druhý poločas OLEŠNÁ vyrovnala , ale štěstí se potom přiklonilo k domácím , kteří brankou SKÁCELA tento zápas vyhráli.Divákům se musel zápas líbit .

Domácí , tak mohli pořádně oslavit toto vítězství na dokopné , které proběhlo v místní klubovně.

SESTAVA : STANĚK , DRENKO - ZELENKA - ŠÍMA , ZOUPLNA - ŠTĚRBA - ŠPÁLA , HÁJEK - VEJVODA - SKÁCEL - MACÁK

TJ ROZTOKY - SPARTA LUŽNÁ 1 - 0 / 0 - 0 /

Neštastná porážka na hřišti PERMONU . Domácí rozhodli o svém výsledku v 89. minutě.

I když se hrálo na hřišti třetího celku , tak byla určitá šance zde získat nějaký bod. Bohužel hra LUŽENSKÝCH tomu neodpovídala. Zápas odflákli , nesnažili se . Pochvalu zaslouží pouze ŠÍMA, který snesl přísnější měřítko.

Podle slov trenera BÁRTY zaslouží pochvalu i začínající mladý rozhodčí VYHNANOVSKÝ.

SESTAVA : HORÁK , DRENKO - HÁJEK - ZELENKA , ŠÍMA - ŠTĚRBA - STANĚK - RÝGL , URGAČ - SKÁCEL - SVEJKOVSKÝ

SPARTA LUŽNÁ - TJ SLABCE 3 - 0 / 0 - 0 / HÁJEK , VEJVODA , ŠPÁLA

Sobotní dopoledne nebylo pro fotbal  , sychravo a mlha , která se snášela nad luženským pažitem.

První poločas byl bojem na obou stranách . Každá obrana si držela čisté konto a tak moc šancí nebylo. Nejvíce zlobil VEJVODA , který ale jako již několikrát , nedal. Hosté se k nějaké vážnější akci nedostali.

Druhý poločas byl koncertem pro LUKÁŠE HÁJKA. Ten zařídil všechny goly našeho mužstva. Nejprve po samostatné akci , kdy se zdálo , že hostující obránce míč odkopne , tak Lukáš nebojácně šel do skluzu a tím přetlačil jejich stopera  a v podstatě tím vystřelil na bránu 1 - 0 . Zanedlouho opět HÁJEK zatáhl míč po pravé straně a přesným centrem našel VEJVODU , který do prázdné branky zavěsil 2 - 0 . Třetí gol vymyslel opět HÁJEK , když z pravé strany poslal míč před branku a tam jej ŠPÁLA zasunul za brankáře hostí 3 - 0 . Druhý poločas jsme jasně SLABECKÉ přehráli a zaslouženě získali tři body.

Velice dobře odehrál zápas LUKÁŠ HÁJEK , ale bohužel 5 minut před koncem musel odejít ze hřiště po střetu s protihráčem , který ho při souboji zasáhl loktem do hlavy. Doufejme , že to bude dobré.

SK LÁNY - SPARTA LUŽNÁ 6 - 1 / 2 - 1 / HÁJEK

Minulé výkony našich starších žáků slibovaly dobrý výsledek . Bohužel to byl jeden z nejhorších mistrovských zápasů , který pod vedením trenerské dvojice AMBRŮŽEK , STANĚK odehráli.Kde se stala chyba? Špatná taktika nebo nedisciplinovanost hráčů? O tom můžeme pouze spekulovat.

První poločas byl z naší strany asi ten lepší toho druhého. Domácí se dostali do vedení , na které odpověděl svým dalším golem HÁJEK z penalty. Lány ještě do konce poločasu zvýšili na 2 - 1.

Druhá půle už byla katastrofa LUŽENSKÝCH. Nemá vůbec cenu komentovat jejich hru , protože si hráči dělali co chtěli. Jejich výkon vyvrcholil červenou kartou pro GRILLA , který hrubým způsobem urazil hlavního rozhodčího a ještě ho při odchodu pozdravil vztyčeným prostředníčkem. To samo o sobě vypovídá o tom co se asi na hřišti dělo.

Zapomenme na tento zápas . Za týden nás čekají na domácí půdě SLABCE a tam musíme zahrát uplně jinak.

SESTAVA : HORÁK , DRENKO - ZELENKA - ŠPÁLA , ZOUPLNA - STANĚK - GRILL - HÁJEK , VEJVODA - SKÁCEL - KINDL

STŘÍDALI : KRATOCHVÍL , ŠÍMA , KOREJS , ŠAŠEK , SVEJKOVSKÝ

SPARTA LUŽNÁ - SK SENOMATY 3 - 2 /1 - 0 / Hájek 2x , Vejvoda

První půle byla z naší strany velice dobrá , ale chyběly goly.D několika tutovek se dostával hlavně HÁJEK , který svou rychlostí a bojovností dělal hostující obraně velké problemy.Další šanci měl GRILL , VEJVODA , ale také bez uspěchu. Ve 22. minutě jsme se dostali do vedení , když přihrávku z levé strany usměrnil za záda golmana hostí HÁJEK.Hosté se v podstatě k žádné velké šanci nedostali.

Druhý poločas už nebyl z naší strany  jako ten první . Senomatští dokázali srovnat stav po naší špatné rozehrávce.V tu chvíli se na naše kopačky dostala nervozita. Dělali jsme velké chyby , špatně rozehrávali a hosté se několikrát dostali před naší branku , ale naštěstí tam nic nespadlo.

Krásný druhý gol vsítil VEJVODA , když po skrumáži před brankou hostí , po rohovém kopu HÁJKA , dotlačil míč do sítě.Důležitou třetí branku dal opět HÁJEK , který po pravé straně zatáhl balon , nejbližší cestou se vydal do pokutového území , kde poté ranou k protilehlé tyči nedal šanci golmanovi hostí.Senomaty stačili už jen snížit.

Vybojované vítězství potěší. Domácí se tak vezou na vítězné vlně a přejme si , aby jim to vydrželo co nejdéle.

ESTA Oráčov - SPARTA Lužná  0:8

Střejci : Hájek - 1 ,  Štěrba - 1 ,  Skácel - 3 ,  Brabec - 1 , Grill - 1 , Zelenka - 1

Průběh utkání .Nástup Lužeňáků proti 10 hráčům domácích .
5.minuta Hájek pronikl mezi obranou po dlouhém balónu do ulice na hranici velkého vápna kde se střetl s domácím golmanem který musel odstoupit .
Hra byla od první minuty hrána na polovině domácích a tak odpovídá i výsledek .
Hosté měli měnší trénink,který neodpovídal jejich kvalitám . Každý hrál na sebe a nerespektoval pokyn trenérů .

Sestava : Mašek - Zelenka,Zouplna,Brabec,Drenko -Štěrba,Hájek,Staněk,Grill-Vejvoda,Blecha

SPARTA LUŽNÁ - BANÍK RYNHOLEC 3 - 2 / 3 - 2 / GRILL , STANĚK , VEJVODA

Naši starší žáci dnes vybojovali velmi cenné vítězství. Z naší strany velice dobrý zápas , bylo k vidění několik krásných akcí , vynikající bojovnost našich borců a krásné golové momenty.To vše bylo k vidění na krásném luženském pažitu.Domácí se ujali vedení z pokutového kopu , který proměnil STANĚK po faulu na pronikajícího VEJVODU. Ten dělal hostům velké problemy svou rychlostí. Hned tři minuty na to měl další tutovku VEJVODA , ale překopl. Další branka na sebe nenechala dlouho čekat. Rohový kop zahrával DRENKO , před brankou vznikl závar ve kterém se nejlépe zorientoval VEJVODA a zvýšil na 2 - 0. Po té nekoncentrovaná obrana Lužné dovolila soupeři snížit na 2 - 1. Další krásnou akci vymyslel , kdo jiný , než VEJVODA , který zatáhl po pravé straně míč , který potom nádherně naservíroval na nohu GRILLA , který už si poradil a placírou uklidil k tyči 3 - 1. Hosté do poločasu ještě snížili na 3 - 2.

Druhý poločas se domácím povedl po taktické stránce a nedovolili Rynholeckým vyrovnat stav utkání.

Všichni naši hráči si zasloužili potlesk od přítomných diváků za předvedený výkon.Doufejme , že se jim bude nadále dařit a budou předvádět výkon jako dnes.

SESTAVA : HORÁK , DRENKO - KRATOCHVÍL - ŠÍMA , ZOUPLNA - STANĚK - GRILL , ŠPÁLA - VEJVODA - SKÁCEL - ŠAŠEK , ZELENKA

Naši starší žáci dnes dopoledne odehráli svůj zápas v PAVLÍKOVĚ. Po poločasovém vedení 1 - 0 , které zařídil HÁJEK , tento stav neudrželi a domácím se podařilo srovnat  na konečných 1 - 1.

Jak to viděl trener PETR AMBRŮŽEK?

První poločas řada nepřesností a hra se odehrávala okolo středového kruhu.
Také tak končil první poločas,v druhém poločasu v 10. minutě po průniku Hájka z vlastní půlky zakončil z hranice penalty na stav 0:1 .
Od 10.minuty domácí měli převahu a tlak na naše hráče kteří dělali chyby.8 minut před koncem pře závarem u naší branky loboval hráč našeho golmana na 1:1 a tak byl i konečný výsledek.
Naši svěřenci si zaslouží pochvalu páč tam odevzdal každý co mohl.