SPARTA LUŽNÁ - ORÁČOV 4 - 2 / 2 - 0 / ELZNIC , SCHOLLER , ŠNAJDR , FRONK

Poslední kolo k nám nalosovalo mužstvo z Oráčova. Lužná už musela nutně bodovat , protože mužstva nad námi se začala vzdalovat . Začátek zápasu patřil jasně domácím , kteří několikrát ohrozili hostující svatyni. Prvního golu se dočkali domácí příznivci už v 7. minutě , když se trefil ELZNIC , který zareagoval na to , že Oráčovský golman vyrazil střelu Šnajdra pouze před sebe a chladnokrevně zakončil. Zanedlouho na to předvedla dvojice KOŠULIČ a SCHOLLER krásné bago na hranici velkého vápna a posledně jmenovaný střelou k tyči zvýšil na 2 - 0 . Navýšení měli na noze ještě ŠNAJDR , KOŠULIČ a ELZNIC . Bohužel neproměnili nic.

Druhý poločas začal stejně jako před 14 dny s Olešnou. Lužná se nechala zatlačit na vlastní polovinu a vyústěním toho bylo snížení Jeníčkem , který zůstal uplně sám na vzdálenější tyči a pro něj tradičně hlavou snížil. Lužná se nevzdala a začala přebírat iniciativu . Na 3 - 1 zvýšil z penalty ŠNAJDR . Krásnou akci předvedl opět ŠNAJDR , který po pravé straně utekl všem , krásnou zpětnou přihrávkou našel FRONKA , který si míč v běhu zpracoval a podel brankáře uklidil míč do sítě.Hosté už pouze snížili na konečných 4 - 2 z penalty.

Pro Lužnou to bylo první vítězství na domácím hřišti v teto sezoně.

Po zápase proběhla tradiční dokopná.

SESTAVA : RÁC , CHLÁDEK - HÁJEK ( 60 POLANSKÝ ) - MAŠEK - RUPRECHT , FRONK - URIK - ELZNIC ( 80 KOPERNICKÝ )- KOŠULIČ , ŠNAJDR - SCHOLLER

SK PAVLÍKOV - SPARTA LUŽNÁ 2 - 2 / 1 - 1 / ELZNIC , KOŠULIČ

Netradičně v neděli jsme zajížděli do Pavlíkova. Obě mužstva potřebují nutně bodovat a tak se dal čekat boj o každý kus hřiště. Aktivnější byli hosté . Do stoprocentní šance se dostal Šnajdr , který po levé straně utekl Frankovi a z úhlu vystřelil . Míč minul vzdálenější tyč . Další šanci měl KOŠULIČ , který se nejlépe zorientoval ve vápně , ale jeho střela šla vysoko nad. První golový moment přišel ve 20. minutě , když si na přetažený roh naběhl ELZNIC , stačilo pouze trefit placírou z voleje krásný centr. Lužná se tak dostala do vedení , což potřebovala. Bohužel hned z rozehrávky se dostali domácí na hranici velkého vápna , kde nepokryla DAVIDA FRANKA , který krásnou střelou vyrovnal na 1 - 1 . Škoda Rác si na míč sáhl , ale nevyrazil. Pak se hra nedařila ani jednomu mužstvu. Mnoho chyb na každé straně při rozehrávce. To byl první poločas.

Do druhého nastoupil místo zraněného ČERNÉHO JIRKA POLANSKÝ , který po dlouhé době přijel. Vysunul se na hrot  , kde dělal svou výškou domácím problemy. Do první velké šance se dostával ŠNAJDR , kterého přibrzdil faulem PAVEL FRANĚK a tak musel předčasné do sprchy. Toho mohli hosté využít . Opak byl , ale pravdou. Zbytečně se zatáhla nekombinovala . Pavlíkov toto potrestal , když z ojedinělého protiútoku dokázal vstřelit branku. Lužné už nezústalo nic jiného než vrhnout všechny síly do útoku. Převaha byla zdrcující . Vyrovnání se však dočkala , když domácí nedokázali odkopnout míč z vlastního vápna. KOŠULIČ stál na správném místě a po několika pokusech prostřelil. Vítězství měli na dosah hosté. Nejprve neodpískal jasný faul ve vápně na POLANSKÉHO rozhodčí KLEKNER . Pak se po levé straně dostala Lužná po kombinaci do největší šance. Polanský posunul na MAŠKA , který šajtlí vystřelil . Míč putoval na vzdálenější tyč , kam dobíhali KOŠULIČ a ŠNAJDR , ale ani jeden na míč nedosáhl.

Škoda na vítězství určitě bylo.

SESTAVA : RÁC , CHLÁDEK ( 80 MAŠEK ) - HÁJEK - ELZNIC - STANĚK , FRONK - KOULA - ČERNÝ ( 46 POLANSKÝ ) - URIK , KOŠULIČ - ŠNAJDR

SPARTA LUŽNÁ - FC PO OLEŠNÁ   1 - 2 /1 - 0 / CHLÁDEK

Po vítězném zápase ve Hředlích nás čekalo bojovné mužstvo z Olešné. Zápasy s tímto týmem jsou vždy vyhecované at u nás nebo na jejich půdě. Lužná vlétla na svého soupeře z ostra. Ocel nevěděla kam dřív skočit. Vyústěním toho byla vedoucí branka domácích již ve 3. minutě , když se na velkém vápně prosadil střelou z otočky CHLÁDEK. Domácí byli lepším týmem. Do šancí se dostal Ambrůžek , který střelou z úhlu těsně minul branku. Pak to zkoušel z dálky Koula , ale jeho projektil letěl vysoko nad. Ve 35. minutě se zatmělo před očima AMBRŮŽKOVI , který nesmyslně nakopnul protihráče . Následovala spravedlivá červená karta. Od té doby převzali iniciativu hosté. Do výraznější golové šance se však nedostali.

Druhý poločas začal katastroficky pro domácí. Během 3 minut Olešná dokázala skore otočit , když se dvakrát prosadili hlavou po rohových kopech. Lužná měla ještě před tím stoprocentní šanci , když si ČERNÝ převzal balon za půlící čárou  , nasadil jesle poslednímu bránícímu hráči a běžel uplně sám na hostujícího golmana. Půl odkryté brány  , stačilo přesně trefit podel vyběhnuvšího Pavlíčka . Vojta vystřelil , ale golman skvělím zákrokem v pádu vyrazil míč na roh. Lužná se tlačila dopředu i v oslabení. Největší šanci měl HÁJEK , když krásnou zpětnou přihrávku od KOŠULIČE napálil z voleje z hranice velkého vápna . Pavlíček však svoje mužstvo opět podržel. Pak se začalo přitvrzovat , karty se však rozdávali pouze domácím. Vyhrocením všeho bylo další vyloučení na domácí straně. Ve vápně se skácel k zemi jeden z obránců . Postraní rozhodčí , který podle mého názoru nemohl nic vidět , nahlásil hlavnímu , že tam došlo ke vražení do soupeře. Druhou žlutou , tak dostal RUPRECHT a musel předčasně pod sprchy. Pak už to byl vabank , domácí se dostávali k zahrávání standartních situací , do vápna se vytahoval i brankář MAŠEK , ale nic z toho nedokázala proměnit. Olešná mohla ještě trestat , když se dostala do protiútoku . Polášek běžel po levé straně na prázdnou branku domácích , ale místo přihrávky před branku  vystřeli , ale naštěstí vedle. To však hostům nemuselo vadit , protože zápas dotáhli do vítězného konce.

Další zápas zajíždíme do PAVLÍKOVA. Hraje se až v neděli od 14. hodin.

SESTAVA MAŠEK , STANĚK ( 75 URIK ) - HÁJEK - CHLÁDEK - RUPRECHT , AMBRŮŽEK - KOULA - ČERNÝ (80 KOPERNICKÝ ) - FRONK , ŠNAJDR ( 46 KOŠULIČ ) - SCHOLLER

HŘEDLE - SPARTA LUŽNÁ 2 - 3 / 1 - 1 / AMBRŮŽEK , KOULA , SCHOLLER

Zápas mužstev ze spodních pater tabulky , byl pro každého velice důležitý. Těžký teren , který se během zápasu strašně zhoršil a uprostřed hřiště se vytvořily bahenní lázně. Pro obě mužstva , ale stejné podmínky. Začátek zápasu patřil Luženským , kteří na 20 minut uzavřeli domácí na jejich polovinu.Útok střídal útok , ale bez golového efektu. Do šancí se dostali postupně AMBRŮŽEK , KOŠULIČ A FRONK. Domácí se nemohli z tohoto tlaku dostat. Pak se jim povedl jeden protiútok , ze kterého vytěžili pokutový kop. Chládek stíhal rychlého útočníka, ve vápně šel do skluzu a byla z toho penalta. Po té převzali iniciativu domácí. Rác ovšem nedopustil žádné problemy. Vyrovnání zařídil AMBRŮŽEK. Nádherná fotbalová akce začala na vlastní polovině. Míč putoval na jeden dotek po ose HÁJEK , KOULA , STANĚK , KOULA a FRONK. Standa přebral za půlící čárou balon a přesným pasem přes polovinu hřiště našel nabíhajícího AMBRŮŽKA , který v běhu napálil míč do branky.

Druhý poločas začal pro Lužnou špatně. Hned po několika minutách vstřelili domácí gol .Serie rohových kopů , kterou jim Sparta nabídla vedla k prostřelení Ráce.Na zadní tyči zůstal zcela volný hráč a přízemní střelou dostal Hředle do vedení. Lužná se ovšem nevzdala . Do šancí se dostali ŠNAJDR , AMBRŮŽEK , KOŠULIČ , ČERNÝ , ale nic tam nespadlo. Pak předvedl krásnou akci ČERNÝ , který svým průnikem do vápna donutil faulovat domácího obránce a byla z toho penalta. Tu proměnil KOULA. Hra se pak přelévala z jedné strany na druhou. Domácím docházeli síly , Lužná jezdila , bojovala . Pak předvedla pěknou kombinaci dvojice KOŠULIČ a SCHOLLER. ONdra krásně posunul do běhu míč Honzovi , který ač atakován obráncem domácích stačil skluzem vystřelit bodlem. Míč proletl mezi nohama domácího brankáře a bylo to 2 - 3. Domácí se už do žádné vážnější akce nedostali a tak si Lužná odvezla cenné tři body.

SESTAVA RÁC , CHLÁDEK - HÁJEK - MAŠEK ( 55 URIK ) - STANĚK , FRONK ( 46 ŠNAJDR ) - KOULA - ČERNÝ - AMBRŮŽEK , KOŠULIČ - SCHOLLER

SPARTA LUŽNÁ - SK SENOMATY 1 - 2 / 1 - 1 / AMBRŮŽEK

Celek Senomat přijel do Lužné hodně oslaben. Proto se dalo očekávat , že si domácí konečně připíšou povinné tři body. Průběh utkání tomu odpovídal. Domácí měli několik velice slibných příležitostí ke vstřelení golu. To co neproměnil ŠNAJDR , AMBRŮŽEK nebo ČERNÝ je neuvěřitelné. Lužná měla jasnou územní převahu , ale vždy chybělo bud více štěstí nebo umění. Senomaty se dostali do první šance , když do vápna pronikli po rychlém brejku. Brankář Rác vyběhl a snažil se vypíchnout protihráči míč , ale nepovedlo se. Byl odpískán pokutový kop , který hosté proměnili. Lužná se pak tlačila před hostující branku ještě víc a výsledkem byl odpískaný pokutový kop i proti Senomatů. Míč si postavil AMBRŮŽEK a vyrovnal na 1 - 1.

Druhý poločas byl opět hrou na jednu bránu. Několik šancí ,ale opět žádná nevedla ke golu. Nedáš dostaneš , to se potvrdilo zanedlouho. Jeden z mála protiútoků , které podnikli hosté skončil neštastnou brankou. Hostující útočník se dostal po pravé straně až do hranice velkého vápna . Vystřelil podel vyběhnuvšího RÁCE a dobíhající HÁJEK si neštastně vstřelil vlastní gol. Bohužel i takovéto situace se stávají. Celý zápas byla Lužná lepší , ale na goly vyhráli hosté.

Krize LUŽENSKÉHO fotbalu pokračuje. Co s tím? To je otázka. Nevěšme hlavu , konec sezony je ještě daleko.

SESTAVA : RÁC , CHLÁDEK - HÁJEK - ELZNIC - STANĚK , FRONK ( 46 KOŠULIČ ) - KOULA - RUPRECHT - AMBRŮŽEK , ŠNAJDR ( 55 MAŠEK ) - ČERNÝ

FK KNĚŽEVES - SPARTA LUŽNÁ 1 - 0 / 1 - 0 /

Krásné počasí a posvícení nás vítalo v Kněževsi. Lužná odjela pouze se 13 hráči . Z různých důvodů chyběli AMBRŮŽEK , CHLÁDEK , SCHOLLER , URIK.

Velice hratelný soupeř . Určitě jsme si mohli odvest nějaký ten bod. Ale nejdůležitější pro úspěch je aktivita v útočné fázi a zakončení. To nám dnes hodně chybělo. Největší šanci zápasu měl ŠNAJDR , který si počkal na centrovaný míč od ČERNÉHO , ale neuvěřitelně nedokázal hlavou proměnit. To domácí z ojedinělé akce dokázali vstřelit jedinou branku utkání. Celé utkání se spíše odehrávalo od vápna k vápnu . Luženským chybělo srdíčko , nebojovalo se tak jak by se mělo. Druhý poločas byl z naší strany lepší. Měli jsme více ze hry . Bohužel jsme nedokázali zaměstnat domácího brankáře. Ztracené body nám budou určitě chybět.

SESTAVA : RÁC , KOPERNICKÝ - HÁJEK - ELZNIC - STANĚK , FRONK - KOŠULIČ - KOULA - RUPRECHT , ŠNAJDR - ČERNÝ

STŘÍDALI : SÝKORA , MAŠEK

SPARTA LUŽNÁ - MĚSTEČKO 2 - 2 / 1 - 1 / URIK , CHLÁDEK

Nepříznivé počasí pro diváky , ale dobré pro hráče . V Lužné se sešlo docela dost příznivců kopané. Tradiční derby těchto dvou mužstev slibovalo pěkný fotbal. Několikrát se tato mužstva utkala i v krajské 1. B třídě.

Začátek zápasu  mohla Lužná inkasovat minimálně tři bramky. Dvacet minut se domácí obránci hledali. Pouze vynikající výkon RÁCE držel Spartu nad vodou.Městečko si dokázalo vypracovat několik tutovek . Předváděli kombinaci "ala" ŠPANĚLSKO a obránci Lužné nevěděli kam dřív skočit. Výsledkem toho byla vedoucí branka , když střelu jednoho z útočníků Rác vyrazil před sebe a dobíhající pouze dorazil do odkryté branky . potom převzala iniciativu Lužná . Největší více než stoprocentní šanci měl Černý , když se dostal křižný balon až na jeho nohu , brankář hostů byl zcela mimo hru . Každý čekal , že VOJTA si jenom přitukne do běhu a trefí zcela odkrytou prázdnou branku. Bohužel vystřelil hned po převzetí balonu a minul . Toto neproměnit je trestuhodné. Zanedlouho se dostal do šance další mladík v domácím dresu RUPRECHT , ten nikým neatakovaný z malého vápna přestřelil. Tyto šance by se měli proměnovat . Vyrovnání zařídil URIK , když si krásně narazil s RUPRECHTEM , pronikl až do vápna a s přehledem uklidil míč přesně k tyči.

Druhý poločas měla Lužná jasnou převahu . Šance do kterých se dostali postupně ELZNIC , ČERNÝ , CHLÁDEK volali po golu. Proměnit se to podařilo až CHLÁDKOVI , který si postavil míč k přímému kopu. Krásnou utěšenou střelu ze 30 metrů uklidil , i když golman ještě tečoval , ale pouze do vlastní sítě. Městečko se dostalo do pár šancí. Když už se blížil konec zápasu , tak zaúřadovala rozhodčí JOGLOVÁ. Nejdříve neudělila jasnou červenou kartu hostujícímu obráci , který stáhl unikajícího ČERNÉHO a pak v 91. minutě odpískala nesmyslně penaltu po kontaktu Hájka se Šnídlem , který se dostával do vápna.

Nemá smysl toto komentovat . V první půli mohli hosté vest 4 - 0 , ve druhé zase domácí . Bohužel nikdo nedokázal proměnit tolik šancí , které obě mužstva měli. Asi zasloužená remíza pro obě mužstva.

SESTAVA : RÁC , STANĚK - HÁJEK - KOULA - URIK , FRONK - ELZNIC- CHLÁDEK - RUPRECHT , ŠNAJDR - ČERNÝ

STŘÍDALI : KOŠULIČ , MAŠEK , KOPERNICKÝ

SOKOL JANOV - SPARTA LUŽNÁ 1 - 2 / 0 - 1 / CHLÁDEK , ČERNÝ

Tento duel byl utkáním dvou rozdílných mužstev. Domácí Janov ještě neprohrál a Lužná ještě nevyhrála. Dobrá divácká kulisa a nádherné počasí. První poločas bylo na hřišti pouze jedno mužstvo a to hosté. Ti zatlačili domácí na jejich polovinu a bušili a bušili. Ve třetí minutě se ke střele odhodlal KOULA, ale přestřelil. Hned v 7 . minutě se dostal do golovky FRONK , ale jeho slabou střelu bodlem golman chytil. Dále pálil RUPRECHT opět nad. Ve 14. minutě po rohovém kopu ČERNÉHO se dostal ke střele nekrytý ELZNIC , ale také mířil nad.Minutu na to se krásnou hlavičkou předvedl CHLÁDEK , těsně vedle. Ve 20 . minutě opět střílel z poza vápna KOULA , jeho střelu ještě tečoval domácí obránce , ale brankář stačil zareagovat. Teprve ve 23. minutě přišla golová situace. Urik krásně našel CHLÁDKA , který pěkným lobem přehodil golmana Janova. Dvě minuty na to předvedli pěknou kombinaci FRONK A zakončující STANĚK , bohužel šla střela opět nad. Černý se dostal k další střele ve 26. minutě , opět nad. Ve 30. minutě se ukázal STANĚK , který prošel po pravé straně až na roh vápna a vystřelil. Jeho ránu však golman chytil. Hned na to se dostal ke střele URIK , když napálil odražený míč přímo na bránu , kde ho ještě tečoval CHLÁDEK , ale opět bez golu. Krásnou střelu vyslal ve 33. minutě ŠNAJDR , ale opět se předvedl domácí brankář. Do golovky se ještě dostal ČERNÝ , ale nedal. Domácí za první poločas vystřelili pouze třikrát .

Začátek druhého poločasu Janov zatlačil hosty a snažil se vyrovnat. Nejdříve ve 49. minutě předvedl svou kopací techniku DUŠEK , naštěstí trefil pouze břevno. Hned na to po faulu SCHOLLERA se domácí dostali k dalšímu trestnáku. Míč si postavil opět DUŠEK , tentokrát jeho střelu tečoval ještě domácí hráč . MAŠEK byl však na místě. Po těchto těžkých chvílích se dostala do golovky Lužná . Černý se dostal za vápnem ke střele a s pomocí domácího obránce , který jeho střelu ještě tečoval , zvýšil na 2 - 0 . V 56. minutě se po pravé straně protáhl ŠNAJDR , ale místo zakončení přihrával , škoda. V 70. minutě měl stoprocentní šanci ČERNÝ , ale moc dlouho otálel s balonem. Snížit sepodařilo domácím v 74. minutě , když si naskočil na DUŠKŮV centr spoluhráč a krásně zavěsil. Je však potřeba říci , že tento zahrávaný přímý kop , byl nařízen po faulu SCHOLLERA na domácího hráče. Honza za tento faul byl vyloučen. Navýšit skore mohla Lužná ještě v 84. minutě ŠNAJDREM , který střelou z poza vápna pouze vyprášil rukavice brankáři. V 91. minutě se ve vápně domácích dostal do zakončení nejprve ČERNÝ , po něm ŠNAJDR a ještě RUPRECH. Bohužel ani jeden nedokázal překonat výborně chytajícího golmana domácích.

Zasloužené tři body , ale opět jedno vyloučení.

SESTAVA : MAŠEK , STANĚK - ELZNIC - KOULA - KOPERNICKÝ , FRONK - CHLÁDEK - URIK - RUPRECHT , ŠNAJDR - ČERNÝ

STŘÍDALI : RÁC , KOŠULIČ , SÝKORA , SCHOLLER , DRENKO

FC 05 ZAVIDOV - SPARTA LUŽNÁ 6 - 1 /3 - 1 / ČERNÝ

5. kolo okresního přeboru nás zavedlo na hřiště ZAVIDOVA. Lužná potřebuje body jako sůl , a tak se v týdnu na trenincích zaměřovala hlavně na zakončování.Určená taktika před zápasem přišla vniveč hned ve druhé minutě , když si uprostřed hranice velkého vápna zpracoval centrující míč URIK ,který si v takových to situacích už dokáže poradit. Hosté se do šance dostali hned v 5. minutě , když se míč po ose MAŠEK - RUPRECHT , dostal až ke ŠNAJDROVI , který z otočky bohužel minul. Lužná se nemohla vůbec prosadit , protože si nedokázala přihrát . Domácí se dostali do dvoubrankového vedení jednoduše , když nakopnutý míč špatně odhadl KOULA . Balon se dostal krásně do běhu URIKOVI a bylo to 2 - 0. Krásná akce pro luženské nastala ve 22. minutě , když se předvedla nová posila RUPRECHT , který po levé straně vybagoval dva domácí hráče , posunul míč na ŠNAJDRA , který krásným lobem za obránce našel ČERNÉHO , který ač tísněn , dokázal zakončit. Kdo si myslel , že to Lužnou nakopne , tak se mýlil. Hned za minutu totiž Zavidov trestal , když hostující obránci zvedali ruce , protože si mysleli , že vystavili domácí útočníky do ofsidu. Bohužel tomu tak nebylo . Ve 30. minutě se postavil k přímému kopu CHLÁDEK , ale jeho bombu ze 30 metrů domácí brankář vytáhl na roh. Do poločasu měli šanci ještě domácí , když zahrávali trestný kop z hranice velkého vápna po neštastné ruce KOPERNICKÉHO. Střela však šla hodně nad branku. Za Lužnou měl ještě šanci KOULA , ale střela ze 40 metrů neměla šanci.

Druhý poločas jsme začli opět chybou , když balon neudržel FRONK . Domácí hráč mu sebral míč , zatáhl po levé straně a snažil se přihrát před branku. To vystihl RÁC a balon chytil. V 55. minutě se zatmělo před očima AMBRŮŽKOVI , který po zásluze odešel rovnou do kabin. Pokud byla ještě nějaká šance na dobrý výsledek , tak vyloučením úplně zhasla.Zavidov se dostával čím dál víc před RÁCOVU branku , ale Láda několika super zákroky držel nějakou malou naději Luženských.V 66. minutě domácí přeci jenom zvýšili náskok na  4 - 1 , když hostující obránci nechali při rohovém kopu , na zadní tyči volného domácího hráče , kterému stačilo nastavit nohu. Na 5 - 1 zvýšili Zavidovští za dalších 5 minut , znovu po chybě hostů . Zavidovští zatápěli Luženské obraně , která nevěděla kam dřív skočit . Na konečných 6 - 1 upravili domácí v 75. minutě , když se zcela sám uprostřed velkého vápna , dostal k zakončení domácí útočník.

Krize Luženské kopané trvá . Za týden jedeme na půdu nováčka z JANOVA , který ale doslova děsí všechny mužstva okresního přeboru , protože jeho vítězné tažení nemůže nikdo zastavit.

SESTAVA : RÁC , KOPERNICKÝ - KOULA - MAŠEK - FRONK , STANĚK - RUPRECHT - CHLÁDEK - AMBRŮŽEK , ŠNAJDR - ČERNÝ

STŘÍDALI : ELZNIC , SÝKORA , GRILL , URIK

SOKOL MŠEC - SPARTA LUŽNÁ 4 - 0 / 2 - 0 /

Zápas , který byl z naší strany hodně špatný.K dispozici sice už byla dvojice KOŠULIČ a DRENKO , ale ze začátku nastoupil pouze DRENKO. Hra se nám nedařila , balony se vraceli velice rychle zpět. Špatně jsme si přihrávali  a hlavně nebojovali. Domácí nás potrestali po našich chybách. Nejprve špatně odkopl Hájek a soupeř dokázal střelou z dálky překvapit MAŠKA. Druhá chyba byla špatná rozehrávka od KOPERNICKÉHO , který dlouho váhal až mu balon sebrali domácí útočníci a potrestali chybu vstřelením druhé branky.

Do druhého poločasu jsme udělali několik změn. Do branky se postavil RÁC a MAŠEK se postavil do středu zálohy. Potřebovali jsme zpřesnit a zrychlit přihrávku. Bohužel se nedařilo nic. Mšec přidala další dva goly a vrátila nám tak poslední porážku , kterou jsme jim připravili na konci minulé sezony. Do hry se dostal i DAN BRABEC , který si nevedl špatně. Těsně před koncem musel na nosítkách opustit hřiště HÁJEK , který měl problem se zadním stehením svalem. Zápas jsme dohrávali o deseti. Na konečných 4 - 0 upravil CÍVKA , který je pro naše mužstvo zakletý.

ZA TÝDEN MÁME U NÁS POSVÍCENÍ  , TAK DOUFÁM , ŽE PROTI JESENICI PŘEDVEDEME JINÝ VÝKON.

SESTAVA : MAŠEK , FRONK - HÁJEK - KOULA - KOPERNICKÝ , ČERNÝ - STANĚK - SCHOLLER - VÍTEK , ŠNAJDR - DRENKO

STŘÍDALI : BRABEC , RÁC , KOŠULIČ

SPARTA LUŽNÁ - TJ ROZTOKY 0 - 0

Lužná se musela obejít bez těchto hráčů z různých důvodů - KOŠULIČ , DRENKO , LUKEŠ , CHLÁDEK , RÁC , KOPERNICKÝ a tak na lavici seděli dorostenci HÁJEK , BRABEC a dále SCHOLLER a SÝKORA

První domácí zápas nové sezony se z naší strany nepovedl. Výkon , který jsme předvedli před týdnem na TATRANU jsme nezopakovali. Důraz a bojovnost chyběla většině hráčů. Špatná rozehrávka v záloze a pomalí přechod do útoku , na tom musíme ještě hodně zapracovat.

Do slibných příležitostí se dostali hlavně AMBRŮŽEK a ŠNAJDR , bohužel žádná branka z toho nepadla. Hosté hrozili občas a to hlavně v situacích , kdy jsme nedokázali ve předu udržet balon , který se hned vrátil . Brankář MAŠEK tentokráte nemusel tolikrát zasahovat. Roztoky hráli jednoduše , ale vždy ztroskotaly na dobře hrající obraně domácích.

Ve druhém poločase mohl několikrát rozhodnout ŠNAJDR , ale to by nebyl on , kdyby nějakou proměnil. Oslabení domácích přinesl po druhé žluté kartě AMBRŮŽEK , který si neodpustil několik poznámek k rozhodčímu. Po vyloučení už jsme tolik šancí po levé straně neměli. Hostům se sice podařilo vstřelit gol , ale z ofsidu.

Spravedlivá remíza pro obě mužstva , ale pro domácí ztráta dvou bodů. Za týden jedeme na hřiště jednoho z aspirantů na postup do MŠECE.

SESTAVA : MAŠEK , FRONK - HÁJEK - KOULA - STANĚK , VÍTEK - URIK - MAŠEK ADAM - AMBRŮŽEK , ŠNAJDR - ČERNÝ