Výsledky

 

13.11.2010 , 13. KOLO , TJ ROZTOKY - SPARTA LUŽNÁ 2 - 0 / 0 - 0 /

Do ROZTOK jsme odjeli v podstatě s 11 hráči , protože na lavičce byl ke střídání KLECANDA , zraněný FRONK a PETR URIK. Na marodce zůstal AMBRŮŽEK , z jiných důvodů nejel FALBR a ŠNAJDR a doma také zůstal hříšník CHLÁDEK , který v minulém zápase obdržel červenou kartu.

Začátek zápasu byl v naší režiji , ale velké šance DRENKA a hlavně VOLRÁBA volali po golu. Kdyby jsme tyto šance proměnili , tak bylo rozhodnuto , protože by jsme nehráli tak nervozně jako tomu bylo. Domácí se k pořádné šanci nedostali. O poločas jsme si v kabině něco řekli k tomu jak máme hrát , ale vše vzalo jiný konec.

Hned v 50. minutě nesmyslně VOLRÁB zahrával malou domů  , to vystihl domácí hráč pro kterého pak nebyl problem zavěsit. Zanedlouho nato zaúřadoval rozhodčí AKSAMIT , který udělil žlutou kartu SCHOLLEROVI  , která byla už druhá , takže následovalo vyloučení. HONZA šel do hlavičkového  souboje , kterých bylo v tomto zápase dost. Domácí hráč se skácel na zem a sudí okamžitě vytáhl kartu. Bohužel si na nás asi zasedl , protože nás nepustil vůbec do hry. Druhou branku domácí vstřelili z ofsajdu , který ale neviděl postranní rozhodčí SCHOŘ a bylo po zápase.

Bohužel neproměnění šancí na začátku zápasu rozhodlo. 

Takže poslední zápas se nepovedl . Alespon na dokopné se nálada zlepšila . Na jaře však bude hodně práce.

SESTAVA : RÁC , KOULA - HÁJEK - POLANSKÝ - VOLRÁB , STANĚK - LUKEŠ - URIK - KOŠULIČ , DRENKO - SCHOLLER 

6.11.2010 , 12. KOLO , SPARTA LUŽNÁ - SOKOL MŠEC 5 - 7 / 4 - 4 / AMBRŮŽEK 2 , ŠNAJDR 2 , DRENKO

Takový zápas co se odehrál na LUŽENSKÉM hřišti dlouho nepamatujme. Začalo to tím , že všichni rozhodčí dorazili s půl hodinovým spožděním.Takže obě mužstva doslova vytuhla.

Nakonec rozhodčí BREJNÍK , kterého známe z několika zápasů z 1. B třídy začal své ne příliš povedené utkání v čase 14.25.

Aniž by se někdo stačil rozkoukat , tak přišel na řadu pokutový kop , který viděl asi jenom právě on. Mšec se dostala do vedení 1 - 0 . Zanedlouho hosté přidali ještě druhou branku a vypadalo to , že luženští jejich nástup nezachytí. Ale opak byl pravdou . Ovšem naši hráči nesložili zbraně a během 8 minut otočili výsledek na 3 - 2 . Stav utkání ve 35 .  minutě byl 4 - 4  , když svoje branky přidali hráči ještě na obou stranách. Tak skončil i první poločas , který se musel líbit všem divákům , protože to mělo úroven krajské 1.B třídy . Útoky nahoru , dolu . Rychlé přechody z obrany na zteč , to zdobilo obě mužstva.

Druhý poločas začali lépe hosté , kteří dokázali strhnout golovou úrodu na svou stranu. My jsme ještě stačili vyrovnat na 5 - 5 , ale SOKOL do konce zápasu přidal ještě dvě branky a bylo rozhodnuto.Na straně domácích ještě uviděl červenou kartu CHLÁDEK , takže jsme dohrávali o deseti hráčích. Zápas  , který se ale vůbec nepovedl hlavnímu rozhodčímu  , se alespon líbil všem přítomným divákům. Dvanáct branek už jsme dlouho neviděli .

Za týden nás čeká poslední utkání na hřišti TJ ROZTOKY  a poté tradiční dokopná s TATARÁKEM a skvělímy syrečky , které pro nás tradičně připravuje PETR VLČEK.

SESTAVA : RÁC , FALBR - STANĚK ( HÁJEK ) - URIK - CHLÁDEK , AMBRŮŽEK - KOULA - KOŠULIČ ( DRENKO ) - LUKEŠ , ŠNAJDR - SCHOLLER ( POLANSKÝ )

 

30.10.2010 , 11 . kolo , FK KNĚŽEVES - SPARTA LUŽNÁ 0 - 4 / 0 - 2 / LUKEŠ , ŠNAJDR , SCHOLLER , DRENKO

Zápas dvou mužstev , které minulou sezonu sváděli boje v krajské třídě , vyzněl jasně pro hosty z LUŽNÉ. První poločas byl hrou pouze LUŽENSKÝCH , kteří ale nedokázali z několika rohů překonat domácího brankáře. Hrálo se v podstatě na jedné půlce , ale převaha LUŽENSKÝCH byla pouze v tom , že udrželi balon .Co se týká velkých šancí , tak to bylo špatné. První změna skore nastala ve 30. minutě , když si na rohový kop AMBRŮŽKA naskočil LUKEŠ a nekompromisně zavěsil hlavou. Ve 38. minutě vstřelil štastný gol ŠNAJDR , když domácí golman neudržel lehkou střelu.

Druhá půle už byla ze strany domácích o hodně lepší , protože se do hry zapojil i HLAVATÝ , který několikrát vyzkoušel RÁCE. Lužná se uklidnila po gole SCHOLLERA. Několikrát se ke střele dostal KOULA , ale jeho střely končily v korunách stromů. Na konečných 4 - 0 upravil DRENKO.Opět se potvrdilo , že LUŽNÁ umí na venkovních stadionech hrát.

Za týden přivítáme doma vedoucí mužstvo okresního přeboru SOKOL MŠEC. Přijdte se podívat na tento zajímaví duel.

SESTAVA : RÁC , CHLÁDEK - STANĚK - URIK - FALBR , AMBRŮŽEK ( POLANSKÝ ) - LUKEŠ - KOULA - KOŠULIČ , SCHOLLER ( DRENKO ) - ŠNAJDR ( HÁJEK )

23.10.2010 , 10. kolo , SPARTA LUŽNÁ - SK LÁNY 1 - 0 / 1 - 0 / KOŠULIČ

Začátek zápasu vyšel lépe hostům z LÁN . Přitlačili nás na naší polovinu  , nedovolili aby jsme režírovali hru. Naštěstí se do velké šance dostali pouze jednou , ale tu perfektně zlikvidoval RÁC. Zhruba od 20. minuty už naše hra začala mít smysl. Sice jsme v držení míče byli lepší , ale nic dalšího už nepřicházelo. Špatná finální přihrávka a bezzubý útok. Když už si každý myslel , že do kabin odejdou obě mužstva bez golu , tak se mýlil. Ve  42 . minutě si krásně naběhl na rohový kop KOŠULIČ a zavěsil hlavou.

Druhá půlka měla jasně vyznít pro LUŽENSKÉ , kteří měli ještě přidat nějaký gol a tím uklidnit hru. Bohužel se tak nestalo . Hosté se dostali do několika nebezpečných situací , ale RÁC byl lepší.Nechali jsme soupeře hrát , špatně jsme pokrývali hráče , útočníci nepodrželi balon a tak se hra věčně valila na domácí obranu.

Asi nejlepším zážitkem druhého poločasu byla 85 minuta , kdy se na hřiště podívala legenda luženského fotbalu PETR URIK , který chytil druhou mízu a začal  opět trenovat s mužstvem. Po dvou měsících zaviněných zraněním se vrátil do fotbalu LIBOR HÁJEK . Postupně začíná s treninkem a doufá , že bude opět platným hráčem kádru.

Jsme rádi , že naše mužstvo konečně plně zabodovalo na domácím hřišti , protože další zápasy budou těžké. Za týden jedeme do KNĚŽEVSI. Hra na hřištích soupeřů se nám daří , tak doufám , že předvedeme solidní výkon a přivezeme nějaký bod.

SESTAVA : RÁC , FALBR - STANĚK ( CHLÁDEK ) - URIK - VOLRÁB , AMBRŮŽEK - KOŠULIČ - LUKEŠ ( DRENKO ) - KOULA , ŠNAJDR - SCHOLLER ( URIK ) 

16.10.2010 , 9. KOLO , SOKOL SRBEČ - SPARTA LUŽNÁ 2 - 4 /2 - 2 / ŠNAJDR , SCHOLLER 2x , LUKEŠ

Do SRBČE jsme odjeli pouze se 13 hráči a to ještě na lavici byl připraven zraněný FRONK  a nestárnoucí KLECANDA. Přístup některých hráčů je prostě neomluvitelný.

Začátek zápasu se nám velice povedl , protože mužstvo plnilo pokyny , které dostalo před tímto utkáním.Již v 5. minutě se opět trefil hlavou ŠNAJDR. Krásně kopnutý roh od AMBRŮŽKA , Radek si nádherně naběhl na přední tyč a nekompromisně zavěsil. Třetí zápas po sobě a všechny goly hlavou. U tohoto fotbalisty něco nečekaného.Ve 22. minutě vystihl SCHOLLER špatný výkop domácího brankáře , zachytil míč a pak pro něj nebyl problem pod padajícím golmanem zvýšit na 2 - 0 pro LUŽNOU. Naši borci se ještě radovali z navýšení skore , nesoustředili se , domácí toho využili a hned půl minuty po vstřelení našeho golu , trestali. Za vápnem se do míče opřel domácí hráč a RÁC se ani nepohl. Snížení na 1 - 2 vlilo do SRBEČSKÝCH novou krev. LUŽNÁ se zbytečně zatahla do defenzivy , přestala kombinovat a domácích bylo plné hřiště. Ve 35. minutě se musel červenat RÁC , protože dostat gol skoro z půlky hřiště z přímého kopu , to by se stávat nemělo. Lužná mohla ve 44 minutě zvýšit na 3 - 2 , ale regulerní branku LUKEŠE rozhodčí nesmyslně neuznal pro údajný ofsajd , který ani pomezní nesignalizoval.Tímto nás dost poškodil a málem ještě vyloučil LUKEŠE za řečnění.

Ve druhém poločase bylo na hřišti pouze jedno mužstvo a to hosté. Několik jasných golových příležitostí se promarnili. ŠNAJDR , SCHOLLER , KOULA , DRENKO neměli přesnou mušku. Další golový moment přišel v 70. minutě , kdy po pravé straně zatáhl ŠNAJDR , centrem našel SCHOLLERA , který si už poradil. Na konečných 4 - 2 upravil LUKEŠ , který vystihl špatnou rozehrávku domácí obrany a pak už stačilo jen se zeptat domácího brankáře kam chce míč umístit.

Druhý poločas byl z naší strany lepší než ten první.

SESTAVA : RÁC , VOLRÁB - URIK - STANĚK - FALBR , KOULA - LUKEŠ - KOŠULIČ - AMBRŮŽEK , ŠNAJDR - SCHOLLER ( 80´DRENKO )

8. KOLO 9.10.2010  , SPARTA  LUŽNÁ - FC JESENICE 1 - 2  / 0 - 2 / Šnajdr

Dnešní zápas měla Lužná potvrdit skvělý výkon z minulého týdne , ale opak byl pravdou. Jestli někdo byl minulý týden na Olešné a dnes se přišel podívat do Lužné , tak si asi myslel , že na hřišti jsou v červených dresech uplně jiní hráči. Pravda byla ta , že ta samá sestava nastoupila i dnes .

Takový první poločas jsme  snad ještě neodehráli. Fotbal v chůzi , jestli se tedy tomu dal říct fotbal !Zpracovávání balonu , které zvládne lépe hráč žáků , nepřesné přihrávky , žalostná koncovka / pokud nějaká byla / a žádná finální přihrávka.Šance , které měli hlavně DRENKO , KOULA , SCHOLLER se ani šancemi nazvat nedají , protože jejich vyřešení bylo žalostné. Hosté trestali dvěma goly  , které jsme jim doslova darovali . První jsme nechali volného hráče a druhý padl po hrubce domácího URIKA. Další dvě tutovky zlikvidoval skvěle RÁC.Takže první poločas byl pro JESENICKÉ asi jako ze snu , protože s tím určitě nepočítali.

Druhá půle začala , tak jak si každý o přestávce přál. Tlak domácích vyústil ke snížení na 1 - 2 , když se po rohu AMBRŮŽKA trefil opět ŠNAJDR a uplně stejně jako před týdnem a to hlavou.Další tutovky hlavně DRENKA a SCHOLLERA volali po golu , ale neujalo se nic. Jeden jsme sice dali , ale praporek pomezního nás zastavil. 

Tento zápas se vůbec nepovedl , alespon nějakou pochvalu zaslouží ŠNAJDR , který se v posledních zápasech usadil na pozici záložníka. Tato pozice mu jak je vidět docela sedí.

Příští týden zajíždíme na malé hřiště do SRBČE a tam to určitě jednoduché nebude.

SESTAVA : RÁC , KOULA ( 65´VOLRÁB ) - URIK - STANĚK - CHLÁDEK ( 50´FALBR ) , ŠNAJDR - LUKEŠ - KOŠULIČ - AMBRŮŽEK , DRENKO - SCHOLLER 

 

7. KOLO 2.10.2010  , OLEŠNÁ - LUŽNÁ 1 - 4 /0 - 2/ LUKEŠ 2x , ŠNAJDR , DRENKO

Po prohraném zápase doma s Pavlíkovem nás čekal velmi těžký zápas na půdě OLEŠNÉ. Nepříjemná zpráva nás čekala v týdnu od STANDY FRONKA , který bude mimo hru pravděpodobně až do konce sezony ( natržené kolení vazy ). Lužná měla už k dispozici URIKA , který se vrátil z dovolené , ale bohužel pro bolesti zad musel již ve 20 minutě střídat.

Začátek zápasu byl jasně v režiji Luženských , kteří promarnili dvě tutové šance DRENKEM .Změna stavu se narodila ve 14 . minutě , kdy URIK vyvezl balon k půlící čáře , pak našel krásnou přihrávkou DRENKA , který si převzal skvělou otočkou balon mezi dvěma obránci , posunul si ho na levou nohu a z rohu velkého vápna dělovkou těsně nad zemí nedal PAVLÍČKOVI v brance domácích šanci.O minutu na to si postavil míč k přímému kopu CHLÁDEK.Střela mu vyšla skvěle , ale trefila pouze tyč .Další nádherný moment přišel ve 26. minutě , kdy SCHOLLER našel přihrávkou LUKEŠE , který z pravé strany ze 30 metrů trefil balon nevídaným způsobem , domácí golman nestihl vůbec zareagovat , jen se po balonu otočil a bylo to 0 - 2.Do poločasu měl ještě šanci DRENKO , ale nedal. Domácí v prvním poločase nehráli dobře , balony na kanonýra POLÁŠKA nebyly přesné a tak se RADEK neprosadil.

Druhá půle přinesla několik branek  , nepřesnosti v posuzování zákroků ze strany hlavního rozhodčího vedli k velké nervozitě na obou střídačkách a samozřejmě se to přeneslo i na samotné hráče , hlavně tedy domácí mužstvo mělo vidět minimálně jednu červenou kartu za likvidační faul bez balonu na SHOLLERA.

54 minuta LUKEŠ proměnil penaltu po faulu na DRENKA. O šest minut na to padl opět nádherný gol . Po rohovém kopu se krásně pověsil do vzduchu RADEK ŠNAJDR a pro něj nevídaným způsobem a to HLAVOU zvýšil na uklidnujících 4 - 0. Domácí snížili v 75 minutě po rohovém kopu , kdy dotlačili míč za RÁCOVA záda. O minutu na to zabránil RÁC dalšímu golu , kdy se na něj řítil sám DRVOTA. Lužná měla další šanci z nohy DOLHÉHO , který po přihrávce od SCHOLLERA bohužel netrefil branku.

Utkání , z kterého jsme měli obavy dopadlo velice dobře. Zbytečnou nervozitu vnesl do utkání pouze hlavní sudí , který si neudělal pořádek na hřišti.

Gratulace LUŽENSKÝM za předvedený výkon , který musíme potvrdit za týden doma proti zatím poslednímu celku okresního přeboru JESENICI.

SESTAVA : RÁC , KOULA - URIK ( 20´FALBR ) - STANĚK - CHLÁDEK , ŠNAJDR - LUKEŠ - KOŠULIČ - AMBRŮŽEK , DRENKO ( 85´DOLHÝ ) - SCHOLLER

6. KOLO 25.9.2010 - LUŽNÁ - PAVLÍKOV 2 - 3 / 2 - 1 / - branky DRENKO , KOŠULIČ

Začátek zápasu , který jsme dlouho nezažili. Nedáš dostaneš se potvrdilo ve  4 . minutě kdy Falbr vysunul kolmicí DRENKA , který si už poradil a nádhernou střelou od tyče dostal domácí do vedení. Těsně před tím však hosté spálili stoprocentní šanci , když se ocitl BAUER před golmanem Stankem , kterému udělal kličku , ale naštěstí mířil vedle. Hned za dvě minuty Ambrůžek vysunul krásnou ulicí KOŠULIČE , který přes golmana hostí vsítil druhou branku domácích.To , ale bylo z naší strany všechno , protože po zbytek zápasu převzali iniciativu PAVLÍKOVŠTÍ , kteří ještě do poločasu snížili na 1 - 2 a druhou půli dokonali obrat.Lužná si vyhrát nezasloužila , protože výkon na hřišti není ten co by si treneři představovali. Šance , které měli postupně DRENKO , KOŠULIČ zůstaly nevyužity. PAVLÍKOV otočil zápas během 3 minut , kdy dokonale využil chyb domácích , jejich laxnost při rozehrávce . 

Okresní přebor je velice vyrovnaný a pokud nebudeme přistupovat k zápasům jako správní LUŽENÁCI , tak můžeme po sezoně klidně okusit i soutěž o třídu níže.Jsou to sice velice silná slova , ale předváděný fotbal tomu nasvědčuje.Každý z hráčů si musí uvědomit , že tímto přístupem se nedá uspět.

Dnes podle mého názoru zaslouží pochvalu pouze ŠNAJDR , který makal , běhal ,ale byl zcela osamocen.

Za týden jedeme na OLEŠNOU a pokud si vzpomenete na poslední utkání , které jsme u nich odehráli , tak si uvědomíte , že nás čeká velice těžký boj.

SESTAVA : STANĚK , VOLRÁB ( 65´DOLHÝ ) - SCHOLLER - CHLÁDEK - FALBR , FRONK ( 75´GRILL ) - KOULA - KOŠULIČ - AMBRŮŽEK , ŠNAJDR - DRENKO 

18.9.2010 - 5. kolo  LUŽNÁ - KOLEŠOVICE 3 - 2 / 1 - 1 / branky Drenko , Šnajdr , Košulič

Vyjímečně , po domluvě obou mužstev se dnešní utkání odehrálo už od 13.30 hodin. Zároven tento víkend je v Lužné posvícení , takže se očekávalo vítězství domácích , kteří naposledy bodovali v prvním kole s Oráčovem.

Hned na začátku utkání a to již v 1. minutě zatáhl po levé straně Ambrůžek , dostal se na dostřel , ale bohužel jeho dělovku hostující brankář vyrazil. Balon se však dostal na velké vápno , kde mohl Šnajdr z voleje míč napálit , ale udělal si kličku do hráče a bylo po šanci.Hned ve 3. minutě opět z leva , ale ted Drenko zatáhl , nacentroval a opět Šnajdr z malého vápna nepochopitelně levou nohou dorážel , ale uplně mimo branku.Kdyby v tu dobu byl stav už 2 - 0 , tak se mohl hrát pohodový fotbal. Bohužel goly se nedaly. Lužná se nemohla od te doby prosadit , špatně kombinovala , její rozehrávka velice dlouho trvala , takže Kolešovičtí v pohodě našim odebírali balony. V 10. minutě po přímém kopu hostů , se vyznamenal Rác . O dvě minuty na to měl další šanci jejich hráč Kozák , který z levé strany chtěl přelobovat Ráce , ale ten včas vyškrábl balon mimo branku.V 15. minutě po trestném kopu hostů se opět zapotil domácí golman , který se štěstím vyrazil na roh.Po té se dostala Lužná do dobré pozice , kdy putoval balon po ose DRENKO , AMBRŮŽEK , KOULA a zakončující VOLRÁB , který ale vysoko přestřelil.Ve 30 minutě se prodíral naší obranou středem hřiště hostující hráč , kterého nedokázal nikdo zastavit až se to podařilo Scholerovi , ale pouze faulem ve vápně. Penaltu proměnil Kozák a hosté se tímto dostali do  vedení 1 - 0 .Ve 44 . minutě vymyslel krásnou českou uličku KOULA , který vyslal DRENKA a ten  konečně proměnil 1 - 1 .

Druhá půle nabídla hned na začátku velkou šanci   pro DRENKA , který si naskočil na centrovaný míč , hlavou krásně trefil , ale golman hostí konečky prstů vyrazil na tyč. Bohužel nebyl nikdo kdo by dorazil. 54 . minuta zanamenala vedení pro domácí 2 - 1 , když se trefil po rohu DRENKA ŠNAJDR. Za sedm minut bylo 3 - 1 , když po levé straně zatáhl VOLRÁB , zpětně našel CHLÁDKA , který levou nohou nacentroval před branku , tam nejvýše vyskočil KOŠULIČ a zavěsil. Můžeme říci , že mezi 46 a 65 minutou odehrála LUŽNÁ asi nejlepší část zápasu.

V 75 . minutě pravděpodobně podcenil RÁC střelu ze 30 metrů a stav byl 3 - 2. Nepříjemný gol , který dostal hosty do varu a ti měli ještě pár šancí , ale žádnou neproměnili. Na konci zápasu byl vyloučen asi jejich nejlepší hráč KOZÁK. 

LUŽNÁ tedy může konečně oslavit vítězství a může se věnovat posvícenským koláčům. Výsledek je zlatý , ale předvedená hra opět nenadchla přítomné diváky , kteří se sešli v hojném počtu. Za týden nás čeká další domácí zápas proti PAVLÍKOVU.

SESTAVA - RÁC , DOLHÝ ( 50´FALBR ) - SCHOLLER - STANĚK - VOLRÁB , FRONK ( 52´KOŠULIČ ) - CHLÁDEK - KOULA - AMBRŮŽEK , DRENKO - ŠNAJDR ( 83´GRILL )

11.9. - 4.kolo: Hředle - Lužná 1:1 / 0:0 /

Kdo by si myslel , že vlétneme na domácí borce , zatlačíme je na jejich polovinu a budeme odstřelovat domácího golmana , tak se šeredně spletl. První poločas to byl spíše boj u půlící čáry s velkou řadou nepřesností na obou stranách. V 5. minutě jsme se dostali k prvnímu rohu , který vybojoval Scholer. Na přední tyč si naběhl Chládek , ale minul. V 7.minutě zkoušel Koula z velké dálky ohrozit domácího brankáře , ale tato střela neměla šanci na úspěch. V 11. minutě se nepříjemně srazil domácí hráč s naším Scholerem. Bohužel jasný faul , za který měla následovat jasná žlutá karta , ale rozhodčí AKSAMIT ani při nejmenším neměl chut sáhnout do kapsy. Bohužel od té doby si tímto docela sám zavařil a po celý zápas měl velký problém zvládnout utkání. Bohužel svým pískáním si proti sobě poštval nejen hostující fanoušky , ale i domácí.

V 19. minutě se dostal domácí borec k zakončení zpoza vápna , ale střela šla vedle. V další minutě minul hostující Urik dlouhý nákop domácích  , kteří se dostali tímto do šance , ale také minuli. Za dvě minuty nato byl jasně faulován Ambrůžek  , ale opět bez udělení žluté karty. Od té doby se začalo docela jiskřit  na obou stranách. Ve 25. minutě vysunul Drenko rychlonohého Scholera , kterému , ale balon utekl a domácí brankář mohl v klidu balon chytit. Ve 25. minutě mohli jít do vedení domácí , kteří ale z malého vápna nesmyslně překopli , když se do této šance dostali po minele Kouly , který špatně odhadl opět dlouhý nakopnutý míč z poloviny hřiště. Do konce poločasu měli ještě jednu šanci domácí hráči , kteří zaměstnali Ráce , který bravurně vyškrábl střelu z velkého vápna na roh. Poločas se tedy dohrál a obě mužstva odešla do kabin popřemýšlet o tom, jak by se dalo zahrát lépe.

Do druhé půle vstoupili hosté bez střídání. Hned 3 minuty po zahájení hostující obrana nechala volnou celou svou levou polovinu , kam si naběhl domácí  hráč , který zatáhl balon , odcentroval do vápna na úplně volného spoluhráče , pro kterého neby problém usměrnit hlavou míč za Rácova záda. Další chybu udělala Lužná v 61 minutě , opět zcela volný Roubík , který měl před sebou dálnici , ale Rác skvěle zneškodnil. Hned 4 minuty na to se do 100 % šance dostal Scholer , ale bohužel nastřelil jen brankáře. O minutu na to hosté špatně rozehráli ve středu hřiště a opět se znovu dostal do velké šance nestárnoucí Roubík , který opět neuspěl proti Rácovi. V 68 minutě přišla první červená karta tohoto zápasu a to pro hostujícího Lukeše. Dlouhý nakopnutý balon od Urika doletěl až k brankáři , kterému , ale míč vypadl a dotírající Lukeš jen tak tak , že nedorazil balon do sítě.To se však vůbec nelíbilo domácímu golmanovi , který se snažil Lukešovi domluvit , tím že ho chytil rukou za rameno. To však hostující kapitán nechtěl a shodil brankáři jeho  ruku ze svého ramena. Nevím jestli to celé viděl i rozhodčí Aksamit , ale vytáhnul červenou kartu pro Lukeše. To bylo další z jeho nesmyslných rozhodnutí. 

Luženští se snažili alespoň o vyrovnání , ale chyběla přesnější finálová přihrávka , pokud se do této šance dostali. V 83 . minutě to tam konečně padlo a to z nohy Šnajdra , který zavěsil od břevna za brankovou čáru.  Hned dvě minuty na to se počet sil na hřišti vyrovnal , když musel pod sprchy i domácí hráč.

HODNOCENÍ - Více vyložených příležitostí měli domácí , Lužná se do větších šancí nedostala a tak je bod nakonec úspěch. Hlavní rozhodčí se nepředvedl v nejlepším světle,  a proto si vyslechl i několik nepříjemných slov od všech přítomných diváků. 

Bohužel další nepovedené utkání našich hráčů. Teď nás čekají dva domácí zápasy , za týden o posvícení Kolešovice a potom Pavlíkov. Začneme už konečně naplno bodovat, nebo se naše šance na dobré umístění bude hroutit dolů. Možná nejde jen o body , ale hlavně o přízeň našich fanoušků , ketrým moc radosti od začátku soutěže neděláme. Zamysleme se nad tím všichni , hlavně hráči a  začněme hrát fotbal , který se bude zamlouvat všem . Vždyt na fotbal se chodíme bavit a ne , že odcházíme po dvou hodinách domů sklamaní a nas......í. Jak hráči , tak treneři  a hlavně fanoušci. 

Dva domácí zápasy a dvě výhry  , nic jiného nám nezbývá , zkusme s tím něco udělat.

SESTAVA : Rác , Volráb - Urik - Staněk - Koula , Ambrůžek ( 49´ Falbr ) - Lukeš - Košulič - Chládek ( 56´Šnajdr ) , Drenko - Scholler ( 78´Grill )  

4.9. - 3.kolo: Lužná - Zavidov 0:2  / 0:1/  

Dnes se naše mužstvo střetlo s velmi dobře připraveným soupeřem. Trener Pichner naordinoval svému týmu taktiku  , která ne luženské hráče vyšla.Bohužel předvedený výkon našich borců tomu napomohl , protože nepředvedl takový výkon jako před týdnem na Tatranu. Celé utkání bylo bez pohybu , bez štávy , bez bojovnosti. Pouhé 2 střely mezi tyče hostujícího golmana za celý zápas , to je katastrofa. Zavidovští nás předčili v bojovnosti , žádný souboj nevypustili , u balonu byli vždycky dřív.  V každém poločase padla jedna branka , ale jen do sítě domácích. V tomto utkání padlo i dost žlutých karet. Jestliže domácí nastoupí takto lehkomyslně i za týden ve Hředlích , tak dostanou takový výprask ..... raději nemyslet. Během týdne se musíme dát do kupy , zapřemýšlet , řádně na treninku tento nepovedený zápas rozebrat a připravit se na další duel.

SESTAVA - RÁC , DOLHÝ - STANĚK - URIK - FALBR , KOULA - LUKEŠ - KOŠULIČ - AMBRŮŽEK , DRENKO - ŠNAJDR ( GRILL )

29.8. – 2.kolo: Tatran RAKO Rakovník „B“ – Lužná 1:0 /0:0/ - Lužná dokázala favorizovaným domácím zdatně sekundovat. Rácovi zákroky a nasazení všech hráčů držely neustále naději na body. K těm ale chybělo více štěstí, které je v takových zápasech potřeba. 

Hodnocení zápasu můžete číst také zde.

21.8. – 1.kolo: Lužná – ESTA Oráčov 3:2 /1:1/ - Schöler 2, Košulič - Hostující tým se v úvodní desetiminutovce vysunul na polovinu Sparty, a vypadalo to, že bude svým klasickým důrazem zlobit. Ovšem postupem času se zatáhl a nechal domácím prostor na rozehrávku. Úvodnímu dějství chybělo tempo, ale zničehonic zahřmělo. Luženská obrana nechala při trestňáku volného Bařtipána, jenž před rokem oblékal domácí dres, a ten protlačil míč za Rácova záda. Hned o minutu později se po špatném odkopu dostal opět sám před luženskou branku, ale netrefil. Uklidňující vyrovnávací branku vstřelil ve 37.minutě pohotovou ranou uvnitř pokutového území Schöler. Ve druhé půli už měli domácí jasnou převahu a často byl jejich jediným soupeřem výborný Jeníček v brance Oráčova. Tyčí zatřásli Šnajdr a Lukeš, až v 61. posadil Drenko rohový kop ukázkově na hlavu výborně nabíhajícího Košuliče - 2:1. V 74. pak na Ambrůžkův centr nabíhali Lukeš se Schölerem a druhý jmenovaný ho „rybičkou“ uklidil do sítě - 3:1. V následujících minutách se začaly hromadit luženské ztráty. Po odstoupení Fronka v první půli musel hřiště po nezaviněném zranění nohy opustit Hájek a 5 minut před koncem po druhé žluté kartě Koula. V poslední minutě snížili hosté na 3:2.