SPARTA LUŽNÁ - SOKOL SRBEČ 0 - 2 / 0 -  0 /

Sychravé a velmi větrné dopoledne víve vyhovovalo spíše hostům , kteří si po boji odvezli všechny tři body. První poločas se odehrával spíše ve středu pole. Na obou stranách se objevili i akce  , které volali po golu. Více jich měla Lužná , ale HÁJEK , KEJLA a ani DEZORT nedokázali překonat hostujícího golmana. Bohužel to však nebylo způsobené tím , že by všechny šance golan třeba chytil nebo vyrazil , ale spíše tím , že domácí borci si nedokázali poradit se skákajícím balonem.

Není divu , protože treninková morálka většiny hráčů je katastrofální a někdy přímo tragická. Nejen , že na trenink přijde jen jeden hráč , ale hlavně tím , že dalších pět si o pár metrů dál na hlavní tribuně vypaluje zobák , aniž by se nějakým způsobem zapojila do treninku. Pokud se pánové neprobudí ze snu , tak se také může stát , že fotbal v jejich letech z Lužné zmizí. Doufám , že se zmátoří a začnou makat. Oddíl pro ně dělá maximum a na oplátku očekává to samé z druhé strany.

Zpět k fotbalu. Srbeč se dostala jen k jedné nebezpečné akci , tu však zlikvidoval vynikající golman domácích.

Druhá půle rozhodla zápas. Vše se začlo odehrávat nejdříve nesmyslně odpískanou penaltou proti domácím. Naštěstí hosté s ní naložili katastrofálně. Následný protiútok domácích vypadal nadějně . Blecha si prostrčil míč do vápna , tam byl faulován , ale píštalka rozhodčího zůstala kupodivu hluchá. To neunesl domácí ZELENKA , který zbytečnými řeči oslabil domácí a byl správně vyloučen. Do té doby si LUKÁŠ ZELENKA počínal velice dobře a byl nejlepším hráčem Lužné. Na jeho místo se musel stáhnout ze zálohy kapitán HÁJEK , který tak chyběl v přechodu do útoku. Srbeč toho využila a rozhodla zápas dvěma brankama. Útočníci domácích se dostali ještě do nějaké slibné šance , ale vždy tomu chyběl metr nebo dva , aby mohli zakončit.

Škoda pro Lužnou , ale rozhodující moment přišel v tom , že se nechal vyloučit již zminovaný ZELENKA.

 

SESTAVA : ŠAŠEK , DRENKO , ZELENKA LUKÁŠ , SILNICA , BLECHA , ČEPELA , POLÁK , HÁJEK , KEJLA , HOLUB , DEZORT