SK SENOMATY - SPARTA LUŽNÁ 2 - 4 / 0 - 3 / HÁJEK 2x , ŠTĚRBA , HOLUB

Netradičně od 9 hodin sehráli naši dorostenci zápas na půdě SENOMAT. O výsledku v podstatě rozhodli rohové kopy. Všechny zahrávaal ŠTĚRBA , jednou si na centr naběhl HÁJEK a kolínkem dopravil míč za záda domácího golmana , pak se prosadil HOLUB a jeden vstřelil Štěrba rovnou z rohu. Na 0 - 4 zvyšoval po samostatné akci HÁJEK , když utekl z poloviny hřiště. Nikdo ho nestačil odzbrojit a tak se dostal až na malé vápno a bodlem uklidil míš k tyči. Domácí vstřelili oba goly až ve druhém poločase , ale na otočení výsledku to nepomohlo. Nutno však říci , že SENOMATY měli o mnoho víc šancí , ale nedokázali je proměnit.

SESTAVA : MAŠEK , ZELENKA TOMÁŠ - ZELENKA LUKÁŠ - ŠTĚRBA - DRENKO , SILNICA - KEJLA - POLÁK - SOSNA , HÁJEK - HOLUB

SPARTA LUŽNÁ - SK LÁNY 3 - 2 / 1 - 1 / HOLUB , HÁJEK , SCHOLLER

Za krásného počasí se na luženském pažitu střetli domácí borci a SK LÁNY. Začátek zápasu byl z obou stran opatrný. K první šanci se dostal domácí SCHOLLER v 5. minutě , když napřáhl ze 30 metrů , ale nad. V 10. minutě se Lužná dostala do vedení , když se ve skrumáži před brankou hostí , nejlépe orientoval HOLUB. Lány vyrovnali z pokutového kopu. Hra se odehrávala spíše ve středu hřiště. Byla nepřesná z obou stran .

Ve druhém poločase se luženští dostali do vedení brankou HÁJKA. Hosté , ale dokázali opět vyrovnat , když se prosadili po levé straně. Poslední slovo měl SCHOLLER , který přesně z poloviny hřiště napálil míč , který zapadl přesně pod břevno. Krásná branka dala stavu konečný výsledek.

SESTAVA : BRABEC , DRENKO - SCHOLLER - SÝKORA - ČEPELA , MAŠEK - POLÁK - ŠTĚRBA - SILNICA , HOLUB - HÁJEK

STŘÍDALI SOSNA , BLECHA , KEJLA

FC 05 ZAVIDOV - SPARTA LUŽNÁ 18 - 1     SOSNA

Náš dorost zajížděl na půdu ZAVIDOVA . Velký problem nastal ještě v Lužné , když se na srazu sešlo pouze 9 hráčů.

Tomu také odpovídal průběh zápasu. Jeden útok za druhým. Brankář BRABEC byl bezmocný. Jediný čestný úspěch zaznamenal SOSNA , který dostal kolmici mezi dva obránce domácích. Rozpohyboval své tělo , podíval se a krásným lobem přehodil golmana.

Trener MAŠEK bude mít jistě co říci na treninku všem hráčům.

SPARTA LUŽNÁ - FC PO OLEŠNÁ 2 - 1 / 2 - 0 / HÁJEK , DEZORT

První mistrovské utkání našich dorostenců v teto sezoně se povedlo. Na náš pažit přijelo nepříjemné mužstvo z OLEŠNÉ. Lužná ovšem bojovností dokázala dotáhnout výsledek do úspěšného konce.

Do branky domácích se nečekaně postavil BRABEC , který pak byl hlavní postavou utkání. Lužná šla do vedení ve 20. minutě , když se nejlépe orientoval po rohovém kopu ŠTĚRBY  HÁJEK , který špičkou nohy doklepl míč za záda brankáře hostí. Pak se do veliké šance dostali hosté , ale vynikající BRABEC zneškodnil střelu hostujícího útočníka a následně i jeho dorážku. Domácí zákonitě potrestali neproměnění této šance a DEZORT po nedorozumění hostující obrany , zvýšil na 2 - 0 . Další velká šance se naskytla ve 40. minutě . To prováděl trestný kop ŠTĚRBA . Olešenský golman jeho střelu vyrazil pouze před sebe , tam dobíhal DEZORT , ale jeho dorážku vytěsnil na roh vracející se obránce.

Začátek druhé půlky se nám nepovedl. Již dvě minuty po rozehrání hosté snížili na 2 - 1 . Od  té doby měla OLEŠNÁ více ze hry , domácí nestačili přistupovat k hráčům a zbytečně faulovali. V 65. minutě přišla další skvělá chvíle pro golmana domácích. Olešná zahrávala penaltu , ale BRABEC skvěle chytil. Velice důležitý moment pro zbytek zápasu. Lužná měla možnost navýšit skore , také z penalty. Hájek se skvěle prosadil z pravé strany až do vápna , kde byl sražen obráncem. Ke značce pokutového kopu se postavil kapitán ŠTĚRBA , ale branka na ragby by byla malá. I to se stane. Zbytek zápasu se domácí kously a s vypětím posledních sil jednogolový náskok udrželi.

K nejlepším hráčům dnes patřil BRABEC a nenápadný POLÁK , který si dokázal poradit fotbalově i s vyššími hráči OLEŠNÉ. To co předváděl bylo až někdy hodně troufalé , ale věděl co dělá. Má před sebou velkou budoucnost.

SESTAVA : BRABEC , DRENKO - ZELENKA LUKÁŠ - ZELENKA TOMÁŠ - SILNICA , MAŠEK - POLÁK - HÁJEK - ŠTĚRBA , HOLUB - DEZORT