BEZ BODU Z MĚSTEČKA

16.06.2019 12:55

MĚSTEČKO - SPARTA LUŽNÁ 3 - 1/1 - 1/ ŠPIČKA ADAM

19. 0:1 – Adam Špička nachytal brankáře výstavní ránou od půlící čáry přesně pod břevno.

40. Penalta za faul na Polanského. Pokorného střelu k tyči dokázal domácí gólman vyrazit!.

41. 1:1 – nesoustředěná obrana Lužné a rychle zahraný aut v blízkosti pokutového území na nabíhajícího středního záložníka, který trefil hlavou na přední tyč.

55. 2:1 – hosté dovolili domácímu útočníkovi ve vápně několik kliček a ke zblokované střele se pak dostal zcela volný střelec, na jehož ránu k tyči si ještě Staněk sáhl.

78. 3:1 – po rozehraném rohu prošel útočník podél brankové čáry a jeho ostrou nabídku přes malé vápno využil nabíhající spoluhráč.

Z pohledu trenéra:

Do přestávky se hrála vyrovnaná partie, ve které zaujaly dvě parádní střely. Tu domácí vytáhl Staněk, ta Špičkova, kdy zopakoval výstavní kousek z podzimního 2.kola, nás poslala do vedení. Po 40.minutě nastaly pro Lužnou šoky. První: rozhodčí písknul poprvé v celém ročníku penaltu pro nás. Druhý: Poky ji nedal. Třetí: Městečko z následného útoku vyrovnalo. Ve druhém dějství jsme nedokázali udržet míč na soupeřově polovině. Fotbal byl od obou týmů o nakopávaných míčích. Nasazení a agresivita domácích útočníků vytvářela nebezpečné situace před naší brankou, z nichž přišly gólové střely. Nejméně dvě ještě Staněk bravurními zákroky zneškodnil. Jeho výkon byl vedle parády Adama Špičky nejvýraznějším počinem Sparty v zápase.

Staněk Petr – Šnajdr Radek, Dolhý Jiří, Kopernický Daniel, Špička Josef – Hejl Pavel (75. Bičík Pavel), Grill Robert, Špička Adam, Košulič Ondřej (80. Fronk Stanislav) – Polanský Jiří (65. Sláma Jakub), Pokorný Radek