BOJOVNÝ VÝKON K VÍTĚZSTVÍ NESTAČIL

21.04.2012 23:18

SPARTA LUŽNÁ - FC 05 ZAVIDOV 1 -2 / 0 - 1 / KOŠULIČ

Zápas , který přivedl velkou diváckou kulisu do ochozů . Začátek zápasu začalo nepříjemně pršet , chvílema i s kroupami. Jako by to více vyhovovalo domácím. Lužná se nezalekla soupeře , který má postupové ambice a který ještě na jaře nedostal gol. Domácí přistoupili k zápasu velmi zodpovědně a nedovolili hostům žádné šance. První kdo se osmělil byl domácí ELSNIC , který vystrašil golmana hostí krásnou táhlou střelou. Zanedlouho se do šance dostával ŠNAJDR , ale nezakončil tak jak by si sám představoval. Bartyzal v domácí svytyni se nudil. Byly jsme lepší hlavně v bojovnosti a v šancích , bohužel žádná nevedla k brance. Zavidov se k vážnější situaci dostal až ve 30 minutě , dokázal jí však proměnit. Na levé straně dokázal hostující hráč krásně odcentrovat , našel nabíhajícího spoluhráče u kterého byl pozdě KOPERNICKÝ a hlavičkou poslal hosty do vedení. Lužná , ale nesložila zbraně a tlačila se čím dál víc dopředu. Do poločasu , ale nestihla vyrovnat.

Druhý poločas začal náporem hostí , kteří se několikrát velmi nebezpečně dostávali do zakončení. My jsme se nemohli dostat z obranné ulity. Postupem času však přicházeli šance . Jenže gol dali Zavidovští . FALBR špatně vyhodnotil situaci , míč  mu vypíchl hostující útočník a po levé straně se dostal až k BALTOVĚ bráně a dokázal míč protlačit až do sítě. Pak přebrala iniciativu Lužná , která se dostávala do šancí. Šnajdr , Košulič a Míra Hájek svoje šance nedali. Zahrávali jsme několik rohových kopů , vždy dokázali ale hosté odvrátit. Golu jsme se však dočkali a to opět po rohovém kopu , který zahrával AMBRŮŽEK , krásně našel nabíhajícího KOŠULIČE , který přímo z běhu trefil přesně. Tím jsme ukončili hostujícímu brankáři dlouhou serii bez obdržené branky. Čím se blížil konec zápasu tím více šancí jsme měli . Zavidov ovšem měl rychlé protiútoky do otevřené obrany , ale Bartyzal už za svá záda nic nepustil. Spravedlivou remízu měl na hlavě ŠNAJDR . Střídající Staněk ho krásným centrem našel na vzdálenější tyči. Spajdr ovšem hlavičkoval zcela mimo. Velká škoda , protože to byla tutovka.

Zápas se musel určitě líbit všem divákům. Favorita jsme potrápili , ale důležitější zápasy nás čekají. Třeba hned za týden hostíme JANOV.

SESTAVA : BARTYZAL , FALBR - HÁJEK L. - CHLÁDEK - KOPERNICKÝ , KOŠULIČ - HÁJEK M. - AMBRŮŽEK - FRONK , ELSNIC - ŠNAJDR

STŘÍDALI : MAŠEK , STANĚK

Zpět