DOROST DOMA NEZAVÁHAL

07.09.2014 14:39

SPARTA LUŽNÁ - SK ROZTOKY 2 - 0  ROUŠAVÝ, VEJVODA J.

Pro diváky to bylo hodně pohledné utkání. Obě mužstva hrála s velkým nasazením a o gólové situace na obou stranách nebyla nouze.

Lužná začala lépe a v 10. minutě Vejvoda po pravé straně krásně zatáhl míč a přesnou přihrávkou našel ve vápně Roušavého, který vstřelil úvodní gól zápasu ,1:0. Hosté poté vyrovnali hru, ale výborný brankář Pavlíček jim nedovolil skórovat. Minutu před koncem prvního poločasu dostali hosté výhodu zahrání pokutového kopu, ale útočník nastřelil pouze břevno.

Do druhé poločasu opět lépe vstoupila Lužná, když střela Vejvody z trestného kopu skončila v síti roztockého brankáře, 2:0. Hosté hru otevřeli a snažili se o vyrovnání, ale velmi dobrá obrana Lužné je do velkých šancí nepustila. V obraně Sparty podával velmi dobrý výkon Zelenka společně se stopery Zouplnou a Beránkem. Závěr zápasu už měla Sparta plně pod kontrolou, ale skóre už nenavýšila.

sestava: Pavlíček, Zelenka, Beránek, Zouplna,  Vejvoda David, Grill, Drenko, Špička, Staněk,  Roušavý, Vejvoda Josef

střídali: Skácel, Hájek Michal, Zaspal