" MÁMA " S " TÁTOU " ZAŘÍDILI TŘI BODY

09.09.2012 18:39

FC JESENICE - SPARTA LUŽNÁ 2 - 3 / 1 - 2 / AMBRŮŽEK 2x , STANĚK

Na krásném pažitu v JESENICÍCH jsme sehráli ne moc pohledné utkání . Do zápasu už nastoupil po dlouhé době kapitán MIROSLAV HÁJEK . Ovšem určitě na něm byla znát dlouhá pauza.

Hned v 1. minutě byla k vidění krásná akce po ose STANĚK , HÁJEK , FALBR , FRONK , který našel krásným centrem opět STANKA , ten ještě stačil hlavou prodloužit na DRENKA . Ten parádní střelou vyprášil rukavice domácímu golmanovi , který jen vyrazil na roh. Z něho potom hlavičkoval KOPERNICKÝ , ale pouze znovu do brankáře. Domácí se dostali do šance v 5. minutě , ale jejich střela byla zblokována našimi obránci. V dalších minutách byla na kopačkách obou mužstev špatná rozehrávka , mnoho zbytečně zkažených přihrávek a laxní fotbal. Náznak šance založil FRONK , když hledal kolmicí DRENKA , ten si však balon pořádně nezpracoval . Potom CHLÁDEK našel dlouhým nákopem z puli hřiště STANKA , který hlavičkoval , ale golman vyrazil na roh. V 15. minutě se dostal do tutovky STANĚK , ale tak dlouho zpracovával míč , až přiběhl domácí obránce a šanci zlikvidoval. V 19. minutě konečně přišla branka. Za vápnem byl faulován HÁJEK a AMBRŮŽEK krásným trestnákem rozvlnil sít.  Do další šance se dostával DRENKO , když ho vyslal kolmicí STANĚK. Obránci byli rychlejší. Ve 30. minutě Lužná navýšila náskok , když se po faulu na HÁJKA kopala penalta. Tu s přehledem proměnil opět AMBRŮŽEK. Mohlo to být i o tři branky , ale RUPRECHT naložil se svou šancí velice špatně. Hosté chtěli udržet dvoubrankový náskok do poločasu , ale nepodařilo se. Ve 40. minutě se domácí prodrali středem hřiště a snížili. Od Jesenických to byla první pořádná šance. Pak mohl zvýšit náskok STANĚK . Drenko se po pravé straně prodral přes dva bránící hráče a předložil mu tutovku. Stanour však vymetl pavučiny pánu bohu. Pak ještě aktivní DRENKO nádherně vystřeli , ale těsně nad.

Začátek druhé půlky byl z naší strany hodně špatný.  Během sedmi minut se domácí dostali do třech výborných šancí. Bartyzal byl ovšem proti. Stejně se to , ale nakonec povedlo , když v 52. minutě domácí po levé straně založili útok. Dokázali odcentrovat a bohužel ve vápně KOPERNICKÝ nebyl dost agresivní . Hlavička útočníka byla vyrovnávající. Bohužel jsme si o vyrovnání koledovali .  V 54. minutě střílel FRONK , ale slabě. V 65. minutě mohli výsledek domácí otočit , ale BARTYZAL včasným vyběhnutím golovku zneškodnil. Pomalu se blížil konec zápasu , který finišoval do remízi .  S tou se , ale nesmířil STANĚK . Naběhl si na zadní tyč , kam mu poslal krásný míč FRONK a hlavičkou nehlavičkou dal zápasu konečný výsledek. Domácí dohrávali bez dvou vyloučených hráčů .

SESTAVA : BARTYZAL , KOPERNICKÝ - SCHOLLER - CHLÁDEK - FRONK , RUPRECHT - AMBRŮŽEK - HÁJEK MÍRA - FALBR , DRENKO - STANĚK

STŘÍDALI : HÁJEK LUKÁŠ , MAŠEK , RÁC

Zpět