NAŠE MUŽSTVA O VÍKEND

04.11.2010 08:04

V sobotu dopoledne zajíždí naši starší žáci na hřiště ROZTOK. Domácí tým je zatím na 3. místě s 21 body a skore 41 - 7. Poslední zápas vyhráli v PAVLÍKOVĚ 3 - 0. Jejich nejlepší střelec je JAN BUREŠ se 13 goly. Naši borci porazili v posledním utkání na domácí půdě celek SLABEC , což byl vynikající výsledek.Hlavní rozhodčí tohoto duelu bude pan VYHNANOVSKÝ a začínáme v 10 hodin.

Odpolední sobotní zápas bude patřit k nejsledovanějšímu utkání okresního přeboru. Utkají se SPARTA LUÝNÁ a SOKOL MŠEC. Lužná se veze na vítězné vlně a hráči MŠECE naposledy doma jen remizovali s týmem HŘEDEL. Nejlepším střelcem SOKOLA je nestárnoucí ROMAN CÍVKA.  Tento duel odpíská trojice rozhodčích ( na všechny zápasy OP jsou vypsaní rozhodčí , pouze na duel LUŽNÁ - MŠEC stále nikdo , že by zahraniční kolegové ?????????????? ) , ale ne jako hlavní je pan BREJNÍK a na pomezí mu budou pomáhat pánové KLENOT a BECHNER.

Přijdte se podívat na předposlední kolo a na poslední zápas dospělích na domácí půdě.

V neděli dopoledne sehrají svoje poslední pohárové utkání naši mladší žáci , kteří jedou do ČISTÉ. Domácí budou mírným favoritem. Jsou na 2. místě za SK RAKOVNÍK. Jejich nejlepšími střelci jsou KOS PATRIK a KUKI JIŘÍ - oba mají na kontě 3 branky. Naším nejlepším střelcem je JOSEF VEJVODA , který zatížil konta golmanů již 9 brankami.

Po skončení zápasu mají naši kluci tradiční dokopnou v naší LUŽENSKÉ KLUBOVNĚ. 

Doufejme , že tento víkend bude opět úspěšný jako ten minulý.

Zpět