STARŠÍ ŽÁCI S OSTUDOU

24.10.2010 14:04

SK LÁNY - SPARTA LUŽNÁ 6 - 1 / 2 - 1 / HÁJEK

Minulé výkony našich starších žáků slibovaly dobrý výsledek . Bohužel to byl jeden z nejhorších mistrovských zápasů , který pod vedením trenerské dvojice AMBRŮŽEK , STANĚK odehráli.Kde se stala chyba? Špatná taktika nebo nedisciplinovanost hráčů? O tom můžeme pouze spekulovat.

První poločas byl z naší strany asi ten lepší toho druhého. Domácí se dostali do vedení , na které odpověděl svým dalším golem HÁJEK z penalty. Lány ještě do konce poločasu zvýšili na 2 - 1.

Druhá půle už byla katastrofa LUŽENSKÝCH. Nemá vůbec cenu komentovat jejich hru , protože si hráči dělali co chtěli. Jejich výkon vyvrcholil červenou kartou pro GRILLA , který hrubým způsobem urazil hlavního rozhodčího a ještě ho při odchodu pozdravil vztyčeným prostředníčkem. To samo o sobě vypovídá o tom co se asi na hřišti dělo.

Zapomenme na tento zápas . Za týden nás čekají na domácí půdě SLABCE a tam musíme zahrát uplně jinak.

SESTAVA : HORÁK , DRENKO - ZELENKA - ŠPÁLA , ZOUPLNA - STANĚK - GRILL - HÁJEK , VEJVODA - SKÁCEL - KINDL

STŘÍDALI : KRATOCHVÍL , ŠÍMA , KOREJS , ŠAŠEK , SVEJKOVSKÝ