VÝHRU DOROSTU UDRŽEL VYNIKAJÍCÍ BRABEC

10.09.2011 13:31

SPARTA LUŽNÁ - FC PO OLEŠNÁ 2 - 1 / 2 - 0 / HÁJEK , DEZORT

VŠECHNY FOTKY TADY

První mistrovské utkání našich dorostenců v teto sezoně se povedlo. Na náš pažit přijelo nepříjemné mužstvo z OLEŠNÉ. Lužná ovšem bojovností dokázala dotáhnout výsledek do úspěšného konce.

Do branky domácích se nečekaně postavil BRABEC , který pak byl hlavní postavou utkání. Lužná šla do vedení ve 20. minutě , když se nejlépe orientoval po rohovém kopu ŠTĚRBY  HÁJEK , který špičkou nohy doklepl míč za záda brankáře hostí. Pak se do veliké šance dostali hosté , ale vynikající BRABEC zneškodnil střelu hostujícího útočníka a následně i jeho dorážku. Domácí zákonitě potrestali neproměnění této šance a DEZORT po nedorozumění hostující obrany , zvýšil na 2 - 0 . Další velká šance se naskytla ve 40. minutě . To prováděl trestný kop ŠTĚRBA . Olešenský golman jeho střelu vyrazil pouze před sebe , tam dobíhal DEZORT , ale jeho dorážku vytěsnil na roh vracející se obránce.

Začátek druhé půlky se nám nepovedl. Již dvě minuty po rozehrání hosté snížili na 2 - 1 . Od  té doby měla OLEŠNÁ více ze hry , domácí nestačili přistupovat k hráčům a zbytečně faulovali. V 65. minutě přišla další skvělá chvíle pro golmana domácích. Olešná zahrávala penaltu , ale BRABEC skvěle chytil. Velice důležitý moment pro zbytek zápasu. Lužná měla možnost navýšit skore , také z penalty. Hájek se skvěle prosadil z pravé strany až do vápna , kde byl sražen obráncem. Ke značce pokutového kopu se postavil kapitán ŠTĚRBA , ale branka na ragby by byla malá. I to se stane. Zbytek zápasu se domácí kously a s vypětím posledních sil jednogolový náskok udrželi.

K nejlepším hráčům dnes patřil BRABEC a nenápadný POLÁK , který si dokázal poradit fotbalově i s vyššími hráči OLEŠNÉ. To co předváděl bylo až někdy hodně troufalé , ale věděl co dělá. Má před sebou velkou budoucnost.

SESTAVA : BRABEC , DRENKO - ZELENKA LUKÁŠ - ZELENKA TOMÁŠ - SILNICA , MAŠEK - POLÁK - HÁJEK - ŠTĚRBA , HOLUB - DEZORT

STŘÍDALI : TUND , SOSNA , ČEPELA , BLECHA 

Zpět